Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Egy ddr csere gyorsíthatja a gépemet? fórum

Egy ddr csere gyorsíthatja a gépemet? (tudásbázis kérdés)

14. linksys (válaszként erre: 13. - Nikcsike)
2012. okt. 17. 22:18
Szuper..)) akkor jó gépezést és jó játékot..)
2012. okt. 17. 22:07

Na szóval megvan a ram bővítés! NAgyon szuper. Olyan a gépem mint a szél!!!!!


Köszönöm mindenkinek!!!

:)

12. linksys (válaszként erre: 11. - Nikcsike)
2012. okt. 15. 21:54
Gondolom majd szakember is megnézi előtte a gépedet, mert az sem árt, mert nem elég csak úgy beletenni a RAM-ot,azt be is kell állítani.)
2012. okt. 15. 21:52
Köszönöm a válaszokat. Csütörtökön érkezik a ram az üzletbe. Aztán remélem jobb lesz a gépem.
2012. okt. 15. 08:03

Sajnos már a netezéshez is erőmű kell:( A sok flash-es oldal rendesen le tudja lassítani a gépet. Még a vga sem mindegy. Azok a gépek (notebook), amiben intel hd... vga van használhatatlan, pedig sokszor a 300e ft-nál kezdődő gépbe is beleteszik.

Egyébként ramot minimum 1gb-ra kell bővíteni, de akár 2gb is lehet. Állítólag párban működnek jobban, szóval 2x512 vagy 2x1. VGA-nak normális driver kell, mert ha az xp fel is ismeri és telepíti lassú lesz. XP-nek service pack 3 nem árt. Bár nekem az a tapasztalatom, hogy régebbi gépeket lassítja sp3. Sajnos az alkatrészek márkája sem mindegy, ha nem márkás az alaplap vagy vga, hiába jó papíron. Lassú lesz, fagy és újraindul. Processzorból nem rossz a celeron, de az intelnek az a gyengébb procija.

Ja és ramból is márkást érdemes venni.

Röviden ennyi. Munkahelyemen én rendelem az új gépeket és a karbantartás is az én dolgom, ha épp nincs ott a külsős rendszergazda. Többnyire nincs ott.

Ami meg a PC piacon megy az utóbbi években vicc.

9. temmp (válaszként erre: 8. - Nikcsike)
2012. okt. 15. 00:07

az az alaplaptól, ill. proc-tól függ, hogy mit szeret, hogyan tud címezni.

Ha nem valami vacak az alaplaod meg a processzorod, akkor inkább 2db 1Gb-osban gondolkodj.

Ha vacak, akkor nem érdemes, nem lesz sokkal gyorsabb 2 gb-tal sem, de 1Gb-ot mindenképp tegyél bele.

2012. okt. 14. 22:22
Szerinted hogy érdemes? 2 db 512-est, vagy inkább egy 1 gb-os-?
7. Regin_a (válaszként erre: 5. - Nikcsike)
2012. okt. 14. 22:12

Ahogy irják, segit ha minden más rendben

Az 1Gb még XP-nél is ajánlatos


A FireFox, meg a hiresztelésekkel ellentétben lefogja az gépet, legalább is nálam 512Mb RAM-mal

2012. okt. 14. 22:10
Egyébként csak xp-t használok
2012. okt. 14. 22:09

Bocs bocs! Közben sikerült helyre rakni a netet. Újratelepítés után az explorer nem volt jó és egyáltalán nem jött be, de aztán kipróbáltam a chrome-al és azzal működött. Donnal az explorerrel van valami baj.

Viszont a lassúság továbbra is fennáll. Szóval ráth gondoltam a ram bővítésre.

4. Regin_a (válaszként erre: 1. - Nikcsike)
2012. okt. 14. 21:56

Nikcsike, ezt se fejezted be

[link]


Nem gyorsitani kell hanem gondok vannak a netkapcsolatoddal

Netezésre nem kell erőmű

2012. okt. 14. 21:54
Szia, igen érdemes, legalább 1 G RAM legyen, a 256 M az kevés, pláne,ha Wind. 7-t használsz.
2012. okt. 14. 21:40
256 mb-os ram van a gépemen és borzasztó lassú. Ara készülök hogy legalább 2 512mb-is ramot veszek bele. Szerintetek az felgyorsítaná? Vagy érdemes?
2012. okt. 14. 21:38
Egy ddr csere gyorsíthatja a gépemet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook