Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Edzőtársat keresek Budapesten :) Lenne kedved csatlakozni? fórum

Edzőtársat keresek Budapesten :) Lenne kedved csatlakozni? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
68. kékkaktusz (válaszként erre: 66. - B.e.r.n.y.)
2015. aug. 21. 16:36
szia, én is 18ban lakom és edzőtársat keresek ;)
2015. aug. 13. 21:25
Sugár fitnessbe szeretnék járni valaki csatlakozna?
66. B.e.r.n.y. (válaszként erre: 65. - 112c0920b7)
2015. aug. 9. 20:00
Szia én 18. Kerületi vagyok. Keresel még társat? Én nem szeretek egyedül edzeni, ha még aktuális, írj nyugodtan.
2015. júl. 26. 20:40
18.kerület, valaki?
2015. máj. 11. 08:39
Sziasztok, én Székesfehérváron keresek edzőtársat, egyedül nincs kedvem.
2015. márc. 1. 14:09
Edző terembe szeretnék járni, de még sosem voltam edző társat keresek, aki segít elkezdeni és bevezetni ebbe a világba, hogy mit hogyan kell! XIV. kerület.
62. Mariann90 (válaszként erre: 61. - Foxi4)
2015. jan. 24. 18:10
Szia! Aktuális még?
61. Foxi4
2015. jan. 17. 14:23

Sziasztok!

IV, XV, XIII kerületből esetleg valaki?

60. Ami. (válaszként erre: 58. - Norkaa)
2015. jan. 17. 08:38
Zuglóban merre? Én kőbányai vagyok, még Örs nem vészes távolság. Egyedül nekem se megy...
2015. jan. 11. 15:42
egyedül nem szeretnék menni,ha valaki csatlakozna,annak örülnék. Érd-Budapest XXII.
58. norkaa
2015. jan. 9. 20:29
Hali. Zuglóban keresek magam mellé valakit, aki szívesen jönne velem callanetics,alakformáló és egyéb órákra. 23/L
2015. jan. 8. 10:28
*Ma
2015. jan. 8. 10:28
ME olyan 18:30 tol megyek GildaMax Alleeba. Ha valakinek van kedve jojjon. Csaj vagy pasi mindegy.
55. emagdi (válaszként erre: 54. - 32fed23396)
2015. jan. 7. 22:09
na csak az a lényeg, hogy ne sokáig húzd, vágj bele, aztán majd alakulnak a dolgok! :))
2015. jan. 7. 14:07
Köszönöm szépen a tanácsokat igyekszem is utána nézni hogy itt milyen edzők vannak és mik a lehetőségek aztán bele vágok! :)
53. fb1896c22a (válaszként erre: 52. - Dani92)
2015. jan. 7. 12:29
Ezek jo tanacsok, egyetertek :)
52. Dani92 (válaszként erre: 51. - Fb1896c22a)
2015. jan. 7. 12:24

Ja, hát igen, tudni kell mit keresel. Nekem nővérem dolgozik személyi edzőként Spanyolországban, őt kértem, hogy segítsen, mivel személyesen ismer jó pár edzőt.

Szóval érdemes először kitalálni, hogy egyáltalán mi a célod, milyen edzésre gondoltál, azután pedig szétnézni a neten, ha találsz valakit, annak emg utána járni.

51. fb1896c22a (válaszként erre: 50. - Dani92)
2015. jan. 7. 12:11

Azert nem art, ha nem ugy kezded, hogy 0 tapasztalattal bemesz egy konditerembe, es egy vadidegen edzot megkersz, hogy akkor legyen a szemelyi edzod.

MErt most hetvegen lattam, hogy a szemelyi edzo a sracot mindig "pont veletlen" arra vitte, ahogy az egyik csaj a feszes feneket edzette. Azon kivul, hogy az adzo mmustralgatta is.

szegeny srac meg majd becsinalt ugy igyekezett, eszre sem vette, hogy a draga penzen az edzo szorakozik.

50. Dani92
2015. jan. 7. 11:25

Gyors és látványos eredményhez valóban edző kell. Én az eddigi 3 év során, amíg magam edzettem otthon, nem értem el annyit, mint most 2 hónap alatt edzővel. Egyszerűen ez olyan dolog, amihez érteni kell. Sokat segít, ha utána olvasol neten, de az nem ugyanaz, mint ha olyan segít, aki évek óta űzi ezt hivatásszerűen. Emellett a kitartást is jobban segíti, mint egy edzőtárs, legalábbis az én úgy élem meg, hogy bebizonyítom az edzőnek, hogy igenis képes vagyok erre vagy arra. Aztán persze, az ő dolga, hogyha látja, hogy már túlerőltetem magam, akkor szól, hogy ez elég lesz.

Másik jó érv edző mellett, hogy mindenki eltér egymástól. Az edző megfigyeli a jellegzetességeidet, és személyreszabottabb edzést tud így nyújtani.

2015. jan. 7. 11:13
Rendben köszi a tanácsot! :)
48. emagdi
2015. jan. 6. 23:26
vagy ha a teremben szeretnél edzeni, akkor az a legjobb, ha az első időszakra személyi edzővel edzel, mindenféle szempontból ez lenne az ideális. ott ugye az sem kell, hogy menjen veled valaki, mert ott lesz az edző veled :)
47. emagdi (válaszként erre: 46. - 32fed23396)
2015. jan. 6. 23:25

igen, értem :)


nincs esetleg egy barátnőd, kolléganőd/iskolatársad aki hasonlóan bele szeretne vágni a dolgok közepébe? :) vagy beszélj rá valakit, akit ismersz, hogy menjen el veled legalább 3-4szer.


egyébként csak először lenne ennyire nehéz elindulnod, januárban nagyon sok hozzád hasonlóan először vesznek az adott helyre bérletet, sok az új arc.

de máskor is az van, hogy általában segítőkészek az emberek, ha az öltözőben, vagy mondjuk aerobik óra előtt a terem előtt várva valakivel szóba elegyedsz, akkor biztosan segítenek és kedvesek lesznek azok is, akik már ezer éve járnak.

szóba elegyedni meg elég könnyű, mondjuk megkérdezed a melletted öltözőt, hogy te is az xy órára jöttél, vagy hogy mikre szoktál járni, melyik edzőket kedveled stb.. innen már alakul tovább, ráadásul sok hasznos infót is begyűjthetsz.

2015. jan. 6. 18:23
Az a helyzet hogy elég nyuszi vagyok sose jártam még edzőterembe igazából sok ismeretem nincs e téren. Sokkal nagyobb bátorsággal állok neki ilyen kihivásoknak ha van valaki aki hasonló vagy majdnem hasonló cipőben jár mint én és együtt kezdjük el. Persze lehet hogy ha már egy ideje csinálom nem fog kelleni hogy mindig legyen velem valaki de akkor meg már nem csak rajtam múlna a dolog én nem adom fel nem keresek kifogásokat. Mert most olyan helyzetben vagyok hogy viszonylag gyorsan szeretnék belevágni a lehető legnagyobb eredmény elérése érdekében. Kissé antiszociális leszek sok idegen ember közelében ha nem ismerek ott senkit akkor meg pláne. De muszáj megtennem ha sikert akarok elérni. Csak a kezdet nehéz :(
45. fb1896c22a (válaszként erre: 44. - Emagdi)
2015. jan. 5. 18:37

Nehezen ismerkedem szteroiddal szurt, felmeztelen, capaportol, disznoinzulintol felpumpalt pasikkal, akiknek nagyobb a karmeretuk, mint az IQ juk :D

Viccet felreteve: hetvegen 1 srac volt akire azt mondom, hogy normalisnak tunt. Erre a csoka odajon, kiveszi a gepembol a suly biztosito szeget, beteszi a gepebe, huzogatja, es szepen elmegy pihenni... Se szabad, vagy megengeded, se visszateszem, vagy visszaadom... :/


Neha kell edzotars, es ez a forum arrol szol. Ha pedig kell valakinek(van olyan fazis, amikor tenyleg kell...) akkor segitsunk egymasnak :)

44. emagdi
2015. jan. 5. 18:24

szóval a lényeg, hogy csak arra szerettem volna rámutatni, hogy egy edzőtárs csak egy szükségtelenül kreált plusz feltétel, így potenciális akadály, ami egyáltalán nem kell ahhoz, hogy az ember elmenjen edzeni.

elhatározás kell, meg el kell indulni, aztán ennyi, nem kell másra várni:)

illeve az ideális edzőtársak már ott vannak az adott edzőteremben, csak oda kell menni és megismerni őket :)

43. fb1896c22a (válaszként erre: 42. - Emagdi)
2015. jan. 5. 18:23

Ezert irtam, hogy az elejen legyen valaki, mert az elejen meg mindenki lelkes(altalban). Aztan amikor a lelkesedes elhagyta a tarsat, akkor mar egyedul is mehet, mert van ott is 1-2 ismeros.


A futasnal meg en 2 dologbol szeretek futni valakivel:

1, ha olyan aki mindig kifogast keres, akkor jo latni, hogy en mennyit fejlodtem, amig o nyafogott. Mert sokszor mar a sajat valtozasom nem veszem eszre, es elfogyna a lendulet. Ez mindig megerosit. Ha pedig olyannal futok aki jobb, akkor... nos... nehogy ha o tud futni en ne tudjak ;) max kikopom a combizmom. :D multkori eset:


Felmegyek a futogepre, szalkas(nem szakallas) csaj fut mellettem. 10 perc van az orajan, 10 km/h sebesseggel.

Namondom jo lesz ez nekem.

15 perce tolom, amikor a csaj meg mindig ugyanolyan tempoban volt. Kezdtem izzadni, hogy nehogymar egy csaj jobb legyen. 30 percet futott, es utana ki is kerdeztem, hogy versenyzik-e. Csak amator szinten, kiderult. Azert csak bantott, hogy mennyire konnyeden futott.

Aztan delutan bameszkodasom kozben a falon meglattam, hogy O itt az egyik edzo... :D

42. emagdi (válaszként erre: 41. - Fb1896c22a)
2015. jan. 5. 18:07

értem én, csak az a baj (és a tapasztalat), hogy ha nem vagy önmagad elég motivált, akkor az edzőtárs sok esetben visszahúz: mert annak közbejött valami és nem tud menni edzeni, mert megfázott és nem tud menni edzeni, mert a gyereknek szülői értekezlet van az oviban és oda kell menni stb... és akkor te sem mész, mert a másik nem megy, mert megszoktad hogy a másikkal mész.


ezzel szemben ha te önmagad motivált vagy, elmész az allee-ba (csk mert ezt írtad), ott egy hónap múlva már ismerni fogsz legalább 4-5 szimpatikus embert, akik ugyanakkor szoktak járni edzeni, mint te, tudod, hogy ott lesznek ők is, ha lemész, vagy leglábbis valamelyikük, ez pont ugyanúgy motiválhat, de nem fog visszahúzni, mert nem vagy hozzájuk kötve.


futásnál meg az a nehéz, hogy találj valaki olyat, aki pont ugyanakkor ér rá, pont ugyanakkora távokat szeret futni, és pont ugyanolyan tempóban, mint te :) hát, ez sem egyszerű azért, lássuk be:)

41. fb1896c22a (válaszként erre: 40. - Emagdi)
2015. jan. 5. 15:52

1, szerintem keress valakit aki megy veled... eleinte. Aztan, ha elkopik melloled, akkor mar ismeros lesz a hely, es egyedul is menni fog.

2, ha keresel valakit es veled marad, akkor lehet a legnagyobb eredmenyt elerni. Tapasztalat, en is jartam egy haverommal "gyurni" par honapig, es mindenki elismeroen bologatott.

3, En is keresek edzopartnert: Allee ba heti 1-2 alkalom futas+kondi, aztan tavasztol margit sziget futas+szabadteri kondi.

Nekem mindegy, hogy fiu vagy csaj jon velem futni, csak hassunk egymasra:

-Bocs nincs ma kedvem.

-Nekem van, ugyhogy gyere.

-Ok.

:)


Mert van haverom, akit 2-3 havonta egyszer el tudtam vinni futni, de el lehet kepzelni milyenkomoly segitseg igy nekem :(

40. emagdi (válaszként erre: 38. - 32fed23396)
2015. jan. 5. 15:26

figyi, egy ilyen teremben tuti nem leszel egyedül. sőt, most januárban totál fullon van minden, tele van az összes terem, aerobik óra meg minden a januári kezdőkkel, szóval egészen nyugodtan menj le a kinézett terembe v órára, egészen biztosan nem leszel egyedül, és az is tutifix, hogy nem te leszel az egyetlen aki először van :))

csak aztán arra vigyázz, hogy ne add fel két hét múlva :)


nem túl okos dolog ilyen jellegű edzőtársat keresni, mert akkor csak a macera megy, hogy időpontot egyeztessetek, te sem mész, ha a másik valamiért lemondja. ott helyben meg pár alkalom után már ismerni fogod a többieket, szóval a szociális igényeid is ki lesznek elégítve, anélkül, hogy bonyolítanád az életed, vagy további akadályokat görgetnél az edzésre való elindulás elé :))

39. e25707f07b (válaszként erre: 38. - 32fed23396)
2015. jan. 3. 16:01
Szia én szívesen csatlakoznék ha gondolod :)
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook