Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » EFEB kozmetikus képzésről vélemény, tapasztalat? fórum

EFEB kozmetikus képzésről vélemény, tapasztalat? (tudásbázis kérdés)


2020. okt. 26. 11:48

Sziasztok!



Én az óvodai dajka képzésen gondolkozok az EFEB-nél. Tudna valaki véleményt mondani róla, megéri? Illetve nem igazodok ki az oldalon leírtak alapján mert azt írták az online tanfolyamosnál hogy a vizsga végén tanúsítványt kapnék, fent pedig írva van hogy okj-s bizonyítvány szerezhető. Ez hogy működik? A bejárósnál pedig egyből az okj-s bizonyítvány van írva.



Illetve még egy kérdésem lenne, szerintetek az online vagy a bejárós lenne jobb?



Válaszaitokat előre is köszönöm!

2020. okt. 7. 11:25

Kedves Fórumnyitó!

Én is hasonló cipőben járok, írnál nekem kérlek üzenetet?

Köszi :)

10. bagva
2020. okt. 2. 10:14
Szerintem nem fogsz csalódni, csak juss be valahogy, mert én is azt hallottam, hogy óriási a túljelentkezés.
9. nte (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 1. 11:30

Szia!

Én is pont így jártam: későn kapcsoltam. Ami tetszett volna, ott már beteltek a helyek, így az EFEB maradt. A minőségtől eltekintve most már csak abban bízom, hogy egyáltalán elindul a képzés és megszerzem a végzettséget, a majdani munkám színvonala úgyis rajtam múlik. Online jelentkeztem is, most várom, hogy mi sül ki belőle...

2020. szept. 18. 10:38
A kozmetikus barátnőm egyik alkalmazottja, járt az EFEB-hez tanfolyamra, nekem nagyon ügyesnek tűnt ahogy dolgozott és a barátnőm is azt mondta, hogy látszik rajta, hogy rendesen megtanították neki a szakmát. Szerinte nagyon nem mindegy hol végzed el a sulit.
2020. szept. 18. 10:17

Sziasztok,

Nekem van régebbi és új tapasztalatom is az EFEB-bel kapcsolatban. Még kb. 10 éve jártam az egy tanfolyamra hozzájuk, akkor én sem voltam teljesen elégedett. Én úgy látom azóta sokat változtak, a mostani képzés mind a tanárok, mind a szervezés tekintetében sokkal jobb volt. Az igaz, hogy nagyon sokan járnak hozzájuk, ezért az ügyfélszolgálaton néha sor van és telefonon is többször kell próbálkozni, de ettől eltekinteve teljesen elégedett voltam. Azzal is egyetértek aki azt modta, hogy még idén végezd el a tanfolyamot, mert jövőre már sokkal nehezebb lesz.

6. fomeli (válaszként erre: 3. - Heszter8888)
2020. szept. 16. 15:37
Miért mi történt?
5. Heszter8888 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 12. 22:44

Nem kozmetikus, de nyilván tanára válogatja. De amúgy az iskola sem olyan segítőkész, ha kérdés-kérés van. Legalábbis szerintem. Én így jártam velük.

Ettől függetlenül nagyon sokan járnak oda mindig.

4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Heszter8888)
2020. szept. 12. 21:50

Melyik képzéseket végezted náluk?

Szerinted van rá esély, hogy a képzések között nagy különbségek vannak, és a kozmetikus képzésük jó?

2020. szept. 12. 20:49

Nekem az EFEBbel csak negatív tapasztalataim vannak 🤷‍♀️

2 képzést végeztem nálunk, egyiket vegulis máshol tettem le a vizsgát, másikat le se tudtam vizsgázni, az oktatás minősége kritikán aluli volt.

2. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 12. 20:29

Szerintem tök mindegy, hogy milyen tapasztalatai vannak másoknak. Ha még ebben a tanévben el akarod kezdeni, mielőtt érvénybe lép a módosítás, akkor kezd el.

Végzettséget kell megszerezned, ha még lehet akkor a régi rendszerben, a rövidebb idővel és olcsóbb tandíjjal.

Az oktatás minősége most mellékes.

2020. szept. 12. 20:02

Sziasztok!

Szeretnék elvégezni egy OKJ-s kozmetikus képzést mielőtt megszűnik. Kicsit későn kapcsoltam, ezért kisebb lett a választék, mert vannak olyan helyek, ahol már elkezdődött az utolsó képzés, illetve már beteltek a helyek.

Az EFEB képzése felkeltette az érdeklődésem, mert elméletet és gyakorlatot is tartanak, és náluk a legkedvezőbb az ár.

Sajnos olvastam róla elég negatív dolgokat, de nagyon pozitív hozzászólásokkal is találkoztam, így nagyon nehéz eldöntenem, hogy jelentkezzek-e.

Bármilyen tapasztalatot, meglátást, véleményt szívesen fogadok a kozmetikus képzésükkel kapcsolatban! :)

Előre is nagyon köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook