Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Egy évesen miért nem szobatiszta a kutya? fórum

Egy évesen miért nem szobatiszta a kutya? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2009. nov. 18. 12:00

Lehet ténleg jobban járnánk egy macskával:-)

Na megyünk pisilni!REméljük ujjab sikerélménnyel térünk vissza,és pisilünk kakilunk!:-)Hogy utánna anyának ne keljen állandoan a pisit kakit pucolni:-)

40. babetthopp (válaszként erre: 39. - Dedc93f75e)
2009. nov. 18. 11:53
Ez jó hír, mert pont cicát keresek :-)
2009. nov. 18. 11:45
A szomszéd utcában van egy yorki és egy vele egy háztartásban élő legalább 12 kilós macska. A macska az alomba pisil, a kutya meg az oldalára. De képzeljétek el az alomba kakil mind a kettő.
2009. nov. 18. 11:42
A yorki az nem ilyen. :-(
2009. nov. 18. 11:35

sziasztok!

nem értek egyet azzal, hogy a kis testű kutyák nem bírják sokáig. Nekem palotapincsim van és reggel és este van sétáltatva, ezen felül nem piszkít otthon, pedig 11 óra eltelik a két séta között. Így lett szoktatva, simán kibírja. És ő is vezényszóra végzi a nagy dolgát. Sokszor lusti sétálni és beveszi az irányt hazafele, akkor mindig mondom, hogy addig nem megyünk haza, míg nem kakilsz és kb két percen belül el is végzi a dolgát. Úgy hogy az sem igaz, hogy nem taníthatók semmmire, nagyon okos kutyák a kicsik is, csak sokat kell velük foglalkozni. Enyém még a játékait is ismeri, ha mondom, hogy hozza oda a focit akkor azt hozza oda és nem a kutyust vagy akármelyik másikat. Ha mondom, hogy hozd ide a pipit akkor a pipit hozza. Csak hát sokat kellett őt nevelgetni.

Nekem kölyökként újságpapírra pisilt, nagyon hamar megtanulta, hogy csak oda pipilhet. De aztán fél évesen már teljesen szobatiszta lett.

2009. nov. 18. 11:19

akor én nem vagyok ilyen szerencsés:-)

hazaláttogattunk anyuékhoz,akkor meg szoba tiszta lett,a lakásba nem csinált be ha 12 óráig nem volt kiengedve akkor sem:-(

35. babetthopp (válaszként erre: 33. - Panni58)
2009. nov. 18. 11:19
Egy "normális" kutya ilyen!! Én bizony arra gondolok, hogy a Yorkiban van egy kis macska valahol az ősök között, bár a macska sem pisil a helyére, meg az ágyra stb. A kutyám mosakodni is szokott, mint egy cica. Biztos nyalogatja a pisit a lábairól. Pff..
34. babetthopp (válaszként erre: 31. - Diana80)
2009. nov. 18. 11:16
:D:D Mókás lehet. Megnézném :D
33. Panni58 (válaszként erre: 27. - Babetthopp)
2009. nov. 18. 11:16

A mi labink beteg volt, fájt a lába, nem volt szabad rohangálnia, ezért benn is aludt pár hétig. Este kiengedtük, reggelig nem történt semmi, pedig ihatott is, reggel kiment, és elintézte a dolgait.

Ezek szerint büszke lehetek rá? :D

32. babetthopp (válaszként erre: 29. - Susika2009)
2009. nov. 18. 11:16
Szép!! Főleg, hogy én meg rendmániás vagyok. Kész téboly :P
2009. nov. 18. 11:15
nekem fiu kutyam van es pisil vezenyszora is. Teljesen veletlenul alakult igy. Sokat mondtam neki es megtanulta. Amikor mar kiuritett de meg mondom neki, megy es emeli a labat de mar semmi se jon:) Parson russel terrier
30. babetthopp (válaszként erre: 28. - Susika2009)
2009. nov. 18. 11:15
Persze mikor a fajtáról szó van, erről nem írnak...
2009. nov. 18. 11:14
mi nemsokára tüzelünk is,igy folyton jelölgt,mindenhol ahol idegen pisiszagot érez pisil egy csöppöt:-)
2009. nov. 18. 11:13

én is délben viszem le:-)

hát reménykedjünk:-)

Este 6 kor van vacsi,utánna már nm kapp enni nni,igy 10 kor kiviszem akkor szokott kakilni pislni,

27. babetthopp (válaszként erre: 25. - Panni58)
2009. nov. 18. 11:12
:D:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
26. babetthopp (válaszként erre: 24. - Susika2009)
2009. nov. 18. 11:11
Reménykedjünk együtt :-) Nemsokára én is viszem le, hogy aztán újra bepisiljen.
25. Panni58 (válaszként erre: 13. - Babetthopp)
2009. nov. 18. 11:11
Lehet, hogy ehhez labradornak kell lenni. :)))
2009. nov. 18. 11:08

igen.igen!kislány kutya a miénk mivel ivarérett büdös a pisilye(nagyon)

most délbe megint megyünk kifelé,remélem a legjobbakat,bár 2 éve remélem tudok vele jutni valamire

2009. nov. 18. 11:06
Én kicsi kora óta itthon vagyok vele. Nem dolgozom. Nem örülök neki...már sajnos :-( Lent vagyunk vele sokat, van egy gyerkőcöm és ő is lent játszik vele sokat, de hiába, mert hazaérünk és csorgat. Ide-oda, mikor hova van kedve. Már sajnos ki van zárva az előszobába. Ráadásul olyan büdös, erős a pisije. amúgy a kutya nincs 2 kiló. Nem is gondolná az ember.
2009. nov. 18. 11:06

nálunk is a helyére pisil,de bent a lakásban,pelusra,és az örömbe bepisilést már mi is leszoktattuk,:-)

azért örülnék neki ha nem kéne pelust tartani a folyosón,olyan jó lenne ha kin pisilne kakilna csak:-(

2009. nov. 18. 11:04
Lehet kapni kuya pelenkat. A foldre kell leteriteni, olyan mint egy felmoso rongy, nagyon jo a nedvszivo kepessege. Tanitsd meg hogy odapisiljen. A Baratnomnek bejott, a kutyaja igaz bennt is pisilt de legalabb a pelusra:)
20. pemete
2009. nov. 18. 11:02
A fiatal kutyák örömükben is be zoktak pisilni, mikor hazmegy a gazdi. A mi kutyánk is csinálta ezt kb másfél éves koráig. Mi úgy szoktattuk le, hogy nem szóltunk, és nem nyúltunk hozzá, mikor megérkeztünk. Egyszerűen nem foglalkoztunk vele, és így megnyugodott szépen, és 15 perc múlva már meg lehetett simogatni anélkül, hogy becsurrantson. Próbáld meg ezt.
2009. nov. 18. 11:02
a munkánk miatt hozzászokott,hogy egyedül is kell lennie néha,mosttáppénzen vagyok,és remélem előrébb jutunk:-(
2009. nov. 18. 11:00

Azzal meg az lesz a gáz, ha nem lesz vele egy óráig senki, már sír. Legalábbis anyumék spicce ilyen.


Volt egy nagy kutyájuk, de már nincs velük. Azóta állandóan sír a kutya, ha egyedül van.

2009. nov. 18. 10:58

igen,tudom:-(

szerencsére most hónapokig itthon vagyok vele,talán lesz valami eredménye

2009. nov. 18. 10:57
Ez elég szomorú :(((
2009. nov. 18. 10:56

az én kutyusom is yorkie,2 éves,és csak akkor szobatiszta ha 2 óránként kiviszem:-(

télen hidegbe kiviszem pisil lent is meg kakil,bejövünk és itt benn is pisil!:-(

2009. nov. 18. 10:55

Sztem, ha már elmúlt egy éves nem nagyon lehet leszoktatni. Nem lehet mást csinálni, csak sokszor ki kell vinni...


Az a baj, hogy annyira pici a szervezetük, hogy nem bírják annyi ideig visszatartani, mint a nagyok.

13. babetthopp (válaszként erre: 11. - Panni58)
2009. nov. 18. 10:53
Nem is hallottam ilyenről, hogy vezényszóra pisiljen. Tuti nem tanulná meg, mert nincs esze szegénykémnek. ez egy dísz kutya :-( Pont tegnap pisilt be a kocsiba, miután egy órát sétáltam lent vele.
2009. nov. 18. 10:52
Jaja! Örömében csurgat itthon, vagy ha zavarban van. Yorkshire terrier és ő is nagyon akaratos. Olyan sok jót és szépet lehet olvasni erről a kutyafajtáról én sajnálom, de nem értek egyet. De ez van. Kennelből van, még azt sem lehet mondani, hogy nem jó vérvonal.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook