Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Edzők fóruma fórum

Edzők fóruma (beszélgetős fórum)


2010. aug. 8. 13:41

Szia!

Igen a helyes kivitelezésen van a hangsúly, nem a súlyok emelgetésén.

Bosun vannak sokan, ez egy nagyon jó kis eszköz.

Bosura is van külön tanfolyam, de anélkül is meg tudod tartani az órát.

Bízz magadba akkor bármit el tudsz érni.

4. r.m. (válaszként erre: 3. - Titi4)
2010. aug. 2. 13:36

Köszi a tanácsot!

Rosszul fejeztem ki magam amúgy - vágyom az anatómiára, az nagyon érdekel, ahhoz érzem magam kevésnek, hogy nagy súlyokat emelgessek és tökéletes legyek LOL

De ahogy hallom, nem mindegyik suliban követelmény a nagy súllyal dolgozás, elég a tökéletes kivitelezés...

Az a "baj", hogy mindkét irány mellett vannak nagyon jó érvek :) Nehéz lesz így dönteni - bár legkorábban úgyis csak tavasszal vagy utána való ősszel tudom elkezdeni, tehát még van időm filózni.


A bosu miatt pedig duplán irigyellek. Sokan vannak egy-egy bosu-órán? Az milyen, be lehet ugrani egy-egy órára, vagy mint a hot iron, kettlebell stb edzéseknél, egy-egy tanfolyamra kell beiratkozni hozzá?

2010. júl. 27. 14:58

Az aerobik edzőit szerintem mindenképpen meg kell ahhoz csinálnod, hogy tudj fitness órákat tartani.

Meg lehet tanulni és nagyon jó oktatók vannak az országba, akik a tudásukat át is tudják adni.

Bízz magadba, erre később is szükséged lesz mikor

emberek elé ki kell állni és irányítani őket.

Szorgalommal hegyeket lehet megmozgatni. Az anatómia seggelős és tényleg nem könnyű, de be kell magolni az szükséges ahhoz, hogy jó szakember váljon belőled, hogy tud a szervezet működését. Én csak ezzel foglalkozom főállásba csinálom és nagyon szeretem, már több mint 10 éve.

Napi 3-4 aerobik tipusú órám van /step, bosu, x-co, comb-fenék-has tréning, H.I.T. stb./ + személyi edzések.

2. r.m. (válaszként erre: 8. - Titi4)
2010. júl. 27. 13:27

mindig idejekorán nyomok entert...


vagy nagyrészt személyi edzőként tevékenykedsz? Ezesetben NAGYON irigyellek :)

1. r.m. (válaszként erre: 8. - Titi4)
2010. júl. 27. 13:24

hú, és akkor te ebben a szakmában helyezkedtél el? Főállásban csinálod vagy csak félállásban?


Az alapképzésen erősen vacillálok, hogy melyik legyen az aerobik vagy a testépító-fitnesz edző... Kicsit félek a koreográfiáktól (bár kezdenek itt többen megnyugtatni, hogy túl lehet élni egy kis szorgalommal), plusz talán több "anatómia" van a másik szakon. De attól meg azért félek, mert "kicsinek" érzem magam hozzá...


És te miket csinálsz, milyen órákat tartasz?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook