Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Égési sérülés után párnapra rá, jelentkezhetnek csalánkiütések? fórum

Égési sérülés után párnapra rá, jelentkezhetnek csalánkiütések? (tudásbázis kérdés)


6. szandra7190 (válaszként erre: 5. - 9b10f3d7ff)
2014. jan. 20. 12:25
És hogyan múlt el? szedtél rá valamit vagy kented valamivel?
5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 4. - Szandra7190)
2014. jan. 17. 21:03
Volt, majdnem 1 hónapig penicillintől.
2014. jan. 17. 20:45
neked is volt már csalánkiütésed?
3. szandra7190 (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2014. jan. 17. 20:44
már egy hete nem kenem magam a kenőccsel. hát nem tudom, úgy néz ki mulladozik, de a folt nem akar eltünni. a viszketések elmúltak , és már nem terjed.
2014. jan. 17. 20:26
Én is a gyógyszerre tippelek, az allergia nem szűnik meg azonnal, mert felhalmozódhat a szervezetedben.
2014. jan. 17. 20:13

Sziasztok!


Szerintetek égési sérülés után párnapra rá, jelentkezhetnek csalánkiütések? Megégettem 2.fokon a bal csípőmet és rá 2napracsalánkiütéses lettem. Most már 3. hete. Orvosnál voltam, járok de nem tudja eggyenlőre még , hogy azzal állhat e összefüggésben. Bár annyit mondott, hogy amivel kentem az égésem Dermazinnel , ami előtt már kiütött rajtam a csalán , de ezzel csak fokoztam a terjedését. Már 1 hete nem kenem a Dermazinnel , és még sem akar elmúlni., de viszont a terjedés és a viszketés már megszünt, már halványabbak a sebeim is , de váltakoznak.Étrenváltozás, tisztítószer válltozás nem volt. Ezért erre nem gondolok. Az orvos amit előírt azt szedem , már a 3.fajta gyógyszernél tartok,,, + a diéta. valakinek volt hasonló tapasztalata ??? Kérlek írjátok meg :) Hátha többet megtudok :) Köszi :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook