Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egy angyal a mennyben fórum

Egy angyal a mennyben (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Egy angyal a mennyben

1 2 3
2010. febr. 9. 14:13
Én is elolvastam a cikked.Mondanom se kell potyogtak a könnyeim...Nagyon megható...
2010. febr. 9. 10:49
Elolvastam a cikked és csak sírtam...nagyon megható volt....
2010. febr. 4. 17:02
Köszönöm, mindenkinek a kedves, bátorító szavakat, és köszönöm azt a sok-sok jelet, amit nekem küldtetek.
2010. febr. 4. 15:39
Nagyon nagyon szomoru a cikked,csak sirtam sirtam.
2010. febr. 4. 15:30
Nagyon megindított a cikk,férfi létemre is megkönnyeztem.Az emberek gonoszsága határtalan és nem döbbenek rá, ha velük történne hasonló, ők miképpen viselnék a gonoszkodásokat!Én hiszem, hogy Ő egy angyal lett az égben és vigyáz Rád, ez adjon erőt a további élethez!Gyönyörű cikk!
2010. febr. 4. 13:44
A nővéremékhez az étterembe minden héten csütörtökön mennek be DOWN kóros gyerekek! Annyira imádja Őket! A puszi az elmaradhatatlan! Könnyezik a szeme mikor mesél Róluk! Annyira megható!
47. Sünciné (válaszként erre: 46. - Tüccsögi)
2010. febr. 4. 11:58

Ezt nagyon szépen leírtad!!!!!

Valóban így van!!!!!!

2010. febr. 4. 10:54
Azok az emberek, akik gonoszkodnak, boldogtalanok.Nem mi választjuk ki,hogy melyik babát szeretnénk,hanem a baba választ minket,hogy hozzánk szeretne tartozni.Légy boldog,hogy a Ti családotokba született és megtisztelt benneteket azzal,hogy képesnek és erősnek tartott Titeket erre a nagy feladatra.Ő boldoggá tett benneteket,ti pedig ŐT.A 15 év nagyon rövid, de több volt a boldogság és az önzetlen szeretet benne,mint a rosszindulatúaknak az egész életében egészségesen.Ebben biztos vagyok.Fogadd részvétemet.
2010. febr. 4. 08:22
Sziasztok!Én Down kóros gyerekekkel dolgoztam egy bejárós intézetben,tulajdonképpen olyan volt mint egy óvoda.Elmondhatom,hogy náluk öszintébb szeretetreméltóbb emberekkel még nem találkoztam.Minden reggel úgy jöttek,hogy a nyakunkba borultak,és össze-vissza pusziltak.Imádtuk öket!Volt egy kislány,akit többször mütöttek mert súlyos szívrendelleneséggel született.Hatalmas vágások voltak a mellkasán.De hihetetlenül küzdött,és élni akart.Hiszem,hogy a szülök szeretete és a mi szeretetünk tartotta életben,hiszen a nap nagy részét velünk töltötték.Sajnos azóta megszünt ez az intézmény,és nem tudom mi van velük,de szívböl remélem,hogy jól vannak,és még mindig családjuk szeretete veszi körül öket!
2010. febr. 3. 23:32
Köszönöm mindenkinek, hogy elolvastátok a cikkemet, és az együttérző kedves szavakat.
2010. febr. 3. 23:26

Nagyon megható és sírós történet!

Részvétem!:(

Végig sírtam!

2010. febr. 3. 22:28

Én csak felnőtt Down-kórost ismerek, de ő is nagyon barátságos és szeretetre méltó volt, teljesen levett a lábamról!

Nagyon sajnálom, ami történt veletek! Sajnos az emberek nagyon rosszindulatúak tudnak lenni:(

2010. febr. 3. 20:25
A rosszindulatú emberek úgyis visszakapják az élettől!!!!
2010. febr. 3. 20:23

Milyen ostoba, rosszindulatú emberek között éltetek..szégyelhetik magukat!

Nagyon sajnálom, ami a testvéreddel történt. :(

2010. febr. 3. 20:22

Egy ilyen cikket nem lehet könnyek nélkül végig olvasni!

Igen! Ő csakis az angyalok közé kerülhet!

Nekem nincs az ismeretségemben ilyen betegségben szenvedő gyerek de azt tudom, hogy nagyon tudnak szeretni!

Elmesélek egy tőrténetet!

A férjem üzletvezető helyettes a Művészetek Palotájába a Bohém étterembe!

Karácsony előtt DOWN kóros gyereke és felnőttek mentek előadásra majd vacsározni hozzájuk! Odalépett hozzá az egyik fiú aki szintén ebben a betegségben él és tisztelettudóan bemutatkozott. Árpinak hívják. Felajánlotta, hogy segít. A férjem el volt ájulva a kedvességétől. Majd egy másik fiú jött és a férjem mondta, hogy majd a hátsó terembe lesz az ünnepségük. Árpi a következőt mondta: " Gyuri hát nem érti, hát DOWN kóros!!! A férjem elfordult és elsírta magát!

Amikor vége lett a vacsorának mindenki egytől-eggyig személyesen ment oda a férjemhez megpuszilták őt és boldog ünnepeket kívántak!!!

Ismét sírás!! Amikor nekem ezt elmesélte mindketten sírtunk!!

38. Lady Blakeney (válaszként erre: 37. - Kacsa mama)
2010. febr. 3. 19:47
Ezt nagyon szépen írtad. Köszönöm.
2010. febr. 3. 18:34
Persze nagyon sajnálom,hogy ez történt veled/veletek igaz tudjuk nem élnek sokáig de nagyon nehéz nélkülük,de ők csak az angyalok közé kerülhetnek mert egész életükben jók.
36. kacsa mama (válaszként erre: 34. - Lady Blakeney)
2010. febr. 3. 18:31
Sziasztok,én nagyon örülök neki,hogy pont ma irtad ezt a cikket mert az én kislányom is DOWN-os és pont ma 8 éves,és persze imádni valóak.Aki nem élt,vagy a közelükben nem tartózkodott huzamosabb ideig fogalmuk sincs mennyi szeretet és mennyi gyöngédség van ezekben a gyerekekben,az enyém 1 igazi bohoc,de imádjuk.
35. Lady Blakeney (válaszként erre: 20. - Mariannka80)
2010. febr. 3. 18:02
Ez a vers gyönyörű! Még soha nem olvastam. Köszönöm szépen.
2010. febr. 3. 16:37

Sziasztok!

Nagyon aranyosak vagytok! Köszönöm mindenkinek a kedves szavakat!

2010. febr. 3. 16:08
Megrígatott a történet annyira szívszorító. Vígaszt tényleg csak abban talál az ember, hogy Ők az igazi angyalok...
2010. febr. 3. 15:36
:,(
2010. febr. 3. 15:33

Sikerült megbőgetned. Egy gyerek beteszi a kaput rendesen, én már tudom. Én a feleség vagyok, habár a férjem nevén vagyok itt. Nekünk nem ezt kellett átélni, ettől kicsikét könnyebbet, hiszen a hapy end ott lett. de ide menj fel. www.tenyek-tevhitek.hu kijön egy olyan, hogy Napóleon halála. menj le a lap aljáig, és felülről az 5. sorban megtalálsz. A "csoda" olvasd el, és a terápiát pedig ott találod meg, hogy HOGYAN GYŐZTÜK LE A BECHTEREW KÓRT/ NATÚRSZIGET.


Hát, ez sem volt könnyű, de mikor a sajáttól egy sokkal nehezebb, és fájdalmasabbat olvas az ember, akkor még hálát mond a sorsnak, hogy ilyen "könnyen" megúszta.


A Testvéred nem ment el, csak hazament. ha ezt megérted, könnyebb lesz. És szégyeljék magukat azok, akit valaha is bántották szavaikkal, gondolataikkal. Ő nem véletlenül születet erre a világra, és itthagyta a saját emlékét, aki benetek ott van. Köszönöm, hogy ezt így leírtad, innen látszik, hogy aki elmegy, nem megy el igazán, hiszen az élőkben, a szívükben örökre ott marad. ÉLŐ MARAD. Köszönöm, hogy ezt leírtad, ha már így alakult. üdv: Kata

2010. febr. 3. 15:08

egy ien történet engem is megsirattatott.

Egyszerűen valóban, felháborító hogy egyes emberek miket nem pletykálnak, és a történetek sajnos mindig változnak.

Nekem 2 angyalkám van, ikrek lettek volna, és bár még nemtudtak megszületni (25 hetesek voltak), mégis két kis bébi volt. Mint utóbb a boncolásból kiderült komoly fejlődési rendellenesség állt fenn náluk.

Ezután szerencsére rá 1 évre megszületett a kisfiam aki lassan 7 éves.

2010. febr. 3. 13:42
Sajnálom, ami veletek történt. Tényleg kevesen tudják, milyen nagyon ragaszkodó, kedves, szeretettel teli emberek a down szindrómások..csak szeretni lehet őket.
2010. febr. 3. 13:41

Nagyon megérintett a cikked, igaz nem éltem át ilyet, úgyhogy biztosan nem is tudom, hogy mit érezhetsz, de így is megkönnyeztem.

Biztosan odafentről figyeli minden lépéseteket és veletek van.

2010. febr. 3. 13:39

Ez nagyon megindító történet volt! Sajnálom, hogy át kellett egy ilyet élni, de biztos ennek is meg van a miértje...

Biztos, hogy boldog volt Veletek!

Az viszont nagyon csúnya, hogy egyes emberek mikre képesek...bár kár is törődni az ilyennel...

Őszinte részvétem!

2010. febr. 3. 13:13

Sírva olvastam végig a történeted, sajnálom.


Az emberekhez meg csak annyit, hogy nem érdemlik meg a boldogságot. sajnos egyesek a szavakkal átgondolás nélkül dobálódznak, ilyenben sajnos nekünk is volt részünk, aztán csak amikor náluk is baj lett, akkor jöttek rá, hogy nem is ugy van minden, ahogy ők azt elképzelték...

25. ani001
2010. febr. 3. 12:51

Nagyon megható történet, végig sírtam:( Őszinte részvétem a testvéred miatt.

Az emberekről pedig annyit, hogy nem tudom, nekik nincs gyermekük? Aki szülő az átérzi egy másik szülő sorsát:(

2010. febr. 3. 12:16
Könnybe lábadt a szemem miközben olvastam a történeted. Őszinte részvétem a testvéred miatt. :( Elég szomorú, hogy ennyi rosszindulatú és aljas ember van a világon!!!! De ahogy már előttem is írták, a testvéred biztosan jó helyen van már, és biztosra veszem, hogy onnan figyel Benneteket.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook