Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egy 50 éves férfi CSAK azt akarhatja egy 22 éves lánytól - avagy kizárt a normális kapcsolat? fórum

Egy 50 éves férfi CSAK azt akarhatja egy 22 éves lánytól - avagy kizárt a normális kapcsolat? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
214. 80ASIQ (válaszként erre: 213. - 80ASIQ)
2008. nov. 17. 22:36
Látod, az én házasságom még a Te szigorú normáidnak is megfelelne! Fél év a korkülönbség. Azt persze én is írtam már nem egyszer, hogy ideálisnak a közel egykorúak házasságát tartom (én is), de a többit mindemellett továbbra is tartom.
213. 80ASIQ (válaszként erre: 211. - 3fa6a2d4ec)
2008. nov. 17. 22:31

Tiszteletre méltó fair manus vagy! Nem patronozunk, csak komoly kapcsolat! Mit is lehet ehhez hozzátenni? Kívánom, hogy összejöjjön számodra egy ilyen!

Jómagam 3 serdülő gyerek, 51 illetve 50 éves életkor, különböző problémák, idősödő szüleink gondjai stb nem teszik lehetővé a romantikázást. Lelkesedésem sincs a dolog iránt. De nagyon kérlek, Téged ez nem keserítsen, nem vagyok én azért olyan szerencsétlen! :)

Paccs!

2008. nov. 17. 11:12

[link]


és egy eszéki buli hanganyaga!


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2008. nov. 17. 10:41

80as!


én sem vagyok nő csábász! De az ha elmész vacsizni ide oda egy csajszival az nem jelent még semmit és többnyire itt le is tudva a randik! Szóval élvezem az életet, csak nem úgy, ahogy mondjuk azt te tennéd! Az esély mindig meg van rá! De egy eredménytelen csinibabával mér lőjek el patront ha nem vonz hozzá semmi! Felesleges lenne hisz csak egy 5perces meg könnyebülés lenne amiből elég régen kinőttem már!

Szóval kell nekem a több meg az a hatás hogy utána intenzív osztályról rendeljek két lélegeztető gépet! :$

Feleségedhez meg csak annyit szerintem meg elevenedhetnétek :) egy színház vacsi kis séta valami eldugott sötét utca titkaiba elveszni :)

Mindig lehet találni egy kis plusszt amitől új erőre kaphat egy házasság vagy kapcsolat! :)

Hajrá!

Patseee!



Mónika!

Drága :D

kész poén vagy!

"az előtted szólonak 1 megfelelő nő aki elviseli a hobortjait!" -bár mennyire szépen burkoltad be!

De igen is sértet sok mindenkit a környezetembe!

inkább a klaviatúrám nem elemezné ki, hogy mely sorokat lehet szabad fordításba ki venni belőle!

Az egom felbaszásához te nagyon kevés vagy!

De rühelem ha a barátaim vagy volt kapcsolataim próbálják kétségbe vonni! És te ezt meg tetted!

:) De ezt megint benézted mert nem vergődőm! És hogy ki lennék én? na nézzük -zenei producer, dj, hangmérnök, informatikus egy sokak szerint bunkó -egyszerű gondolkodású -mások szerint meg nagyon szó kimondós őszinte emberke! Az hogy ki mit gondol rólam -arra meg mondom neked őszintén SZAROK!

:)

Hogy nem sajnálsz a történtekért!

Nem is ajánlom, mert az tőled sértés lenne és szánalom! Amit alapból megint csak elítélek!

És tudtommal nem mondtam hogy hódolj be nekem!

Csak az a probléma, hogy valamit kajak be néztél, túl agyaltál és a meg vitatására se vagy hajlandó -ergo ez megint csak téged jellemez! mert nyálaz vissza hányszor írtam hogy itt vagy privibe le taglalhatjuk! De te nem vagy erre vevő! De akkor te ki a f@xom vagy? -benézel valamit nem vagy hajlandó meg beszélni...és az mellett még meg jegyzéseket teszel elismerésre méltóan be burkolva a barátaimra és kapcsolataimra...

Bár ha ez téged vigasztal -akkor elmondom hogy hasonlítunk picit -csak én a célkeresztbe téged raktalak anno -és nem vontam be barátaid kapcsolataid -tehát kicsit korrektebben lövőm a töltényeim!

pussz

210. monika1225 (válaszként erre: 208. - 3fa6a2d4ec)
2008. nov. 16. 22:05

gratulálok! magamnak! sikerűlt felboszantanom az egodat! Szerinted mégis ki a frász vagy te, hogy te bárkit sárba tiporhatsz és megvethetsz azért mert nem épp ugy gondolkodik ahogyan te!!!! Valahogy nem tudlak sajnálni a kedvesed mártírkodásáért! S nem gondolom, hogy megsértettemm volna Őt azzal hogy nem vagyok hajlandó behódolni a te elveidnek és véleményednek!!

Bár ha belegondolok mi gyakorlatilag majdnem ugyanazon a véleményen vagyunk és ezt már ki is fejtettem itt , ha néha figyelném! De tudod mit vergődj csak nyugodtan ........ha ez jól esik

209. 80ASIQ (válaszként erre: 208. - 3fa6a2d4ec)
2008. nov. 16. 21:42

A nő számomra sem darabáru mint azt sokan mondják. Nekem plátói szerelmem volt, soha nem hitegetett, nem is lett soha az enyém, de csak a katonai behívó tudott tőle elszakítani. Nehezen gyógyultam ki belőle. Ugye egy ilyen helyzetben mégiscsak tovább kell lépni, mi mást tehetne az ember... Megnősültem, szeretem a feleségem, jó asszony, de azt a magasfokú érzelmet őiránta nem éreztem már. Talánn ezért kalandoznék, ha jó nőcsábász lennék.

Patchy! :)

2008. nov. 16. 21:30

80asIQ!

Tudod ebben most teljes mértékben igazad van!

Nem csak Ő van a világon egyedül nő! De nekem még is sokat jelent! Még most is így cirka 14hónap után! Függetlenül attól, hogy randizom ismerkedem… De sajna ezek akikkel manapság összehoz a sors hamar mennek a levesbe! Mert a kisujja alá nem ér fel egyik sem! Reménytelen a távolság, a féltékenysége, az időbeosztásom… és a makacssága miatt!

Patseee!


Mónika!

Köszönöm ezt a késforgatást! De legközelebb figyelj oda mit is írsz! Mert a helyzetről valahogy szart sem tudsz és úgy próbálsz követ vetni rám! Nem rá kennem, mielőtt félre értenéd! És ezzel a megjegyzéseddel nem csak engem hanem ŐT is megsérted! Ugyanis Ő kitépte a szívét hátat fordított mindenek mert szerinte nem érdemelt meg! És ha ismernéd őt vagy engem akkor talán te is próbáltál volna segíteni, mint ahogy mások tették! És nem a mellre szívás miatt, hanem csak azért egy virtuális tasli neked, mert ezzel a kis kommenteddel ŐT sértetted! Hisz Ő így szeret(ett) ahogy vagyok!

És gondolkozz el kit is és milyen szinten sértettél meg vele! És az előtte lévő kapcsijaimról nem is beszélek és a barátaimról főleg!

Sajna nem tűrhetem el, hogy ekkora sértést adj nekik...........!!! ez csupán erkölcsi mérce...nincs benne kép mutatás! de csupán ennyii vagy, ez mind, nem több...ez a szinted! Ennyit rólad! Gratulálók!!!!

207. monika1225 (válaszként erre: 206. - 68f3da251d)
2008. nov. 15. 07:46
amikor a z egyik teljesen hatalmában tartja a másikat , mondjuk az erőszakosságával... de ez egyidőseknél is elő fordúlhat, ahol pedig generációs különbség van ott még hamarabb, vagy pl a pénz az nagyon nagy úr!
206. 68f3da251d (válaszként erre: 205. - Monika1225)
2008. nov. 15. 00:22
mi az ami esetleg mégrosszabb???
205. monika1225 (válaszként erre: 203. - 68f3da251d)
2008. nov. 15. 00:19

de nem életszerű! Mert valószinüleg az hamar csak a szexkapcsolat kategotiába kerűl, vagy esetleg valami más -még rosszabb - lesz a központi kapcsolati kötödés!


bár, életszerüség ide vagy oda, van akinek bejön, léteznek ilyen kapcsolatok amik képesek működni! Bele szólni nem lehet senkinek se, véleményünk az lehet de nekik kell egymást elfogadni elviselni!!! probáltam, 10 évig ment és megtanultam, hogy mi az értelme az egyik kedvenc közmondásomnak! :" Ki milyen rózsát szakít, olyat szagol!"

204. 80ASIQ (válaszként erre: 203. - 68f3da251d)
2008. nov. 12. 23:24
Csak hosszútávon nem ugyanolyan mint a közel egykorúek között. De ha ezzel tisztában vannak, akkor már nincs beleszólásunk.
2008. nov. 12. 22:33
Nem kizárt a normális kapcsolat 50 éves pasi és 22 éves pipike között, ugyanis a szexuális kapcsolat normális.
202. 80ASIQ (válaszként erre: 201. - Monika1225)
2008. nov. 12. 22:28

Aranyos vagy! Köszönöm! :)

:D

201. monika1225 (válaszként erre: 200. - 80ASIQ)
2008. nov. 12. 22:21
azt tanácsolom ne add fel! lehet neked hamarabb összejönne a fiatal pipi, mint az előtted szólonak 1 megfelelő nő aki elviseli a hobortjait!
200. 80ASIQ (válaszként erre: 199. - 3fa6a2d4ec)
2008. nov. 12. 21:04

Megszólal bennem a jóakarat. Javaslom, óvatosabban próbáld a hölgyeket holtbiztos igazságaidról meggyőzni. Reménytelen a dolog életed értelmével? Ha igen, sajnálom! De tudod, van más nő is a világon. Okos ember vagy, biztosan találsz másikat. Nyugodt légy, magam is reménytelennek érzem, hogy összejöjjön számomra a fiatal pipi.

Patchy! :)

(Én így írom.:D)

2008. nov. 11. 22:28

Kleca


miért ne? :D

most nem rosszból! De tudod amit te adsz azt kapod! ha áskálódsz és hátba döfködsz akor ne várd hogy „barátaid” ne ezt tegyék! De ha kizárod a nyílt embereket akkor se csodálkozz! Hisz valljuk be őszintén még ha bántó is egy barát nézete olykor nagyon hasznos tud lenni ha még akkor abban a pillanatban nem esik annyira kellemesen!

80asIQ

az én belem meg mást bírna! pl: buenos aires 2-3ezerfős clubban telt ház előtt muzsikálni és hajnalba életem értelmével sétálni a parton! de életem értelmétől cirka 250kilométer választ el meg hát a beteges őszinte leosztásaim nem bírta :$ és el menekült! :D de valszeg nem is volt oly tökéletes! hisz elszaladt! a többit meg nem részletezem! de a lényeg hogy ha lenne rá szikrányi remény akkor mindent meg tennék érte még most is mert ilyen kis ….vagyok!

Örülök hogy nem kapsz idegbajt, a sikerek meg csak meg lesznek szép lassan, köszönöm!

én nem kívánhatom elvből hogy összejöjjön a fiatal pipi ! de hát fizetősért nem is rinyáltam! Ahogy le lett írva „ az szolgáltatás” :D

Patseee!

198. 80ASIQ (válaszként erre: 194. - Ec63a7fc29)
2008. nov. 10. 22:28

:D

Félreértés ne essék, nem állítom, hogy nekik ez a dolog teljes mértékben kielégítő lenne, de "bírná a belem!" (SDAW szóhasználata. :D)

197. 80ASIQ (válaszként erre: 195. - 3fa6a2d4ec)
2008. nov. 10. 22:25

Nem, nem kapok idegbajt! :D

Nem is kívánom, hogy elismerd "perverziómat", (:D)több is veszett Mohácsnál és Trianonban!:-(

Nincsenek ellenemre sikereid, legyen belőle sok! :)

196. ec63a7fc29 (válaszként erre: 195. - 3fa6a2d4ec)
2008. nov. 10. 20:40
Remélem nem fogunk találkozni.:PPP
2008. nov. 10. 12:24

Humor Helga!

Drágám! A francnak ismersz ennyire :D

Amúgy azé ennyire nem vagyok féltős típus… csak minden srác tökét fogom le tépni és meg etetni velük aki 50centin belül kerül a lányomhoz ! Igen tény de hát istenem, most miért baj hogy ha lenne egy pici lánykám őt védeném még a széltől is! Pasiktól főleg! de ha egy tömény lezbi amazon lesz akkor büszke leszek rá! :D legalább nem pasik fogják kihasználni kicsike virágszálam!


Drága Mónika!

Hogy én mennyire imádlak! De tudod homokba nem fogom dugni a fejem, és nem is hagyom azt, hogy sodorjon az ár! Nem tudom becsukni a szemem, se a pofám… és bocsi, ha ez olyan nagy bűn!

De sajnos én ilyen vagyok! pusszantalak!


Kleca

nem tudom! De én alap természetemből elvárom, hogy egy barát merje már felnyitni a szemem és ha kell sértsen végig! Mint hogy engedje azt hogy olyat tegyek amit később meg bánnék!

De embere válogatja! De ha kizárod a túlzott őszintéket akkor légyszíves nézd meg magad mellett kiket is nevezel barátnak! mert aki rád hagyja a dolgot és nem olvas be azok valszeg a hátad mögött kifecsegnek… de ha a kétszínűséget élvezed grat. de ha te oly tökéletes vagy hogy az ilyen barátaid nem beszélnek ki! akkor gratula!


80asIQ

a fenébe :D de tudod bratyi egye bacca nem sikerült meggyőznöm! De ettől még ne kapj idegbajt ! Ha vigasztal a nehezén túl vagy velem kapcsolatban! Bár akkor sem fogom elismerni eme perverziódat, és ha előkerül akár egy sör mellett én akkor is ellenne fogok voksolni! de én már csak ilyen vagyok! A sikerességről még annyit mászok a létrán felfelé és biztosan!

194. ec63a7fc29 (válaszként erre: 193. - 80ASIQ)
2008. nov. 10. 00:39

Hűha! Ez igen!


Van benned spiritusz!

193. 80ASIQ (válaszként erre: 185. - 3fa6a2d4ec)
2008. nov. 9. 23:56

Ezek szerint sikeres ember vagy! Akkor semmi hiba! De hogy én idegbajt kapnék tőled, az is bizonyos!

Az is idegesítő tud lenni, hogyha valakinek mindíg igaza van velem szemben! (Biztosan más is érzett már ilyet az itt olvasók kötül! :D)Előbb- utóbb önértékelési zavaraim lesznek! :D

Topikunk tárgyát illetően, az a végszóm, hogy nem tudtál meggyőzni. Jó lenne egy 18-20 éves!

192. Humor Helga (válaszként erre: 191. - Spinneli)
2008. nov. 9. 23:34
én is úgy vagyok vele h legalább a barátok ne hazudjanak bele a pofimba....de hát kinek a pap kinek a papné:D
191. spinneli (válaszként erre: 190. - Humor Helga)
2008. nov. 9. 23:32

rövidtávon jobban esik, hosszabb távon nem befektetődő.

:)

persze számít a megfogalmazás és a hangvétel is.

190. Humor Helga (válaszként erre: 189. - Spinneli)
2008. nov. 9. 23:31
ideig óráig biztos:DDDDDD
2008. nov. 9. 23:03
ja, jobb ha inkább szépeket hazudnak.
188. ec63a7fc29 (válaszként erre: 185. - 3fa6a2d4ec)
2008. nov. 9. 23:00
Én megválogatom a barátaimat, a szókimondó, bántó stílusú barátaimtól megváltam, jobb nélkülük.
187. monika1225 (válaszként erre: 185. - 3fa6a2d4ec)
2008. nov. 9. 22:58

Sdaw!!!

Az intelligencia ott kezdődik, tudod hol kell abbahygyni az árral szembe úszást és tudod, hogy kell csendben HALLGATNI!!!

probáld ki egyszer és rájösz!!!

186. Humor Helga (válaszként erre: 185. - 3fa6a2d4ec)
2008. nov. 9. 21:30

ha neked lányod lesz tuti lakat alatt fogod tartani....ez nem is kérdés...:DDDDD totál tök mindegy milyen lesz:PP :DDDDDD


Minden fiut utálni fogsz ha csak rá néz egy negyed másodpercre is:DDDDDD

2008. nov. 9. 20:58

spinneli

persze!


80asiq!

neked is persze! tisztában vagyok vele! de sajna van egy rossz tulajdonságom! Többnyire az eszkimóknak is el tudom adni a jégkrémet! hát az éveim láthatod adatlapon! Jó féle ezerkettes évjáratú vagyok! (1983)as ! :D

A kudarcok nem szoktak le törni! És remélem ha lányom lesz sikerül úgy felnevelnem, hogy nem kell lakat alá zárnom és nem is hozz olyan döntéseket amiket későbbiekben megbánna! Remélem a bizalmi helyzetre kerül sor mindig meg fogadja „begyöpösödött” nézeteim! Az állsikerélményeket meg hamar le veszem élőbe és leszűrőm belőle a leszűrendőt beolvasok az illetékesnek! És ha barát az illető pirgálom is vele sokáig és mikor bebizonyosodik az igazam! Akkor ki bukkan a jó öreg: na ügye, én meg mondtam… talán gondolkodnod kellett volna a leosztásomon! :D És ez megint csak ilyen kis lelki kényesztettés önmagam számára! És bevallom igen furcsa és durva egyéniség vagyok… a legjobb barátaim elfogadtak így függetlenül attól, hogy néha igazán bele taposok a lelkükbe! De páran közülük értékelik mert reális gondolkodásra inspirálja őket! Mikor ezt meg jegyzik vagy egy sör mellett vállon vernek akkor tudom nem hiába! Patseee

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook