Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egy éves oltás! Ha tudtok segítsetek! fórum

Egy éves oltás! Ha tudtok segítsetek! (beszélgetős fórum)


2016. febr. 4. 18:51
Bocsánat , gyorsan írtam, remélem azért érthető :D
2016. febr. 4. 18:51

Bár mi még az 1 éves oltás előtt állunk, így sajna tapasztalatom nincs. Azt viszont tudom hogy lányomat az eddig oltások nagyon megviselték.

A bcg konkrétan majdnem 10 ft nagyságú hatalmas gennycsomó volt a közepe fekete, a 2-4 hónapos oltásoknál 2 napig volt 39 fokos lázas amit semmivel nem tudtam levinni.

Az oltástól szinte bármi lehetséges, de ha nem figyelmeztetett az orvos vagy védőnő a mellékhatásokról. Ha nincs orvos van ügyelet, azzal egész biztos többre mész. Jobbulást!

2016. febr. 3. 22:14
Kislányomnak tegnapelőtt volt az egy éves oltása! Mindkét vállába! Tegnap egy tíz forintos nagyságú piros folt, ami mára fél tenyérnyi nagyságú piros folt lett! Tapasztalt valaki hasonlót? Holnap 8 órától van csak orvos! :( Én bölcsibe dolgoztam, sok kisgyerek ismerősünk van de ilyet még nem láttam! Előre is köszönöm annak aki segít!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook