Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy elkeseredett leányzó:( fórum

Egy elkeseredett leányzó:( (beszélgetős fórum)


1 2
2009. aug. 2. 23:34
Egyet kell veled értenem tényleg "kicsi" vagy. Az írásaidból azt látom, hogy nagyon is éretlen vagy még egy komoly kapcsolatra. Ha valaki komolyan gondolja a kapcsolatát nem szórakozik az exével és senki mással.
19. ce00df587e (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2009. aug. 2. 23:16
szia.ha ez az egész már sajnos megtörtént az ex-el.én a jelenlegi páromnak nem mondtam volna az biztos.ez nem hazudozás de legalább megkiméltem volna a rossztol.de neked szerintem még annál is rosszabb most,mert valoszínű hogy a párodnak is motoszkál a fejébe a kisördög neked pedig valoszinű hogy nagyon nem tiszta a lelki ismereted.szedd össze magad is ha igazán szereted probálj mindent megtenni azért hogy el ne veszítsd.mert mondani mindent lehet és az könnyebb mint belűl érezni.SOK SZERENCSÉT!!
18. Bucóka20 (válaszként erre: 16. - 673567bc24)
2009. aug. 2. 18:05
suli választás vagy munka,költözés..ilyen dolgok
17. rózsakő (válaszként erre: 15. - Bucóka20)
2009. aug. 2. 16:06
Ne siessd el,de ha döntöttél,tarts ki a döntésed mellett.
16. 673567bc24 (válaszként erre: 15. - Bucóka20)
2009. aug. 2. 16:03
Mi az a túl sok minden???
15. Bucóka20 (válaszként erre: 14. - 673567bc24)
2009. aug. 2. 16:01
Az biztos h nem fogok csapot papot otthagyni és szakitani.De vmikor döntenem kell, a végtelenségig nem mehet.Úgy gondolom adok magamnak egy határidőt,amig átgondolom h mint ,hogy kéne?!Csak az a baj h túl sokminenbe kellene döntenem.:( Én még ehhez kicsi vagyok:D:(
14. 673567bc24 (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2009. aug. 2. 15:57
én kb 1 éve hasonló cipőben járok!A tegnap este után,már azt sem tudom mit gondolok,totál bezavartak a szavai!egész délelőtt,alszok-felkelek-sírok,telefont lesek!tiszta hülye vagyok!A lényeg a lényeg!szerintem próbáljátok meg,nincs mit vesztenetek!nekem van mit!:(
13. a6d5a14c21 (válaszként erre: 12. - Bucóka20)
2009. aug. 2. 15:56

Azt szerintem ne várd senkitől,hogy majd azt tanácsolja,hogy szakíts,vagy azt,hogy épp ne!

Egy leírásból nem lehet megismerni egy kapcsolatot,meg szerintem benned erősen van egy válasz amire vársz,hogy leírjanak neked.Én valószínű az ellenkezőjét írom most le,de én a helyedben szakítanék.Persze nem vagyok a helyedben...csak tudod,szerintem nincs annál nagyobb bűn egy kapcsolatban mint mikor megcsalod a másikat,mert azzal megalázod,hülyére veszed és még sorolhatnám hány oldalról bántod meg(akarva vagy akaratlanul,mindegy,felnőtt vagy már,áttudod gondolni a tetteid következményeit...).És ha valaki ilyenre képes a másik "ellen" akkor az az illető már nem szereti és tiszteli annyira a párját,ahogy azt kéne illetve ahogy azt a párod megérdemelné.Márpedig ha nincs benned elegendő szerelem,akkor miért maradnál?Mert jó vele mikor együtt vagytok?Nekem is jó a barátnőimmel tölteni az időmet vagy épp a nagymamámmal mégsem járok egyikőjükkel sem...egy párkapcsolathoz szerintem több kell érzelmileg,mint,hogy kedves a másik és jó vele lenni...és ha Te nem érzel és látsz a párodban ezeknél többet,akkor nem hiszem,hogy bármi értelme lenne még ennek a kapcsolatnak.Azért sok szerencsét!

12. Bucóka20 (válaszként erre: 11. - A6d5a14c21)
2009. aug. 2. 15:49
Tisztázom magamba persze,csak azért irtam le,h hátha tud vki tanácsot adni.De úgy látom ebbe nem nagyon lehet.
11. a6d5a14c21 (válaszként erre: 8. - Bucóka20)
2009. aug. 2. 15:44
Szerelmes vagyok?asszem igen...na ez itt a gond!nem azt hinni kéne ezt,hanem egyértelműen érezned.Amíg nem tudod eldönteni,hogy szereted-e még a párodat határozottan és teljes szíveddel,addig ez a kapcsolat halott ügy.A leírásod alapján a párod érzelmei egyértelműek és biztosak,hisz megtudott bocsájtani neked és azt mondta folytassátok.De te nem vagy 100%osan biztos abban,hogy mit érzel iránta,és ez a baj!Ezt kéne magadban tisztáznod.
10. Bucóka20 (válaszként erre: 9. - E799f80651)
2009. aug. 2. 15:40
Nem is kértem , hogy felejtse el örökre,hiszen nem is tudja.De megbocsájtott..Ő mondta nem Én gondolom így.Persze mindenki megérdemli,hogy boldog legyen,és h ne verjék át,ebbe teljesen igazad van.
9. e799f80651 (válaszként erre: 8. - Bucóka20)
2009. aug. 2. 15:35
ez a tüske megmarad benne, halványodik de megmarad, mindenki megérdemli hogy boldog legyen és hogy ne verjék át
8. Bucóka20 (válaszként erre: 7. - A6d5a14c21)
2009. aug. 2. 15:27
Nem, nem pont azért..hanem h miután "összejöttünk"aznap estére..h legyen neki is rossz másnap,mivel tudja h nekem van barátom,és h nem kaphat meg.Nem vele akartam aznap jólérezni magam,hanem h ő érezze másnap rosszul magát,mit ahpgy én éreztem amikor szakitottunk.Hülye dolog,nincs is sok értelme,sőt egyáltalán semmi,de akkor igy gondoltam.Szerelmes vagyok-e asszem igen,mert ha nem lennék,akkor nem tennék meg ennyi mindent azért h ne menjünk szét.
7. a6d5a14c21 (válaszként erre: 5. - Bucóka20)
2009. aug. 2. 15:17
Szóval azért csaltad meg,mert kíváncsi voltál sikerül e még meghódítani az exet?És ezek után szerinted Te még szerelmes vagy a jelenlegi párodba?
6. Bucóka20 (válaszként erre: 4. - Miss Marple)
2009. aug. 2. 15:12
Azt mondta h teljesen megtud bennem bizni,látta -érezte rajtam h mennyire megbántam.Nem fogok többet hibázni még 1x nem tenném ki őt ilyen fájdalomnak.Ha netán megfordulna a fejembe h megint megtegyem,előbb hagynám ott,mithogy ez legyen belőle.Vannak hullámvölgyek egy kapcsolatba,nem mindig lángol ugyan úgy az a szerelem,csak nem tudom eldönteni,hogy ez egy mély pont(mert még ilyen sose volt)Vagy ez már azt jelenti,hogy vége kellene , hogy legyen?!Tudom nem fogja ezt senki megmondani nekem,csak hátha valaki jobban átlátja a dolgokat külső szemlélőként.
5. Bucóka20 (válaszként erre: 2. - A6d5a14c21)
2009. aug. 2. 15:08

Igen ,kérdezte hogy miért? Két ok van ami miatt.

Az első h elbizonytalanodtam és ott volt a régi párom és kiváncsi voltam,hogy vissza tudom-e hóditani.Nem tudom..egy kis erő kellett,hogy bebizonyitsam magamnak,hogy anno ő miatta szakitottunk,de még mindig az enyém lehetne ha akarnám.Hülyeség amúgy,mert soha többé az életbe nem kéne.De mégis megtörtént.

2009. aug. 2. 15:01

Szia!

Nem egyszerű a történeted.Szerintem hibát követtél el, de emberek vagyunk, hibázunk.Szerintem az a baj, hogy alapjaiban rengetted meg benne a bizalmát irántad.Ezt meg kéne kérdezned tőle, hogy tud-e ezektől függetlenül bízni benned, mert minden kapcsolat alapja a bizalom.Ha azt mondja, hogy megint tudna (majd egyszer) bízni benned akkor még van jövőtök, de ezek után nem szabad hibáznod.Ne gondolkodj túl sokat, és ne képzelj be gondokat.Beszélgess vele.Hódítsd meg újra! :) Te írtad az elején, hogy érezted, hogy Ő kell neked és jó kis csapatot alkottok. :) Akkor bizonyítsd be neki, hogy ez még mindig így van.Csak légy őszinte, amennyire csak tudsz és beszélgess vele ha szükségét érzitek. :) Nem lesz gond.A hibáiból tanul az ember! ;)

2009. aug. 2. 15:01
fel a fejjel!gondold végig,hogy Te mit is akarsz!Ha a párodat akarod,akkor lapozzatok és kész.
2. a6d5a14c21 (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2009. aug. 2. 14:56

Ha megcsaltad az azt jelenti,valami nincs rendben köztetek.Az egy dolog,hogy ő azt mondja veled akar lenni és megtud bocsájtani,de azt megbeszéltétek,hogy vajon miért léptél félre?megoldottátok azt a problémát,ami miatt megtörténhetett ez az egész?

Ne azzal foglalkozz,hogy nagyon jó ember(szuper dolog,ha tényleg az,csak jelen esetben teljesen mindegy)mert jó emberből azért elég sok van,azon gondolkozz el,hogy szerelmesek vagytok e még egymásba.Mert ez is egy ok szokott lenni a megcsalásra,hogy azért teszed meg,mert már nem lángolnak az érzelmek,ellaposodik a kapcsolat...

2009. aug. 2. 14:51

Nehéz lessz röviden megfogalmazni az én kis történetemet,de elkezdem a legelején.Október elején megismerkedtem egy fiúval,hetekig beszélgettünk , találkozgattunk,minden 7végi buliban "egymásra talátunk" kezdtem nagyon megkedvelni,éreztem hogy nekem ő kell..megakartam szerezni mert tudtam,hogy mi ketten jó kis csapat lennénk.1 hónapon keresztül ment a huza-vona,hogy akkor mi is legyen?!Kezdjünk bele egy komoly kapcsolatba vagy felejtsük el egymást?!Végül én tettem fel neki a kérdést,hogy mit szeretne?Azt válaszolta h szeretne velem lenni,és komoly kapcsolatot.Tudni kell ,hogy első komoly kapcsolata.Pontosan november 6.-án össze is jöttünk,minden nap találkoztunk , beszélgettünk nagyon jol elvoltunk.Rá 1 hónapra szinte már 1ütt is laktunk,minden nap együtt aludtunk,nagyon jó volt vele.Minden tökéletesen működött.Tudni kell,hogy előző kapcsolatomból kifolyólag meg más stresszes dolgok miatt kialakult nálam egy szorongásos betegség,amivel nem volt könnyű 1ütt élni,ő tudta h beteg vagyok,mindenben mellettem állt.Amikor orvoshoz kellett mennem akkor jött velem,ha nem birtam kikelni az ágyból akkor velem volt,ha sirtam megvigasztalt..teljes harmónia volt kettönk közt.Teltek a hónapok,járkáltunk néha bulizni...strandra...haverokkal,bnőkkel tartottuk a kapcsolatot.De egyszer csak elkezdtem érezni,hogy hiányzik valami a kapcsolatból,nem tudom mi,de hiányzik.Kérdeztem tőle,h ő nem érzi-e ezt a hiányt?!Mondta h nem..neki teljesen rendben van minden!Azt hittem az hiányzik, h nem járunk el olyan túl sürün bulizni,és hogy monottonná vált a kapcsolatunk.Én reggel 9-től du-án 5ig dolgozok,ő otthon van,mert nincs munkálya.Minden nap,szinte percre pontosan fél7 környékén találkoztunk.És együtt töltöttük el a hátralévő időt,együtt aludtunk & keltünk. Július közepén amikor haza jöttünk a nyaralásból kezdődött ez h valami hiányzik.Nem vmi jó ez igyráadásul történt az...h szerdán bnőmmel elmentünk egy kis faluba meginni egy colát,a colábból sajna boros cola lett..és becsicsentettünk:):(..Ex barátom is ott volt,elkezdtünk beszélgetni,múltbeli dolgokrol(tudni kell h 1 éve nem beszéltünk),elcsattant 1 csók..utána jött a többi.(nem feküdtünk le),de nagyon megbántam h ezt tettem.Másnap elmondtam barátomnak,nagyon haragudott a picikém,láttam rajta h összetört (hogyne tört vna össze,hisz soha nem gontola vna) 1000x bocsánatot kértem,mondtam h soha többet nem lessz ilyen,és ez biztos is h nem lessz.Csak azt nem tudom hogy a kapcsolatunkkal mi lessz?!Tud mindenről mindent, megbeszélünk a problémákat.Azt mondja h döntsem el én,ő velem akar lenni és h én vagyok az élete.Nem tudom mi legyen?!Ezen gondolkozok egyfolytába,ha vele vagyok akkor minden jó,csak amikor magamra maradok akkor örlődök.Nagyon rossz érzés,mert nem akarom tönkre tenni a kapcsolatot.Ő egy nagyon jó ember,nem ilyet érdemel mint én. :( :S

Nem igazán tudtam senkinek elmondani,mert a bnőim ugyis a saját kapcsolatukból kiindulva próbálnának tanácsot adni,azt meg nem szeretném.Anyum sincs itthon,hogy tudna valami tanácsot adni,telefonon meg mégsem olyan.:S

Szeretném ha leírnátok,hogy ti mit gontoltok? :(

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook