Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Egy borzasztóan rossz szokás, a körömrágás... fórum

Egy borzasztóan rossz szokás, a körömrágás... (beszélgetős fórum)


1 2
2008. febr. 4. 13:04

Aki rágja a körmét gondoljon arra, hogy mennyi bacit vesz a szájába, ahányszor nekilát.. hátha

Sose rágtam, így nem tudok mit mondani.

a műköröm egyébként nem teszi tönkre az igazi körmöket?

8. hetessycintia (válaszként erre: 1. - 1e8f358d6a)
2008. febr. 4. 07:07
Szióka.Nem kell aggódnod.A műkörmösök nap-mint nap találkoznak külömböző köröm problémájú emberekkel.Tudom,hisz én is műkörmös vagyok(mellesleg míg nem voltam az,én is rágtam a körmöm,az anyukám is és a bátyám is.Hát a bátyámon nem tudok segíteni:))Nem kell szégyellned,nem vagy egyedül,menj el bátran.Eleinte furcsa lessz,és tuti piszkálni fogod a műkörmöt is,de majd megszokod.Tök érdekes,én is piszkáltam eleinte a műkörmöm,most már nem de ha leszedem a körmeimet,rögtön elkezdem rágni:(Hát ez van.Sok sikert
7. ba80 (válaszként erre: 6. - 1e8f358d6a)
2008. febr. 4. 06:52
Szerintem ne félj,a műkörmösnek csak kihívás leszel és neked is jó lesz látnod az eredményt:)
2008. febr. 3. 16:55

Remélem egyszer ráveszem magam, és elmegyek egy műkörmöshöz, mert ez nem állapot, de tényleg szégyellem a körmeimet, azért is félek elmenni, mert mit fog szólni egy műkörmös, hogy ezekből a "körmökből" kellene neki valami normálisat teremtenie. Szóval ez tart még vissza. Bár mindenki, akit eddig ez ügyben kérdeztem, azt mondta, hogy látott ő már elég lerágott körmöt.

na mindegy...

2008. febr. 3. 16:53
Köszönöm :-)
4. ba80 (válaszként erre: 2. - 1a50c86bb0)
2008. febr. 3. 16:02
Nálam is ez történt,azóta hogy pénzt is adok érte jobban odafigyelek,hogy be kapjam vagy ne..:)
2008. febr. 3. 16:01
a férjem is rágja, borzasztó még hallgatni is!
2008. febr. 3. 15:57

Mukormoket fel... rajtam segitett, en is ragtam. 10 eve hagytam abba.

Az enyeim is rondak, csunyak voltak, en is szegyelltem magam piszkosul, ugyhogy olyan manikuroshoz mentem, akiben megbiztam es kevesbe egett a kepem.

A mai napig le tudnam egyebkent ragni oket, de akkor dugdosnom kellene a kezeimet, igy gyoz a hiusag.

2008. febr. 3. 15:26

Sziasztok!

Szégyellem, de egészen kiskorom óta rágom a körmeimet. Már pszichológusnál is jártam többször is, azt mondta, hogy egészen biztos lelki okokra vezethető vissza a probléma. Az biztos, hogy elég idegeskedő típus vagyok, túl sokat aggódom a dolgok miatt, de egyszerűen nem tudok leszokni a körömrágásról. Tudom, hogy most biztosan mindannyian azt tanácsoljátok, hogy rakassak fel műkörmöt, ami jó ötlet is lenne, de az igazat megvallva nagyon rövidek és csúnyák a körmeim, és szégyelném magam a műkörmös előtt is, pedig ő valószínű megoldaná a problémámat.

Adjatok tanácsot. Köszi

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook