Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Egészségügy - fülészet fórum

Egészségügy - fülészet (beszélgetős fórum)


7. pteri (válaszként erre: 1. - Neeraja)
2010. nov. 27. 10:29
Nálunk is ilyenek a fülészek. Ha a gyerekek betegek, a gyerekorvos is azt ajánlja, menjünk magánrendelésre, ha jót akarunk nekik.
6. Bettyg (válaszként erre: 4. - Neeraja)
2010. nov. 27. 08:53

Az egészségügy egy kalap sz.r. Apum tüdőgyulladással nyomja az ágyat, a dokink beküldte sürgősségivel a kórházba hogy UH és röntgenfelvételt csináljanak, a kórház meg azt mondta nem sürgős ez, jegyeztesse elő magát későbbre, ami kb. még 1 hét vagy talán több...:S

Hozzáteszem 39-40 fokos lázzal feküdt már 5. napja.

Másnap magándokihoz mentünk el az ultrahang miatt, fizettünk mert az egészsége sokkal fontosabb, az eredmények birtokában a dokink elkezdte a kezelést és halleluja, sokkal-sokkal jobban van.

Ennyit erről!

Neked jobbulást!!!

2010. nov. 27. 07:07
Ja és még valami,a protekciós betegeknek,akiknek egyébként nem fáj őrülten a fülük,nem kell ám várni,csak úgy be csusszanhatnak.
2010. nov. 27. 07:05

Hát,sajnos még nem gyógyult meg a fülem,de javulok.

Viszont ,mikor oda mentem,nagyon fájt,és hiába a várólista,ha a fülem ezt nem veszi tudomásul,tudom ,mindenkinek időpontot kell kérni,akkor már,több napja fájt a fülem,de amikor oda mentem,már elviselhetetlenül,hiába mentem volna sürgősségi ellátásra,valahol,ez is az volt,csak a doktornő jónak látta,hogy pofátlannak nevezzen.

Ilyen orvosaink vannak.

2010. nov. 26. 23:14
egyébként úgy tudom, hogy időpontot kell érni mert olyan helyeken is várólista van és ha sűrgős akkor meg beutaló a háziorvostól
2010. nov. 26. 23:12
meggyógyult a füled?
2010. nov. 26. 23:09

A fülészeten jártam,sajnos le késtem a rendelést,de a doktornő még ott volt,szépen kértem (nem anyagi eszközökkel)hogy segítsen, meg őrülök úgy fáj a fülem.

Segített,de nem örömmel,be rendelt egy héttel későbbre.Kezelési lapot nem kaptam,ez aggasztott is,de be mentem egy hétre rá.Több órás várakozás után fogadott,és azt mondja az aszisztensének,"ja itt volt,be pofátlankodott,de tényleg,olyan pofátlan volt" gúgyosan rám nevet.,és én csak bámultam,végül próbáltam védekezni,de a kutya nem törődött velem.

Nagyon dühös vagyok a történtek miatt,főleg mert láttam,a doktornő protekciósokkal tud ám kedves lenni. Mi a véleményetek,érdemes lett volna betegjogi képviselőhöz fordulnom?

Elvégre csúnyán el bántak velem,egy olyan ember aki arra esküdött fel hogy gyógyít,veszi magának a bátorságot bárhogy beszélni velem,igaz,én nem vagyok protekciós.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook