Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Edzés (spinning) ELŐTT vagy UTÁN érdemes inkább bekenni magunkat feszesítő krémmel? fórum

Edzés (spinning) ELŐTT vagy UTÁN érdemes inkább bekenni magunkat feszesítő krémmel? (tudásbázis kérdés)


2014. júl. 22. 20:56
Előtte kell krémezni, és thermo gatyába kell bújni, abban tekerj.Jól bemelegszik, megizzadsz.A salakanyag távozik a fenék részről,és szépen javul a narancsbőr.Már akinek van.De a krémek szrt sem érnek. Igyál sokat, mozogj és feszesedni fogsz:)
2014. júl. 22. 19:56
Nekem a kozmetikusom edzés előtt ajánlja, vékonyan. Ezeknek a krémeknek pont az a lényegük, hogy zsírt égessenek vagy feszesítsenek, tehát edzés közben sokkal hatékonyabbak.
6. rora
2014. júl. 16. 13:52
Igy van, mindegy, nem érdemes előtte utána és közben sem, kivéve ha azt szeretnéd, hogy löttyedtebb legyen a pénztárcád.:)
2014. júl. 15. 17:08
Vannak olyan krémek, amiket kimondottan előtte kell, de végül is tökmindegy, sehogy sem jó semmire sem, max. a pénztárcád lesz "feszesebb" :)
2014. júl. 15. 16:05
Szerintem előtte valami thermo-krémmel érdemes, utána meg mehet a feszesítő krém.
2014. júl. 15. 14:17

szerintem utána érdemes


zuhany után tágulnak a pórusok, eleve fokozott a keringés a sport miatt, így jobban beszívódik- gondolom én

2. rora
2014. júl. 15. 13:55
Hát ahogy így elképzelem magam ahogy izzad le rólam a krém edzés közben.... nem hinném hogy előtte érdemes.:)
2014. júl. 15. 13:43
Edzés (spinning) ELŐTT vagy UTÁN érdemes inkább bekenni magunkat feszesítő krémmel?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook