Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy éves kapcsolat után felvettetem az összeköltözést, erre a párom szakított velem egy hét múlva fórum

Egy éves kapcsolat után felvettetem az összeköltözést, erre a párom szakított velem egy hét múlva (beszélgetős fórum)


1 2 3
29. unom (válaszként erre: 27. - Tavasz007)
2015. jún. 2. 20:29
Szerinted a kamu ultimátum nem játszma? Ilyen bármilyen kapcsolatot tönkretesz, de ha neked ez a természetes az a te dolgod.
28. anzs37 (válaszként erre: 26. - 5056d3921a)
2015. jún. 2. 20:27
igen azt mondta hogy ő nem tud alkalmazkodni már! de én annyira vele lennék vele feküdnék ébrednék! ez ennyire baj?szeretem!!!
2015. jún. 2. 20:15

Szerintem nem jatszmazik.

Mindenki magabol indul ki!

26. 5056d3921a (válaszként erre: 16. - Anzs37)
2015. jún. 2. 20:10

Lehet elfoglalt és ez idő alatt a pasiknál bőven kiderül, hogy hiányzik-e neki a nő. Ha úgy telnek el a napjai, hogy eszébe sem jutsz, ha már nem érez késztetést, hogy felhívjon, vagy írjon..

...akkor ez a 3 hét bőven elég neki a bizonyosságra, hogy érzelmetlenek a nő iránt.


Bele lehet magyarázni a munkát és minden más is, hogy nem ér rá...de a lényege ez.


Jól emlékszem hogy 6 éve él egymaga? Sosem szabadott lett volna felhoznod az összeköltözést. Aki ilyen régóta egymaga van, az már nem fog a beidegződésein semmit sem változtatni, nemhogy összecsiszolódni!!!

25. Muraja (válaszként erre: 12. - Anzs37)
2015. jún. 2. 18:36

" hatha en leszek a nyeregben " ! no ez igazan csunya kar hogy a srac nem latja mitt irsz ide.

Ha intelgincs es atlagos ember ismerö akkor ezt erzi belölled .

Tudod ha szeretsz valakit akkor ra nem tolakodol ha ö szeret akkor vissza ter ha nem akkor soha sem volt a tied egy regi indian közmondas ! ma is nagyon igaz .

24. Zizisicc (válaszként erre: 16. - Anzs37)
2015. jún. 2. 18:21

Mi lesz 3 hét múlva? Miért pont addig ne?


Ultimátum .... ha jól értem, blöffnek szántad, de öngól lett. A legtöbbször ez a vége .... senki nem szereti, ha "fenyegetik".


Próbálj meg őszinte lenni Magadhoz és Őhozzá is .... hagyd a játszmákat!

És ha menni akar, engedd el .... tökmindegy, mi az oka, vagy mi az igazi oka ...

23. anzs37
2015. jún. 2. 18:18
köszönöm nektek! meg kell erősödnöm hogy tovább lépjek! sziasztok!
22. b00d33e65c (válaszként erre: 21. - Anzs37)
2015. jún. 2. 18:15

Eddig ez a legjobb ötleted!

Nehogy már te csússz a lábai előtt!!

21. anzs37
2015. jún. 2. 18:13
kérdeztem hogy miért 3 hét ig? azt mondta hogy nincs idő rengeteg a maszek meló,meg a gyerekek és a házi munka. ezt már nekem is gyanus! már nem beszélek vele többet,ha szeret majd meg keres!
20. b00d33e65c (válaszként erre: 19. - 31bc25d879)
2015. jún. 2. 18:13
Ez a legvalószínűbb!!
19. 31bc25d879 (válaszként erre: 16. - Anzs37)
2015. jún. 2. 18:08

Nem, aki szeret az nem akar NEM talizni 3 hétig.

És miért pont 3 hétig? Miért nem kettőig vagy négyig, vagy két napig?

Érted?


Szerintem 3 hétig szabad a másik nő. És ez idő alatt hősünk majd megálmodja, hogy mi legyen.

18. anzs37
2015. jún. 2. 18:08
azt nem hiszem mert rengeteget dolgozik,hozzá tette azt is hogy ha aktuális még a kislányom ballagása szívesen elkisérne
17. ancsika688 (válaszként erre: 16. - Anzs37)
2015. jún. 2. 18:06

Miért pont három hétig?

Lehet,hogy van egy másik nő is a képben.

16. anzs37
2015. jún. 2. 18:04
ebben a pillanatban kaptam egy smst tőle! azt kéri hogy 3 hétig ne találkozunk gondolkodni szeretne! akkor ez most mit jelent? még is szeret?
15. unom (válaszként erre: 12. - Anzs37)
2015. jún. 2. 18:01
Ultimátum? Arra ez a normális reakció szerintem. Vagyis zsarolni próbáltad, és nem jött be. Lépj tovább szerintem.
14. anzs37
2015. jún. 2. 18:01
igen mondta azt is hogy ő sose költözik össze senkivel.de ezt még régen említette. lehetséges hogy tényleg jól érzi magát egyedül.és csak azért mondta hogy már nem szeret hogy el tudjam őt engedni,meg gyűlölni?
2015. jún. 2. 18:00

Lehet, hogy már van egy másik nő a láthatáron.


Küzdene a fene érte. Engem hódítson meg/vissza egy férfi és ne én őt.


Legyen kicsit nagyobb büszkeséged és tartásod.


Szeret egyedül lenni...hát nosza.

De miért van az az érzésem, hogy itt nem az összeköltözés gondolatától parázott be, mert azt lehetett volna kitolni, gondolkodási időt kérni vagy átbeszélni, nem rögtön hanyatt homlok menekülni.


Hidd el, szeret egyedül, de azért másfelé is kacsingat(na). Így könnyebb neki, lezárt téged.

12. anzs37
2015. jún. 2. 17:57
kedves syra! anyira szeretem őt! ő kérte hogy ez mért nem jó így nekem? én ultimátumot adtam neki hátha én leszek nyeregbe! képes vagyok várni is csak legyen ujra a barátom,persze ha tényleg szeret!
11. anzs37
2015. jún. 2. 17:54
köszönet a válaszokért! nehéz lesz tovább lépnem! :(
10. syria (válaszként erre: 8. - Anzs37)
2015. jún. 2. 17:52

Ha szeret is valamilyen szinten, nem annyira, hogy el tudja képzelni azt, hogy veled feküdjön, keljen.


Vagy egyszerűen annyira belecsontosodott az egyedül élésbe, hogy már nem tud és nem is akar senkivel összebútorozni.


Ha minden áron meg akarod tartani, fogadd el az álláspontját. Nem ti lesztek az egyedüliek, akik így élnek. Méghozzá jó kapcsolatban. :)

Ha neked ez nem megfelelő, fogadd el a szakítást, és ne keresd semmilyen formában, hanem lépj tovább egy másik kapcsolat felé!

9. unom (válaszként erre: 8. - Anzs37)
2015. jún. 2. 17:46
Ne agyalj. A lényeg: nem akar veled élni. Fogadd el.
2015. jún. 2. 17:44
kihasznált volna? legg utóbb 2 hete kb,még azt mondta szeret! kirándulni is el vitt! de ekkor még nem tudta hogy én szeretnék össze bútorozni!azt mondta gondolkodott egy héten át,jobb lesz külön,mert nem tud boldoggá tenni.nem inkább fél a változástól! nem éreztem öszintének amikor azt mondta nem szeretlek már.
2015. jún. 2. 17:36

42éves nagy kisfiú már,el tudja dönteni,hogy mit akar.


Ez a nem tudna boldoggá tenni,legyél boldog mással....csak a körítés,a lényeg az,hogy már nem szeret.


Hagyd...

2015. jún. 2. 17:36

Egy 42 éves férfi már tudja mit/kit akar!

Meg is mondta,lényegtelen,hogy szemlesütve,lehet,hogy csak nem akart a szemedbe nézni!

Lépj tovább!

2015. jún. 2. 17:36

Szerintem ez olyan jól érzem veled kapcsolat lehetett, nem olyan együtt akarok élni veled fajta.


Emelkedj fel, lépj tovább!

2015. jún. 2. 17:36
egy hét alatt ekkorát változhat valaki? mert meg kértem hogy költözünk össze? mindig ugy éreztem hogy imád szeret velem lenni.napokon át! :(
2015. jún. 2. 17:35

Ha mar egy ev utan nem szeret, akkor minek visszahoditani?

Ott a kulcs : jo neki az egyedullet. Sztem, fogadd el.

2015. jún. 2. 17:34

Azt mondta,már nem szeret.Törödj bele.

Visszahódítani ,szerintem nincs értelme.

2015. jún. 2. 17:31
szakított velem de miért? én ugy éreztem hogy szeret engem és jol meg voltunk!mind addig amig fel nem hoztam az össze költözést! szakításkor meg kérdeztem mi az oka? hogy szakit velem! azt mondta a barátom hogy nem tudna boldoggá tenni ad eélyt hogy meg találjam a boldogságot mással, le sütött szemmel azt mondta már nem szeretlek! :( mit tegyek nyugodjak bele?vagy tényleg nem szeret már? vagy csak meg ijedt? ő 42 éves 6 éve egyedül él,azt is mondta hogy jó neki az egyedül lét! én 37 éves vagyok 2 éve élek egyedül.mind kettőnknek van 2-2 nagy gyermekei 15-20 éves korig. küzdjek? szeretem őt nagyon! adjak neki időt és hódítsam vissza valahogy?de hogyan? ti mit tennétek?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook