Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Egész éves allergia fórum

Egész éves allergia (beszélgetős fórum)


2011. okt. 14. 07:57

Saját tapasztalat:

Calli tea: Kezdetben, ha súlyosak a tüneteid, töményen:fél literhez egy filter naponta. Ha mérséklődnek a tünetek, lehet 1 literhez 1 filter, és így tovább, ezt legalább egy hónapig. A víz mennyisége 3 literig emelhető.Nem romlik meg, akár 2 napra beoszthatod.Nem kell ízesíteni, iható. Víz helyett is ezt igyad!


Mellé Histaminum homeós golyócska, napi 3*5 elszopogatni nyelv alatt. CH9-es az erősebb, CH15 a gyengébb(de lehet, hogy fordítva, már elfelejtettem, de a gyógyszerész megmondja)

Ebben az időszakban semmi mentolosat nem ehetsz, használhatsz.

8. 0d1f2616af (válaszként erre: 5. - Githaj)
2011. okt. 14. 07:17

teák és a méz:


lehet, hogy nagy hülyeség, de aki a fűfélékre, virágporra allergiás, azoknak jó hatással lehet a gyógynövényes tea, vagy a méz ami szintén virágpor...

lehet, hogy persze ilyen formában nem árthat a szervezetnek..

bocsánat, ha nagy hülyeséget kérdeztem, jelenleg én mindkettőt szoktam enni és inni. :)

7. 0d1f2616af (válaszként erre: 4. - 9f98008a3b)
2011. okt. 14. 07:14
köszi :)
6. 9f98008a3b (válaszként erre: 5. - Githaj)
2011. okt. 14. 07:08

:)))

Erről írtam.... :D

2011. okt. 14. 06:49
Pár éve hallottam egy hajnali beszélgetésben a "slágeren" hogy nagyon jó a citromfutea, de sajnos nem hallottam mi a másik gyógynovény. A betelefonálo srácnak teljesen elmúlt az allergiája, de nagyon hosszu ido kellett hozzá.
2011. okt. 14. 06:38

[link]


Ezek még nagyon jó cuccok....

2011. okt. 14. 06:25

Sóterápia barlangban, sópipa, Asinis cseppek...

eddig ezekről olvastam.


Meg ha jól tudom, ha az immunrendszer felerősödik az allergia is sokkal enyhébb.

Valami immunerősítő módszert tud valaki tanácsolni?

2011. okt. 14. 06:24

Gyuri Bácsi a cickafarkfű teát javasolná egy évig naponta két csészével.

4 hónap után már tünetmentes lennél, egy év után elmúlna az allergiád.

2011. okt. 14. 06:23

Sziasztok!


Nagyon várom a sok-sok jó tanácsot az allergiában szenvedőktől, ki mivel enyhíti, kinek mi vállt be?

Ha nem is lehet teljesen megszűntetni, nagyon fontos lenne számomra legalább az enyhítése mivel énekes vagyok.

Ami számomra tragédia, hogy a poratkákra vagyok legjobban érzékeny.

Az orromból folyik le sokszor a váladék, rátapad a hangszálaimra és nagyon megnehezíti sajnos az éneklést.


Kérem aki tud jó tanácsot adni nagyon szívesen várnám és nagyon megköszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook