Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Egy fodrász egy műszak alatt (8 óra) hány vendéget tud átlagban fogadni? fórum

Egy fodrász egy műszak alatt (8 óra) hány vendéget tud átlagban fogadni? (tudásbázis kérdés)


2012. márc. 17. 19:17
sztem 3-4 fő. attól függ mit kell csinálni. mert mondjuk a fiamat fél óra alatt lenyírja, de az én hajammal már 3 órát is elbabrál
11. michelle.r (válaszként erre: 6. - Globus)
2012. márc. 17. 18:53

Az én fodrászom erre azt mondaná, menjek akkor máshoz. Kb. egy órán át vágja a hajam, addig nem nyugszik, amíg minden szál nem áll tökéletesen :D. Ha nem iratom be a következő időpontot amikor ott vagyok, esélyem sincs két hónapon belül bejutni hozzá.


Csak ő vág, de hajat nem ő mos, a festéket ő keveri, de nem ő keni fel. Dauert nem vállal.


Ahogy én őt látom dolgozni, szerintem nála 1,5 vendég van óránként, az egyiket már mossák, míg ő az előzőt szárítja.

10. Anda39
2012. márc. 17. 18:29

A 20 nekem is soknak tűnik. Hajdanán, amikor csak úgy beestek a kuncsaftok az üzletbe , lehetett úgy csinálni, hogy pl. amíg a festék hatott, egy rövid vágás addig belefért.

Most, amikor sok vendég nem szereti, ha rajta kívül mással is foglalkozik a fodrász - esetleg várnia kell kicsit, csak úgy lehet számolni, hogy mindenkit külön-külön.

Én úgy saccolom, hogy 4-től 10-ig terjed a vendégek száma naponta. Ha ennél több, akkor sok a rövid vágás, nincs festés.

9. SzánI. (válaszként erre: 5. - 57aa4ea1e8)
2012. márc. 16. 20:00
20-25???Az kizárt. Max 20-25 férfi jön borotváltatni a séróját.
2012. márc. 16. 19:59
Egy sima hajvágás, hajmosással és szárítással minimum fél óra. Vagyis ha mindenki pontosan érkezik, és nincs más, csak hajvágás, akkor 16-ot tud fogadni. De ennél biztosan hogy kevesebbet, mert valaki esetleg tovább marad, vagy festés is kér, és azért egy pár perc szünet sem árt.
2011. jan. 9. 17:52
Köszönöm mindenkinek! Nekem ezek az adatok egy üzleti terv elkészítéséhez kellenek. Amit írtatok az mind igaz, de ezek már részlet kérdések. Nekem most csak adatok kellenek.
2011. jan. 9. 17:44

Vendégektől is függ. Fodrászom meséli, hogy hiába kérdezi meg a bejelentkezőtől, hogy mit szeretne csináltatni. Vágás rendel, festést kitalál, mire székbe beül :D Ha akkor nem egyezik bele, lehet hogy vendég elmegy máshová. Vagy például késik egyikük, beülteti a következőt, aztán mégis megjön - emiatt egy későbbinek már nem megfelelő az időpont, borul az egész nap. Vagy elutasít egy vendéget, hivatkozván az előjegyzettre, aki persze nem érkezik meg... malmozhat fél órát.

Nem egyszerű emberekkel, percre pontosan dolgozni.

2011. jan. 9. 17:40

Sokat. 20-25 is lehet simán, attól függ, mit csinál.

De 10 tuti.

4. Kisszsuzska83 (válaszként erre: 3. - Eca6326a40)
2011. jan. 9. 17:32
Ez igaz, de átlagban kérdeztem. Én nem vagyok fodrász, sajnos nem tudom eldönteni.
3. eca6326a40 (válaszként erre: 2. - Kisszsuzska83)
2011. jan. 9. 17:26
Kizárólag a te rutinod dönti el!
2011. jan. 9. 17:21

Sziasztok!

Szeretném tőletek megkérdezni, hogy egy női férfi fodrász kb egy nap alatt 8 órában átlagban hány vendéget tud fogadni?

2011. jan. 9. 17:19
Egy fodrász egy műszak (8 óra) hány vendéget tud átlagban fogadni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook