Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Egy átlag nőnek mennyi ruhája van? Nadrág? Felső? Pulcsi? Bugyi? Zokni? Melltartó? Szoknya? fórum

Egy átlag nőnek mennyi ruhája van? Nadrág? Felső? Pulcsi? Bugyi? Zokni? Melltartó? Szoknya? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2010. ápr. 10. 20:42
nagyon sok!!!!! egy nőnek mindenképpen sok ruhája van,de ez függ attól is,hogy hány éves és hogy dolgozik e vagy anyukáék veszik. de szerintem ha maguknak vásárolják a nők,akkor sok.
2010. ápr. 10. 20:41

Szia!

Nem tudom, szerintem sosem elég semmiből sem! Főleg melltartó meg bugyi, a párom mindig sírva akart fakadni, hogy "nincs egy rongyom amit felvegyek" mondatot meghallotta! Minden hónapban költöttem nem keveset ruhára:dTavaly kismama lettem és elpakoltam a cuccaimat Hát "csak" 19 farmerom va:DDDD és egy rahedli felső, most abba igyekszem belefogyni!

4. Evawitch (válaszként erre: 2. - Bared)
2010. ápr. 10. 20:41

Egy csórónak, aki turkálóból vásárol! :)

Nadrágot nem ott veszek, mert az nincs normális.

2010. ápr. 10. 20:41

5-6?

Akkor én csóróbb vagyok!:)

2010. ápr. 10. 20:39
gy átlagnak, vagy a mai csóró világban élő magyar nőnek? mert nekem pl alig... szerintem mindenből max 5-6...
2010. ápr. 10. 20:38
Kiváncsi vagyok, mert kifogytam a nadrágaimból és maradt 3 normális, abból az egyiknek szétbarmoltam a cipzárját, pedig nem régen vettem. Felsőm sok van.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook