Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy érdekes történet... fórum

Egy érdekes történet... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Egy érdekes történet...

1 2
2012. jan. 12. 22:24
lexi meg mindig egyutt vagytok?
33. anchaa21 (válaszként erre: 32. - 3851da2c62)
2010. febr. 7. 23:22
háát ha tőlem kérdezted ezt,akkor válaszolok,ha nem akkor bocsesz :D Igen,működik még,és egyre jobb és jobb :)
2010. jan. 19. 14:21
Még mindig működik a kapcsitok?
2009. szept. 18. 10:47
Jó ez az uccsó idézet!:)(folyt.-->"a fegyver a képzelet,idézd fel ŐT,s itt van veled.A szívedben és lelkedben ott a szerelmesed!" Eszembe jutott a barátom,egyszer ezt az sms-t küldte,ugyanis mi is távkapcsolatban élünk,már egy 1 éve...mi is le voltunk hülyézve,mert nemhogy messze tanultam (300km),hanem még azon belül sem egy városban laktunk,másik megyében :S:)Most én végeztem,ő került fel Pestre,bár már én is szeretnék lépni valamit ebben a kapcsolatban :)
2009. ápr. 28. 18:14

sziasztok!

én irtam a cikket:)Azóta is jól vagyunk,minden rendben van...aki olvassa a naplómat,ugyis tudja ezeket.Néha veszekszünk,de mindig megoldjuk a dolgokat.Én ugy érzem,Ő életem szerelme.Nincs olyna dolog,amit ne tudnánk közös erővel megoldani.Ő az az ember,akire nyugodtan rábízhatom az életem,a szívemet....boldog vagyok vele!!!

akik most is távkapcsolatban élnek(mi már nem:) ),azoknak sok sok erőt,kitartást kívánok,és ha igazán szeretik/szeretitek egymást,meglesz a gyümölcse.Én még csak 19 éves vagyok,de 2.5évután már szóba került az eljegyzés,házasság-persze,ez utóbbi még odébb van.Majd a biztos háttér után.Millió puszi olvasóim:)

2008. dec. 6. 15:29
Kedves iro,én is azért irok,mert az én életem szerelmi élete ugyanigy volt,tehát hasonlo cipöbe jártam és járok most is!
2008. dec. 6. 14:27

Mi is a neten ismerkedtünk meg több mint 8 éve. 1 éve vagyunk házasok és babára várunk :-)

nálunk is volt távolság, de a főiskola ezt megoldotta:-)


Sok sikert nektek is.

27. lexi018 (válaszként erre: 26. - Katácskák)
2008. dec. 6. 12:03
Jaj nagyon köszönöm!!!!!!!!!!!!még 17 nap és 2 évesek leszünk:) Már ugy várom:)MINDENT NAGYON KÖSZÖNÖK NEKED!!!!!!!!!!MILLIÓ PUSZI:)
2008. dec. 6. 09:51
A Karácsonyi Évfordulótokra kivánok, nagyon sok, sQt életre szóló Egészséges, Boldogságos-Örömben Gazdag Egyszóval Áldásos Közös Életetet :)
25. maya80
2008. szept. 7. 21:47
Sok boldogságot nektek!
2008. szept. 3. 12:24
Ja és tudni kell azt is,hogy chaten ismertem meg én is az ismerösömet Zs.t.Puszy.
2008. szept. 3. 12:23
Szia!Hát nekem is hasonló a történetem,mert én Nagyváradon születtem és éltem amig meg nem ismertem az igaz szerelmemet,az egyik legjobb ismerösömön keresztül születésnapomkor.Az ismerő söm kunhegyesi,és a legjobb barátját mutatta be nekem akkor este születésnapomkor,nála Kunhegyesen,mert ott születésnapoztam az egyik legjobb barátnőmmel együtt.Azóta,Pvel már együtt élünk és esti iskolába járok itt helyben Kunhegyesen,ahol ő rendszergazda.Nagyon sokat vitatkoztam a szüleimmel,de végül minden jól sült el eddig,hiszen,már mi 1 éve és lassan 9 hónapja vagyunk együtt boldogságba és meg értésbe.Tudni kell,hogy a születésnapom után nem akartam tőle semmi komolyat a távolság miatt és még volt sok más is.Nem is reméltem,mivel előtte volt 1 nagy csalódásom.S az a fura,hogy Ő akkor került az életembe amikor nem is számitottam rá.Szerencsére engem is utol ért a boldogság,és remélem örökké fog tartani.Sok Boldogságot!
2008. aug. 9. 14:25
Lányom is a "cseten" ismerkedett meg a vőlegényével. Itt is nagy a távolság. Pillanatnyilag ott van a vőlegényénél. Neki is "beszóltak" nem lesz hosszú a kapcsolat. 3 éve ismerik egymást, 2 éve lesz nemsokára hogy eljegyezték egymást. Én már csak a gyűrűt láttam a kezén, félve tette fel....
2008. aug. 4. 12:01

:)))

Én is a Neten ismerkedtem meg jelenlegi párommal, Ő Budapesten élt, én pécsi vagyok. Éppen ma van 3 hónapja, hogy összeköltöztünk. Hasonló fázisokon mentünk keresztül, de remekül működik a kapcsolatunk. Nektek is hasonló jókat kívánok, sok-sok boldogságban, örömben legyen részetek.:)

20. lexi018 (válaszként erre: 19. - Hajni80)
2008. júl. 27. 09:44
Köszike Hajni :-)
2008. júl. 26. 11:53
Csatlakozom az előttem szólókhoz, és Én is sok boldogságot kívánok Nektek:-)
2008. júl. 26. 09:10
Sok BOLDOGSÁGOT kívánok Nektek.Nagyon jó volt olvasni,hogy rohanó világunkban,fontos a Szerelem a szeretet és egyben hatalom is ,mert nincs az a távolság amit szerelemmel, szeretettel, nem lehetne legyőzni.
17. lexi018 (válaszként erre: 16. - Ad04b33206)
2008. júl. 25. 22:29

Köszönöm!!!!Gratulálok nektek és a kisfiatokhoz is, megnéztem a képeket és tündéri kisbaba!Gartulálok és nagyon sok boldogságot kívánok!!!

Jó volna, ha nekünk is igy alakulna...csak 19 éves vagyok de ugy érzem h képes lennék leélni vele az életemet, egyszerűen vele minden jó és szép!Remélem egy szép napon én is a felesége lehetek majd...egyenlőre ez csak egy álom marad :-)

2008. júl. 25. 22:17
:) ahogy olvastam mintha csak magunkat latnam a parommal. Azzal a különbseggel hogy köztünk közel 1000km volt. Azota összeköltöztünk, hazasok vagyunk es van egy 2 honapos kisfiunk. Szoval szoritok hogy valami hasonlo legyen a te sztorid vege is ;)
2008. júl. 25. 21:39
Nagyon szép történet. Sok sikert kívánok nektek, legyetek nagyon boldogok!
14. lexi018 (válaszként erre: 12. - Carlos89)
2008. júl. 25. 20:49
sok sikert nektek is!!!
2008. júl. 25. 20:25
Nagyon sok boldogságot nektek!
2008. júl. 25. 20:23

Sok boldogságot Nektek!:)

Én is hasonló cipőben járok,már lassan 5 hónapja ismerek egy lány netről,és mi is már sok mindenen keresztül mentünk...és nem sokára lesz az első talink,remélem h minden jól fog alakulni:)

11. dogiz
2008. júl. 25. 20:21
Legyetek nagyon boldogok:)
2008. júl. 25. 20:15
Nagyon szépen köszönöm nektek a jó kívánságokat!!!jól esett minden, köszönöm!!:-)
2008. júl. 25. 20:00
Minden jót nektek!
2008. júl. 25. 19:44
hajrá!!!!!
2008. júl. 25. 19:37

"A távolság olyan, mint a szél;a kis tüzeket kioltja,a nagyokat fellobbantja!"

gratulálok nektek és sok boldogságot a továbbiakban!

2008. júl. 25. 19:14
Nagyon érdekes történeted van és nagyon szorítok innen a távolból.Remélem minden Jó össze jön és Egy egész teherautó sorral.Nekem ugyan ez a dolog 3 évembe került meg egy ki kavalkádba is.Mert mikor én össze jöttem annak idején párommal még meg volt a barátnője.Jó éjszakát töltöttünk együtt,ennek eredményeként Terhes lettem amiről ő 2 évig mit sem tudott stb.De a mai napig együtt vagyunk és azóta házasok.
2008. júl. 25. 18:56
drukkolok
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook