Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Otthoni edzéshez mit ajánlotok? fórum

Otthoni edzéshez mit ajánlotok? (beszélgetős fórum)


4. Kacsahercegno (válaszként erre: 3. - Luna111)
2022. jan. 2. 10:05
Csak a lényeg maradt ki akkor a kérdésből, feltételeztem, hogy fogyni akarsz, mint a többség. Nem jó a kalóriadeficit, mert az izmokat valamiből építeni kell, szóval így minimum a szinten tartáshoz elegendő kcal kell, de inkább több, mert a mozgással is égetsz. Az sem mindegy, hogy miből viszed be, próbálj egészségesen enni. Ha nem tudsz "eleget", akkor ki lehet egészíteni pl. fehérje itallal. És inkább erősítő edzés, mint kardió. Ha rákeresel a google-ben ezekre amit leírtál, hogy alakformálás meg szálkásítás, akkor csomó tippet fogsz találni, youtube-on az edzéshez úgyszintén. Ilyen saját testsúlyos meg HIIT edzéseket csinálnék főleg :) Ja és ne félj, nem leszel "túl izmos" meg "férfias", azok a testépítő nőcik se egyik napról a másikra pattintották úgy ki magukat, nyugodtan csinálj sok guggolást meg használj súlyzókat :)
3. Luna111 (válaszként erre: 2. - Kacsahercegno)
2022. jan. 2. 00:04
És ezzel alakot is tudok így formálni szóval nem fogyni szeretnék mert 17 évesen 48 kg vagyok csak sajnos hizni nem tudom inkább alakot szeretnek formálni és szallkasitani illetve izmosodni ezekhez is jó a kalória deficit?
2. Kacsahercegno (válaszként erre: 1. - Luna111)
2021. dec. 31. 21:06
Számold ki mennyi kalóriára van szükséged egy nap ahhoz hogy fogyj. Csomó kalkulátor van neten, vagy appok, kalóriabázis, yazio, myfitnesspal, millió féle. Aztán minden áldott nap jegyezd fel hogy mit eszel és mennyit (az említett applikációkban kiválóan lehet vezetni), és ne lépd túl az előzőekben megállapított limitet. És szó szerint bármit edzhetsz ami jól esik, ha eddig nem edzettél akkor ne valami durvát, de a youtubeon milliónyi videó van a kezdőtől a haladóig, a 2 percestől a 2 órásig. Heti 2-3 bőven jó ha a kajára odafigyelsz.
2021. dec. 31. 19:43
Sziasztok most fogok neki állni edzeni otthon heti 2 napot érnek rá Max 3 at a nyújtás alap de nem tudom mit rakják meg mondjuk hiit vagy cardio sulyzos edzés miből mennyi legyen ? Milyen étkezést ajanlotok

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook