Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egy 2 éves kisgyerek milyen családi programnak örülne? fórum

Egy 2 éves kisgyerek milyen családi programnak örülne? (tudásbázis kérdés)


9. dc077b3b46 (válaszként erre: 5. - Lanvin)
2015. aug. 20. 22:31
Fantasztikus ötlet..... majd a te gyereked számára! :)
8. Guruljka (válaszként erre: 7. - Bowie)
2015. aug. 20. 16:52

Na most előállt az a helyzet, hogy vén fejjel irigylem a kicsike fiadat, mert nekem bezzeg senki nem mutogatott öntözőrendszert!!! Még felnőttként sem, talán egyszer láttam csak vonatablakból. Pedig elnézegetném szívesen.


A fiamat, két éves korában, boldoggá lehetett tenni buszozással is.

2015. aug. 20. 08:15

Az én két éves fiam, na jó, két és fél, imád kavicsozni, imádja a vonatokat, meg az öntözőrendszereket..és a kukákat.


Ha tudod mit szeret, és azt beleveszed a programba, akkor tuti jól érzi majd magát. :D

2015. aug. 20. 07:21
jatszohaz, jatszoter, vizparton kavicsdobalas homokozas, piknikezes kis labdazassal motorozassal.
2015. aug. 20. 05:00
BBQ whiskyvel, pókerrel és fűvel...
4. Guruljka (válaszként erre: 1. - Dc077b3b46)
2015. aug. 20. 02:31

Ilyen pici korban annak örül, ha ott van körülötte a család, és vidámság van, jó idő. A hajókázás jó program, de lehetőleg rövid ideig tartó legyen, mert a kicsit a hajón nem lehet elengedni mászkálni, járkálni.

Jó lehet egy piknikezés is olyan helyen, ahol nagy szabad terület van, és ahol labdázhat, játszhat, de le is ülhet a füvön, és mindig más-más családtag foglalkozik vele.

2015. aug. 20. 00:11

Ha jó az idő, egy szuper játszótéren gyerek, felnőtt jól érzi magát. Ha esős, akkor ugyan ez játszóházban.

Esetleg egy nem túl hosszú állatkerti kirándulás.

2015. aug. 19. 23:38
hajókázás?
2015. aug. 19. 23:36
2 éves kisgyerek miylen családi programnak örülne?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook