Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Edzőket vagy szakértőket kérdeznék fórum

Edzőket vagy szakértőket kérdeznék (beszélgetős fórum)


2010. aug. 27. 01:23
napi 5-6 étkezés (csirke, hal, zöldségfélék, gyümölcsök/kivéve banán/), egyenletes folyadékbevitel (min. 3-4 liter). edzés előtt l-carnitin, ami energizál és gyorsítja a zsírégetést. esetleg termogenikus zsírégetőkkel is próbálkozhatsz, de ezek eléggé meg tudják terhelni a szervezetet. megemelik a testhőmérsékletet, amihez a szervezet az energiát a raktározott zsírok elégetésével szolgáltatja.
2010. aug. 24. 00:57

l-varnitin

szoja lecitin

2010. aug. 24. 00:03
Szia! Ha gond van az anyagcseréddel, segíthet,ha délelőtt csak gyümölcsöt eszel. Az is jó lehet, ha kb 1 hétig sok főtt és nyers zöldségt eszel, lehetőleg több fajtát,kenyér nélkül. Gondolom, nem kell mondanom a sok folyadékot sem. Szánj időt magadra,a tested reakcióira. Figyeld meg, milyen táplálék után hogy érzed magad. Ehhez ugyan kell idő, de az odafigyelés sok csodás élménnyel gazdagíthat, amik segíthetnek.
5. kissa18 (válaszként erre: 4. - Buhu bahu)
2010. aug. 23. 21:33
Köszönöm, utána fogok érdeklődni gyógyszertárban. Jó lenne tudni, hogy szakértők melyiket is ajánlják.
2010. aug. 23. 21:26

szerintem szemelyi edzo mellet ez menni fog szepen!

Figyelj csak arra, hogy tobb zoldseget es gyumolcsot egyel.HA az anyagcsered levan lassulva arra ez segiteni fog, plusz a gyogyszertarakban kaphatsz termeszetes alapanyagu anyagcseregyorsito szereket!

3. kissa18 (válaszként erre: 2. - Buhu bahu)
2010. aug. 23. 21:23
Én már mindenféle diétát kipróbáltam és sajna, ha lement 4kg, visszajött utána 5. Nyílván tartósan kell változtatnom az életemen. Meg a mozgás nagyon fontos lenne. Azt már elhatároztam, hogy mindenképp mozogni fogok, de szeretnék egy kicsit ráhatni, hogy gyorsabban menjen a fogyás
2010. aug. 23. 21:20

dieta?

en atkinsel 10 kgt fogytam 1 honap alatt, de hozzakell tennem, h nagysulybol fogytam.

2010. aug. 23. 21:03
Szeretnék edzeni (edzőteremben fogyás céljából) Megkerestem egy személyi edzőt, aki össze is állít nekem egy edzéstervet. Mivel lehet esetleg rásegíteni, hogy minél hamarabb látható legyen az eredmény? Az a baj, ha nem látható az eredmény rövid időn belül, mindig elkeseredek és feladom. Reálisan mennyi idő alatt látható a változás, ha becsületesen csinálok mindent? Kb 10 kg-ot szeretnék fogyni. Van olyan étel ital, gyümölcs, bármi, ami esetleg felgyorsítja edzés mellett az anyagcserét vagy zsírt éget, stb? Mi tudnátok ajánlani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook