Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy éve ment el a Nagymamám fórum

Egy éve ment el a Nagymamám (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Egy éve ment el a Nagymamám

12. Gagababi (válaszként erre: 1. - Zsofili)
2019. márc. 8. 20:54

A Nagymamák csodálatos emberek <3 <3 enyém 41 évig volt velem, nap nem telik el nélküle, igaz már csak a szívemben.


Amúgy ajánlok egy mesét... Coco....kisfiammal mi nagyon szeretjük, igaz,hogy 20x is tudok pityeregni rajta, de nem tudjuk megunni, és erőt ad....

11. Gagababi (válaszként erre: 8. - Lina*)
2019. márc. 8. 20:48

Én Mamám is májusban halt meg, 4 éve lesz már....és én is az ő vérnyomásmérőjét használom.(de fura)...mamzim március 19.-én esett el, eltört a combcsontja, és két hónap alatt épült le, és május 27.-én itt hagyott engem....fogtam a kezét, mikor örökre elment...borzasztó nehéz 1- másfél évem volt...most is hiányzik, nap nem telik el, hogy ne gondolnék rá...Mi nagyon kötődtünk egymáshoz. :((

Nekem bármikor írhatsz!!!

2019. márc. 1. 12:24
Ne légy szomorú hogy elment, légy boldog, hogy élt!! Persze tudom ez nem nagy vigasz...nekem régen sokat segített.
2019. febr. 26. 10:18
Szia! Köszönöm! Részvétem neked is! Akkor tényleg megváltás volt szegény mamádnak! Sajnálom:( Szerintem mindenkinél más,mikor enyhül a fájdalom reméljük nálad minél előbb. Aranyos lehet a kislányod! sajnálom hogy nem ismerhette meg. De hidd el,látnak minket akárhol vannak is. Jó hogy kiírtad magadból,megkönnyebbül az ember. Írj még bátran nyugodtan meghallgatlak és amiben tudok segítek is. Kitartás!
2019. febr. 25. 22:38
Őszinte részvétem minden sorstársnak!Épp ma sírtam el újra magam,mert mamim vérnyomásmérőjével mértem meg a vérnyomásom,és benne volt egy kis papíron a kézírása,ahogy jegyezte fel magának az értékeket.Nekem majd májusban lesz egy éve,hogy itthagyott a nagymamám.Szörnyű volt,5 hónapig szenvedett a kórházban,gégemetszéssel,lélegeztetve,mire megváltotta a halál.Nagyon nehéz időszak volt,nekem akkor született meg a kisbabám,rá egy hétre került kórházba,és én nem tudtam pici baba mellől mellette lenni.Annyira fáj a mai napig,hogy a szívem majd meghasad.Nem tudom mikor enyhül már a fájdalom.Ha nem lenne a kislányom,nem is tudom,hogy éltem volna túl.Most 13 hónapos a kincsem,és rendszeresen kezébe veszi a mama kirakott fényképét,nézegeti,van hogy az orrát is odadugja.Bárcsak megismerhette volna ❤Jól esett leírni,nem nagyon van kivel beszélgetni erről.
7. Tünci3 (válaszként erre: 6. - Zsofili)
2019. febr. 24. 19:59
Szia! Köszönöm,én is sajnálom hogy elment a mamikád! Persze,ha ő nevelt fel érthető hogy szorosabb volt a kapcsolat köztetek. Igen,lát téged és segít neked.. Kitartást kívánok neked is!
2019. febr. 24. 19:47

Szívből sajnálom minden sorstársam gyászát :'(

Az én mamikám tavaly január 14-én távozott, hihetetlen gyorsasággal, 2 nap lefolyása alatt.

Mai napig nem tudom ezt elfogadni, sem feldolgozni. A mi kapcsolatunk több volt, mint nagymama és unoka. Ő nevelt fel engem, általa letten az aki ma vagyok.

Tudom, érzem, hogy ő most is lát engem és segít nekem. Szoktam én is hozzá beszélni, szoktam az ő segítségét kérni és tudom, hogy sokszor ő nem engedi, hogy rossz történjen velem!

5. Tünci3 (válaszként erre: 4. - Meer)
2019. febr. 24. 16:11
Szia. Hát igen,édesanyám 62 éves lett volna január 14.-én de 2.-án eltávozott rövid szenvedés viszont hosszan tartó betegségek után. Igen,3 évre ment a mama után.. Sajnálom hogy a Te anyukád is nemrég.. Azt mondják,ők visszajárnak a földre azért érezhetjük a jelenlétüket. Akárhol is vannak,onnan is vigyáznak ránk. Nem butaság hogy beszélsz hozzájuk,állítólag hallják. Én is szoktam Anyuhoz.. Reménykedjünk a feltámadásban! Addig is kitartás Neked és minden sorstársainknak! Béke poraikra!
4. meer
2019. febr. 24. 10:08

Én is részvétem fejezem ki minden sorstársamnak, különösen Neked Tünci - mert mi szinte kezet foghatunk. Gondolom a te édesanyádat fiatal korában vesztetted el, és nagyon hamar a nagyika után.

Nekem még mindig nagyon hiányoznak a nagyszüleim, pedig annak már 38 és 31 éve, az anyukám 7 hete - de nagyon szép kort ért meg mindegyik, s lássam be számukra megváltás volt eme földi létből való távozás.

Igazatok van, valahol vannak ők, egy más dimenzióban de mindig azt érzem, itt vannak mellettünk, körülöttünk - és én balga beszélek is hozzájuk, főleg az anyukámhoz. Nagyon nehéz a lét főleg ő nélküle, az első nem vele töltött születésnap... a vigasz... sok-sok születésnapot töltöttünk együtt, s a keresztény egyház reménye a feltámadásban. Béke poraikra!

2019. febr. 24. 09:55
Szia. Részvétem! Szép és megható írás. Sajnos már nekem sem élnek a nagyszüleim. 3 éve ment el az anyai nagymamám. Most januárba meg az anyukám is távozott közülünk :( Nagyon hiányoznak. Én hiszek abban hogy valami van a halál után.. Hogy pontosan mi nem tudom. Hogy újra leszületünk,vagy találkozunk velük nem tudom.. de valaminek lennie kell.. Ez ad erőt nekem is. Adjon erőt neked is!
2019. febr. 21. 18:41

Majdnem elsírtam magam:(

Szépen, meghatóan leírtad. Részvétem.

2019. febr. 20. 09:35
Egy év...
Egy évet leéltem nélküked, fájdalmas év volt, ami örökre megmarad.
Olyan sokszor gondolkodom azon, hogy abban az utolsó két napban te mit érezhettél. Vajon tudtad? Érezted, hogy nincs sok hátra? Felfogtad azt amit körülötted mondták, Mama?

Ugrás a teljes írásra: Egy éve ment el a Nagymamám

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook