Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ég veled Mázli! fórum

Ég veled Mázli! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Ég veled Mázli!

1 2
2011. júl. 4. 12:25
Biztosan várni fog téged a Szivárvány Híd túlsó oldalán... Ha csak néhány napig is, de Te igazi, szerető gazdija voltál és ő tudta ezt. Minden elismerésem a tiéd! Ha több ilyen jó lelkü ember lenne, szebb lenne a világ...
2011. júl. 4. 12:09

Sajnálom:-(

Nyugodjon békében!

2011. júl. 4. 12:07
Nekünk tavaly szeptemberben pusztult el a német juhászunk.Sajnos diszpláziás volt,meg öreg is (12 éves),és olyan nehezen hoztuk meg a döntést az utolsó napon,hogy hívjuk ki hozzá az állatorvost elaltatni...:-( De látszott rajta,hogy nagyon szenved.Én mentem ki hozzá,ott üldögéltem mellette,meg én fogtam a kezemben,amikor elaltatták.Tök rossz volt fogni azt a nagy,életerős mackót,akivel felnőttem,és érezni azt,ahogy lassan elhagyja az ereje,és hogy nem tudok mást érte tenni,csak megkönnyíteni a szenvedését.Este fél kilenckor ment el,tesómat haza hívtam,hogy reggelig vigyük le a melléképületbe és takarjuk le,reggel meg majd eltemetjük..De tesóm ragaszkodott hozzá,hogy ő kiássa még aznap este a helyét.11-re sikerült,addig képtelen voltam letenni a fejét a földre,az utolsó másodpercig simogattam..Nagyon hiányzik a mai napig.Mi aznap éjjel nem egy házőrzőt,hanem egy családtagot veszítettünk el.:-(
16. mogyoro777 (válaszként erre: 1. - Sporty66)
2011. júl. 4. 12:02

Én is szívből sajnálom:(

Van ilyen,amikor az ember teljesen tehetetlen!

Nagyon nemes dolog amit tettél!

Talán majd egyszer odaát a szivárvány hídnál...

2011. júl. 4. 11:57

Nagyon sajnálom! :( Tudom mit érzel! Én 2-3 hónapja veszítettem el egyszerre 2 kutyámat! Maci 11, Buksi 8 éves volt és ők egy családot alkottak, ők voltak nekünk a házaspár! Mind a ketten mérgezést kaptak, de Buksi kevésbé volt rosszul, mint a Maci. Buksi hajnalban nyüszörgött, amikor Maci valószínűleg akkor halt meg. Reggel apám úgy találta meg őket, hogy Maci feküdt, Buksi pedig rátette a fejét és ott feküdt mellette. :'( Annyira szerette, hogy utána halt!

Már csak egy kutyám van, ő nem szökött ki és nem evett mérgezett kaját, mert ő ki volt közösítve, mivel Maci nagyon féltékeny volt meg irigykedett mindig Bogárra, mert Bogi is fiú ugye. Na meg teljesen vak szegénykém, ez volt talán a szerencséje akkor este.

De ezen kívül nekem sok kiskutyám volt, Maci és Buksi gyerekei, de a Picur, Bundás, Luca, akik itt maradtak, mind meghaltak parvoban, mert 6 hónaposan kapták meg. :( Maci is volt parvos, de ő már akkor felnőtt volt és az orvosnak sikerült megmenteni a gyógyszerekkel, meg tömtük belé a kávét, ápoltuk mindegyiket, de a kiskutyák belehaltak. :(


Tudom milyen rossz most neked! :(

Nekem az ad erőt, hogy Bogárkám, meg a cickám itt van nekem. Nagyon szeretem őket és nagyon vigyázok rájuk!

2011. júl. 4. 11:42
De szép írás, megkönnyeztem, nagyon sajnálom a kutyust. :((( Már biztos a kutyamennyországban van, jó helyen, már nem fáj neki semmi :(
13. wasp
2011. júl. 4. 11:20

Biztos, hogy tudta, hogy jó helyre került :)

Gondolj bele, hogy jobb így (persze nem Neked) hogy nem az út szélén, elhagyatva került az angyalok közé, hanem ott voltál vele!

2011. júl. 4. 11:10

Szegény kutyus! 2008. október 05-ikén 01:50-kor hagyott itt Thomas Garfield, 10 éves sziámi cicám, Ő cukros lett.... 2 hónapos volt, mikor összekerültünk....

A házunknál volt egy cicus, amolyan mindenki cicukája, Őt is Mázlinak hívták.

2011. júl. 4. 11:09
:(( Nyugodjon békében Mázli!
2011. júl. 4. 11:00

Nagyon sajnálom,ami történt!De hidd el,ennél szebbet nem is tehettél volna vele,hogy az utolsó napjaiban így gondját viselted!


Sajnos a parvo ilyen:(

2011. júl. 4. 10:37

Szia! Potyognak a könnyeim, mert én ugyan így jártam 2 évvel ezelött, csak mi menhelyről hoztunk ki, egy két hetes németjuhász keverék kutyust. Szávának neveztük el :(

Ugyan úgy parvós volt, de ő azért halt meg, mert az orvosok leszarták, mondván látszik rajtunk hogy nincs sok pénzünk és drága lenne a kezelése. Mi hiába bizonygattuk, hogy ki tudjuk fizetni, csak infúziót kapott, azt mondta a 4. doki akihez vittük, hogy talán megmarad. 2 hetet élt velünk :( Ugyan így halt meg mint a te kutyusod :( Én is azt vettem észre, hogy nyöszörög és sír :( Megszakadt a szívem :( Ha csak rá gondolok elkap a sírás :(

8. cel
2011. júl. 4. 10:21

Hidd el, a kutyus megismerte a szerető gazdi gondoskodását.

Sajnálom, hogy csak ennyi jutott nektek egymásból:(

2011. júl. 4. 10:20
Nagyon sajnálom:((( Kitartást és erőt kívánok neked!! Hidd el hogy mindent megtettél ezért a kis drágáért!!!! Ne hibáztasd magad!! Csodálatos ember vagy, aki megpróbált megmenteni egy kis lelket. De úgy látszik hogy odafent nagyobb szükség volt a kis angyalkára. Biztosan az én drága Alfimmal kergetik a labdákat már az örök vadászmezőkön...
2011. júl. 4. 10:14

Szia!

Nagyon büszke lehetsz magadra! Hidd el, nem sokan tették volna meg érte ugyanazt, amit te. Gondold végig, legalább az utolsó pár napja nagyon szép volt, hogy veled lehetett és a gondját viselted. Fel kéne jelenteni azt, aki így bánt vele. Annyira haragszom az ilyen emberekre, hogy kimondani nem lehet. Én is iszonyatosan kutyás vagyok, nagyon szeretem őket. Minden jót kívánok Neked! :)

2011. júl. 4. 10:13
JAj...:-( Nagyon sajnálom a kutyust :-(( De ne hibáztasd magad,mert a leírtak alapján mindent megtettél érte.Valószínűleg nagyon le is volt gyengülve,és már olyan stádiumban találtatok rá,amikor már késő volt.Sajnos ebből a betegségből kevés kutyus jön ki pozitívan..:-( Viszont nézd azt,hogy élete utolsó napjait igazi gazdival tölthette,jó helyen,ott voltál mellette az utolsó pillanatban is,nem volt egyedül.Ez biztosan sokat számított neki.Fel a fejjel.
2011. júl. 4. 10:12

Szia! Őszintén sajnálom a kutyust. :-(

Mi 5 évvel ezelőtt találtunk egy kutyát egy szemétdomb mellett, a testvére ott feküdt mellette elütve. 21 kullancsot szedtünk ki a 2 tenyérnyi apróságból, 6 oltást kapott az orvostól. Ő babéziás volt. Velem aludt, az ágyamban, míg beteg volt, nem mozdultam mellőle. Hónapokig tartott, mire felépült. Megerősödött, és most egy hatalmas gyönyörű kutya lett belőle, aki kint rohangál a kertben. Az Ő neve is Mázli lett, neki tényleg szerencséje volt.

A te Mázlidnak így már sokkal jobb, nem szenved szegény. És az utolsó napjainál volt mellette valaki, aki gondoskodott róla, így szeretet vette körül, mikor elment,

2011. júl. 4. 10:12
:,(((((
2011. júl. 4. 10:10
Drága kiskutya! Sajnálom! :(((
2011. júl. 4. 10:08
Napok óta fáj a szívem, már-már fizikailag érzem. Meg szerettem volna őt menteni, de odafenn nem így akarták...
Úgy érzem, muszáj kiírni magamból, amit érzek, mert másképp belebetegszem ebbe. Szakad meg a szívem és folyton csak sírok. Nem értem miért? Miért pont ő, aki ettől sokkal többet érdemelt volna?

Ugrás a teljes írásra: Ég veled Mázli!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook