Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Egészen pontosan hogyan is fog szólni ez a bizonyos családi adózás? fórum

Egészen pontosan hogyan is fog szólni ez a bizonyos családi adózás? (beszélgetős fórum)

2. Bekomi (válaszként erre: 1. - Gica82)
2010. nov. 2. 19:08

hát én sem vagyok annyira jártas, de azt olvastam valahol hogy még nem eldöntött ez a kérdés, lehet hogy meg lehet osztani a felek között az adózási kedvezmény.

a családi szerintem független kinek a nevén megy-de mondom nem vagyok benne jártas annyira:-)

amúgy mi is pont ilyen helyzetben vagyunk mint ti:-)

2010. nov. 2. 16:20
Arra lennék kiváncsi hogy ha a férjem rendesen keres(nem minimálbéren van)Én viszont jelenleg gyeden,később gyesen,azt követően valószínüleg főállású anyuka leszek,a családi pótlékot Én kapom,ilyenkor Ő igényelheti az adókedvezményt?mert az első hiresztelése úgy szólt a kormánynak hogy a 2 adózó közül az egyik igényelheti...de a gyes és gyet nem adózó jövedelem..ilyenkor mi a helyzet?a családi pótlékot pedig a férjemnek kell majd igényelnie helyettem hogy megkaphassa a kedvezményt?aki jártas ebben vagy többet tud a dologról az kérem világosítson fel mert számomra nem egyértelmű ez a törvénytervezet.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook