Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy forum azoknak akik elvesztették az édesanyjukat! fórum

Egy forum azoknak akik elvesztették az édesanyjukat! (beszélgetős fórum)


2008. okt. 15. 18:10

Én 9 évesen vesztettem! Nagyon nemjó!:((

De kaptam helyette egy jó anyóst!:)) Még ha nem is pótolja, mert azért igaz a mondás,hogy anya csak egy van!!

8. Obsoleta (válaszként erre: 7. - 236fe2f68e)
2008. aug. 14. 16:39
Oké,bár a rosszat akarást tényleg nem néztem ki.Ha van kedved beszélgetni,keress meg nyugodtan bármikor.Nekem is volt pár húzós évem,meg sok szar dolog az eddigi életemben,és mindig jólesett,ha kipanaszkodhattam magam.Vigyázz magadra!
7. 236fe2f68e (válaszként erre: 6. - Obsoleta)
2008. aug. 14. 16:26
Nem haragszom, csak nem volt jo vicc, hisz nem akartam senkinek vele rosszat. :) semmi gond, én se akarok "kinek a lova nagyobb" játékot játszani senkivel :) légy jo, és kitartás!
6. Obsoleta (válaszként erre: 5. - 236fe2f68e)
2008. aug. 14. 16:23
Nem bántani akartalak,félre ne érts!Csak viccelni próbáltam egy kicsit,remélem nem bántottalak meg!És semmi estre sem akarom,hogy azt hidd,hogy versenyzeni szeretnék,kinek szarabb az élete.Utána gondolkodtam,hogy lehet,nem kellett volna ezt leírnom,nehogy félre értsd.Kitartás,elmúlnak ám a nehéz idők,aztán egyszer jóra fordul minden.Majd lesz egy lányod,akinél te nem követed el ezeket megint.De annyiból mindenképp nagyon szép ez az ötlet,hogy néhány mondta erejéig itt is megemlékezhettem anyukámról.Ugyan nem volt a legjobb barátnőm,de odaadnék 10 évet az életemből,ha még itt lehetne velem egy pár évet.Hogy legalább az unokáját megdajkálhassa egyszer,ha majd lesz.
5. 236fe2f68e (válaszként erre: 4. - Obsoleta)
2008. aug. 14. 16:12
Semmi gond, mindenkinek lehet véleménye arrol h mit akarhatok én ezzel a forummal ha nem is tudom mit jelent! Nem tartottam fontosnak h oda irjam az elsö hozzászolásba, h ezzel nem fájdalmat akarok enyhiteni, és nem akarok semi olyanrol beszélni amit nem éltem át. De lehet jobb lett volna... Ha ezt az éneket halgatom nagyon meghat, hisz csodálatos, és annak ellenére hogy nekem édesanyám él, nekem fogalmam sibcs milyen az anyai szeretet, nekem nincs édesanyám persze csak átvitt értelembe. Én sose éreztem milyen érzés mikor anyukád nem csak édesanyád hanem legjobb barátnöd... :( sajnos nekem nem adatott mindez meg. Tehát se az éneket átérezni nem tudom, és ha tudnám is milyen érzés ha elveszted..akkor se érteném h milyen egy édesanyát elvesziteni, nekem nincs olyan, nem tudom milyen egy édesayna, de azt tudom h az enyém nem az. :(
4. Obsoleta (válaszként erre: 1. - 236fe2f68e)
2008. aug. 14. 15:47

Szia!


Nekem kicsit olyan ez a fórum-ötlet,mint ha én indítanék egyet a tökön rúgásról. :) De nem bántani akarlak,nagyon szép,ha valakiben van empátia.Én is kívánom,hogy csak nagyon sokára tudd meg milyen érzés.Mikor én veled egyidős voltam,az enyém már nem élt,sajnos.Minden jót kívánok!

3. 236fe2f68e (válaszként erre: 2. - Badonyimariaeva)
2008. aug. 14. 14:48

Kösz, amugy elhiszem hogy nem tudja enyhiteni a fájdalmat, azt az ürt ami ilyenkor van a szivedben..mivel folyamatosan szereted az elveszitett személyt, és az már nincs tehát a szereteted nem tud célba érni..remélem érted, hogy értem ezt. :(

Szerencsére nem tapasztalatbol beszélek!

2. badonyimariaeva (válaszként erre: 1. - 236fe2f68e)
2008. aug. 14. 14:40

Szia Erika!


Valóban megható ez a szám,de tudod a fájdalmat semmi sem tudja enyhíteni.

Soha ne tudd meg milyen érzés ez!

Vagy legalább is nagyon soká!

Jó egészséget az egész családodnak!

2008. aug. 14. 14:21

Annak ellenére, hogy nekem anyukám él, szeretnék "átadni" egy gyönyörű szép számot azoknak akik ma már nem lehetnek édesaynjuk mellet. A szám cime Dance, egy rap elöado énekli, a neve Nas.

Annak ellenére, hogy az elsö benyomáa általába mindenkinek rapről az, hogy roszra tanit, ez a szám csodálatos. Nagyon meghato, az ahogy egy igazi kemény legénynek látszo személynek is vannak érzelmei, ugyanugy mint bárki másnak.

Itt van a számnak a linkje, küldöm mindenkinek szeretttel:

[link]

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook