Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Edzéssel is formálhatja alakját fórum

Edzéssel is formálhatja alakját (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Edzéssel is formálhatja alakját

13. 4282d8f4c9 (válaszként erre: 12. - 3a0e00fa27)
2008. okt. 16. 20:57

én is elkezdtem - de marha nehéz eljárni meló mellett és ha nem pesten laksz akkor utaznod kell egy egy alkalomért és ez még nehezebbé teszi a dolgot.

mondják: heti 3x - jó persze aki a teremmel szemben lakik könnyű - de aki naponta 12órát dolgozik stb és nem pláza macska annak azért nehezebb összehozni a rendszerességet.


én eddig 9x vtam én nem rendszeres....de már sok kilót lefogytam - mi lenne ha tök rendszeresen tudnék járni....


hiányzik de nem tudok sűrűn járni sajna....

2008. júl. 15. 03:23
Sorry, de valoban ez a helyzet...senki sem lehet egyszeruen vekony. Egyaltalan nem eleg 20 perc mozgas es dieta ahhoz hogy jo legyen az alakod....es hat szenhidratmentesseg?Csokkenteni kell, de nem elhagyni foleg hogy a szervezetnek bizonyos mennyisegben szuksege van ra.En naponta 3-4 orat edzek..oke sok az idom....de ha el vagy hizva, es szep feszes hasfalat akarsz, szep csipovel....akkor javaslom a kardiot. Es fel kell fogni...ez egy eletforma..edzes..taplalkozas es ezt kell eloterbe helyezni.
2008. febr. 28. 15:31
Szerintem a rendszeresség a lényeg. Hiszen nem élsportolók akarunk lenni, így felesleges órákat edzeni. Napi 20 vagy két naponta 40 perc, de az következetesen és mindig. Persze kevés nasival. Tudjátok nem mindegy, hogy két süti vagy hét süti.
2008. febr. 25. 07:38
Rubint Réka otthoni edzés kártyáira tornázik vki?
9. eprecske (válaszként erre: 8. - 244ed1c739)
2008. febr. 20. 18:54
Nagyon szépen köszönöm
8. 244ed1c739 (válaszként erre: 6. - Eprecske)
2008. febr. 18. 07:41

Olvass utána a Norbi Update diétának!

Itt a hoxán is sok mindent,recptet stb. találsz róla.Én ajánlom a Norbi és Réka honlapját,ott mindent megtudsz erről a diétáról.


A szénhidrátról csak este mondj le!Délelőtt szüksége van a szervezetednek rá hogy abból energiát nyerjen.

Viszont este késő délután már kerüld inkább, mert ami nem használódik fel az lerakódik zsírként!

Este fehérje dús ételeket egyél!

7. 2577cdcc12 (válaszként erre: 6. - Eprecske)
2008. febr. 16. 19:47
Ha lemondasz a szénhidrátró, tök idegbeteg leszel mondjuk kb a második naptól. Inkább próbáld a szénhidrátot maximum az ebédig enni, és után, délután, este már ne! Hidd el ez sokkal jobban jársz így, és nem jönnek elő a megvonási tünetek.
2008. febr. 13. 14:57

Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni hogy ez hatásos legyen le kell mondani a szénhidrátról?Vagy esetleg kell vmilyen spec.diétát betartani?

Köszönöm!

2008. jan. 18. 11:45

Üdv Gábor!

Minden tiszteletem a tiéd!Szeretnék egy ilyen ember felesége lenni. A férjem idősebb mint Te,de neki azt hiszem még mindig a mennyiség számít.Ezért élünk egymás mellett és nem egymással.

2008. jan. 18. 11:02

Sziasztok Gáborvagyok!

Egyetértek hogy nem mimdenki egyforma a csipő és derék,formába én csipem a széles csipőü csajokat a feleségem is az és izgato egy démon.Én magam is járok edzeni és tonázzni,és szép eredményeket értemel iga miszióban vagyok de jan22én utazok haza.Szeretném tvább folytatni,nem más egy kis akarat önuralom és lemondás a nassolásokrol,bárki megteheti és még konditerem semkell.Kitartás a többi,társaimnak és jól fogsz kinézzni nem semi dolg!és meg változik az életed xekszuálisan topon leszel ez garantált jó a kpcsolatunk a feleségemel.Még 16év után is most érzem magamat férfinak,nem a menyiség hanem a minőség és leki,kontaktus titka.Üdv Gábor

3. 8da8a563b7 (válaszként erre: 2. - Th760618)
2007. máj. 25. 10:38
Futás?????? na ne. inkább az úszás. az aqua fitness. a pilates.
2007. máj. 25. 09:18
Én azt szeretném kérdezni, h mennyire jó vagy rossz egy gerincműtéten átesett embernek a futás? Ajánlott vagy egyáltalán nem szabad?
2007. ápr. 22. 12:38
Nem lehet mindenki egyszerűen vékony. Van akinek szélesebb a csípője, van akinek nagyobbak a mellei stb. Tenni lehet ellene, de ha valakinek eleve ilyen az alkata...! Itt néhány tipp, hogy mit tegyenek az ellensúlyozás érdekében!

Ugrás a teljes írásra: Edzéssel is formálhatja alakját

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook