Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egmont, Disney Könyvklubról milyen tapasztalatok vannak? fórum

Egmont, Disney Könyvklubról milyen tapasztalatok vannak? (tudásbázis kérdés)


12. katus3
2010. szept. 29. 15:33
Sziasztok! Én sem ajánlom! Lányomnak is járt,az első csomag jó volt,hátizsák meg minden,aztán 3 hét múlva újabb csomag. Rá két hétre megint. Felhívtam őket,azt mondták,az elsőnél volt csúszás,és a többi már időben jön,nem ilyen sűrűn. Rá nem egész 3 hétre jött a következő. Akkor begurultam és e-mail-ben lemondtam. nem egész 2 hónap alatt küldtek 4 csomagot,így már nem érte meg.
11. d@nu
2010. szept. 29. 10:36

Itt van:

[link]

Most Verdás és Hercegnős csomag van. :))


Ez pedig a tagsági rész:

[link]

6-7. pontban a válasz.

10. d@nu (válaszként erre: 9. - Lengyelnehajni)
2010. szept. 29. 10:32
Ha jól emlékszem, le is mondható és szüneteltethető is, elvileg bármikor. A weboldalon írja valahol a klubtagságnál... Egyébként ott az első fix ajándékokat is kiírják mindig, meg a friss belépők választhatnak "fiús" vagy "lányos" kezdőcsomagot. :)
2010. szept. 29. 10:27
Bármikor le lehet mondani? Vagy van egy kötött idő,amíg nem?
8. d@nu (válaszként erre: 3. - Lengyelnehajni)
2010. szept. 29. 10:21

Nekem nincs rossz tapasztalatom velük. Minden hónapban egy könyvet küldenek, hozzá egy cd-t, valamint egy foglalkoztató füzetecskét. A könyveket nem lehet választani, ezt ők küldik, általában újakat, ha éppen nincs friss megjelenés, akkor jön régebbi, de a klasszikusok sajnos hiányoznak.

A könyvek Disney és Pixar történetek, a filmek alapján, illetve a figurákhoz kapcsolódó plusz történetek.


Ajándék mindig van, általában apróságok, matricák, könyvjelzők, magasságmérőt is kaptunk már két évben is, illetve időnként nagyobbak. Az elején (kb. 1,5 év) gyakrabban, utána ritkábban, gondolom megvan a logikája, hogy mikor, de nem figyelem. A nagyobb ajándékok hátizsákok, táskák, CD-tartók, másra nem emlékszem.

2010. szept. 29. 10:11
Eleinte ugyanakkor hordták,már mostanában csúszkálnak vele,volt olyan hogy lemaradtunk a játékról...Annyi pénzért egyébként máshol is tudsz venni.Én 2 éve hordatom,egyetlen könyvet sem fogna fel Fanni,kivéve a Némo nyomábant....Ha valamire kíváncsi vagy még priviben szivesen írok.
6. 90b84d226e (válaszként erre: 3. - Lengyelnehajni)
2010. szept. 29. 10:11

Mi hátizsákot kaptunk anno, jó sz@r....egyből cafatokra ment szét.

Ha összeszámolod mennyit költesz rájuk....

2010. szept. 29. 10:10
Nehogy vásárolj tőlük!!!! Én alig tudtam levakarni őket! Volt olyan könyv, amit nem küldtek meg, felhívtam őket, de csak lepasszoltak. Aztán a főnöküket kértem, az meg simán lehülyézett... Jó nem? Utána pedig megéred lemondani, akkor is telefonon zargatnak! Szóval inkább egy jó könyv, mint ezek...
2010. szept. 29. 10:10
Ja,kislánynak szeretnék..
2010. szept. 29. 10:09
Néztem a honlapot,az úgy oké.De valójában milyen könyveket küldenek,és milyen ajándékokat?
2. d@nu
2010. szept. 29. 10:07
Pontosan mire vagy kíváncsi?
2010. szept. 29. 10:04
Egmont, Disney Könyvklubról milyen tapasztalatok vannak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook