Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Edzőtárs kerestetik fórum

Edzőtárs kerestetik (beszélgetős fórum)


4. kisbeka111 (válaszként erre: 2. - Emagdi)
2014. jún. 12. 22:59
Köszi!
2014. jún. 12. 19:22

egyébként ha valahova elkezdesz járni, úgyis megismered a többieket, akik ugyanakkor szoktak edzeni, mint te, és akkor már nem leszel csupa idegennek körülvéve :)

szóval szerintem ne várj másra, vágj bele egy edzővel, és majd minden megy utána magától :)

2. emagdi (válaszként erre: 1. - Kisbeka111)
2014. jún. 12. 19:21

szia! nem lebeszélni akarlak az edzőpartnerről, de szerintem jobban járnál így elsőre, ha egy személyi edzőt fogadnál pár alkalomra. ő meg tudná mutatni az eszközök és gyakorlatok helyes kivitelezésének módját, tud neked edzéstervet készíteni, ami a céljaidnak megfelel.

veszélyes, ha esetleg egy másik kezdővel akadsz össze, rosszul hajtjátok végre a gyakorlatokat, ezzel nemcsak azt éritek el, hogy mások megmosolyognak majd a teremben, hanem még kárt is okozhattok magatoknak. (arról nem is beszélve, hogy nagy valószínűséggel kevésbé lesz hatékony az edzésetek)


egyébként ha gugliba beírod, vannak kimondottan edzőtárs kereső oldalak, ha esetleg itt nem találnál magadnak:)

2014. jún. 12. 18:38
Sziasztok! Edzőtársat keresek. Budapesten élek, szeretnék járni edzőterembe, de örülnék, ha valaki csatlakozna hozzám. Azt sem tudom mit hogyan használjak ott. Lenne kedve valakinek csatlakozni? Puszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook