Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egy gyermek mennyi szemetet termel az eldobható pelenkával, amig szobatiszta nem lesz? fórum

Egy gyermek mennyi szemetet termel az eldobható pelenkával, amig szobatiszta nem lesz? (tudásbázis kérdés)


1 2
2007. aug. 18. 20:27

Ilyen alapon akkor azt is vizsgálni kellene,hogy mi nők "havonta "mennyit termelünk.

Vagy mi is térjünk át a "moshatóra? :)

8. petrikek (válaszként erre: 7. - Badonyimariaeva)
2007. aug. 18. 20:01

Én is hallottam valahol. Egy közepes városban napi szintem egy stadionnyi használt pelus keletkezik. Kényelmes az eldobható, én is azt használtam a lányomnál, de azért ez döbbenetes.

Végül is mérj meg egy használt pelust jó pisisen. Kb. fél kiló lehet, szorozd meg a napi használattal. Azt 356-el és uánna a szobatisztaságig eltelt évekkel. Na hány kiló lesz?

7. badonyimariaeva (válaszként erre: 6. - 0a6ce1d48d)
2007. aug. 10. 13:51

Ez nem vicc!

Egy gyermek amíg szobatiszta nem lesz,akár több tonnát is felhalmoz pelusból.

Ha nekem nem hiszel,nézz utána!

2007. aug. 8. 07:17
Egy gyermeknél csak 2-3 hónapig használtuk, addig nagyon "kényelmes", utánna inkább a mosható. (Azért a több tonna csak vicc.)
2007. aug. 7. 17:51

Külföldön visszatérnek a mosható peluhoz. Ott cégek viszik el a szennyes pelut, és kapnak helyette tisztát, mosottat. Kényelmes megoldás....DE: Nemtom, ráadnám -e az újszülött vagy csecsemő, vagy akár kisgyerekemre a más által használt pelut. Elvégre mi sem cserélgetjük a fehérneműinket...


OFF:

Külfölödn nagyon környezettudatosak, csak ha kilométerekre kéne vinni a szelektív hulladékgyűjtőbe a dolgokat, ők is meggonolnák... :((( Nálunk sajnos ez van...

2007. aug. 7. 17:46
De! Nagyon is!
2007. aug. 7. 17:45
Ezzel nem szennyezzük a környezetünket?
2007. aug. 7. 17:31
1,5,-2 tonnát. Hallottam a rádióban.
2007. aug. 7. 17:29
Több tonnát is felhalmozhatnak,az eldobható pelussal.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook