Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Edzés és életmód fórum

Edzés és életmód (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
184. zsuzso100 (válaszként erre: 180. - C42a13b98c)
2011. febr. 21. 11:10
Szerintem az kevés, kg-ként kell számolni, de nem tudom pontosan, nekem 3 liter felett volt, 4 körül, ennyit úgyse tudok meginni...bár akkor lehet nem lenne száraz a bőröm.
2011. febr. 21. 10:35

Sziasztok!

Eladnám a 27 db-os Thermo Drine A.M.

és a 27 db-os Thermo Drine P.M. kapszuláimat.1000-1000 ft-os áron.(+ postaköltség)Felhasználható: 2013.október.Üdv. solya

182. c42a13b98c (válaszként erre: 181. - Tóth Ádám)
2009. febr. 4. 23:27
szerintem jó, de -szintén szerintem- bármilyen folyadék beleszámít...
181. Tóth Ádám (válaszként erre: 180. - C42a13b98c)
2009. febr. 4. 21:50

2,6 liter jött ki. Én ezt keveslem, de elképzelhető, hogy jó. :-)


De gondolom ezt is vízben kell érteni, más nem számít.

180. c42a13b98c (válaszként erre: 179. - Tóth Ádám)
2009. febr. 4. 20:11
nemrég hallottam egy olyan számítási módot, hogy a BMI indexedet(tömeged(kg-ban) osztva magasságod(m-ben) négyzetével) elosztod 10-zel és annyi liter kell...ki szerint hülyeség?!:-)
2009. febr. 4. 09:39

Sziasztok, a napi 'vízfogyasztásról' szeretnék kérdezni.

Folyamatosan mindenhonnan azt hallom, hogy sokat kell inni, mert az a szervezetnek jót tesz. Bár nem szerettem a vizet, elkezdtem inni, mert az a legjobb. Most ott tartok, hogy megiszom napi 2 liter vizet, és vagy 3 liter nesteát. Plusz egyéb fogyasztás, ami olyan fél-egy liter. Erre azt hallom, hogy hú, ez már sok, mert az sem jó, ha sok folyadékot kap a szervezet. Most akkor mi a jó?

178. Margitnéni (válaszként erre: 177. - 2577cdcc12)
2009. jan. 10. 08:47
Ez jól hangzik, de az irritábilis bélszindrómával nem tanácsocs tejtermékeket, teljeskiörlésű, magos, rostos dolgokat, és sok zöldséget enni. Mértékkel azért szoktam, egyébként megint csak a koplalás jutna, mert a wc-ről nem tudnék felkelni egyébként. Húst azt ehetnék talán, de attól meg undorodom. Bezzeg a szénhidrátok, azok jöhetnének, csokitól még nem volt hasmenésem, így fogyjak le!
177. 2577cdcc12 (válaszként erre: 176. - Margitnéni)
2009. jan. 9. 21:36
Ott vannak a tejtermékek, tojás, teljeskiörlésű tészták, kenyerek, gyümölcsök, főzelékek, stb. De ha nem, hát nem :o)
176. Margitnéni (válaszként erre: 175. - 2577cdcc12)
2009. jan. 9. 21:11

90 napossal próbálkoztam már 2-szer is. Nekifogtam és kb. a feléig csináltam. Normál esetben nem eszek annyit, mint akkor, 4 naponta süti, csoki, dőzsöltem. Valamennyit fogytam is. De mind a kétszer olyan beteg lettem, hogy abba kellett hagyni.

Norbi első könyvét megvettem, az 1-es kódú ételek között, amit én leginkább ehetnék, számomra nincs választék. Hús félét, halat nem szeretem, zöldséget meg nagyon keveset ehetek. Nekem ezek a Norbi termékek megfizethetetlenek. Egyedül egy barnalisztből készült magos rudacskát kóstoltam meg, ami nem volt rossz, de a hatása számomra elég kellemetlen, az IBS-re gondolok.

Érdekes, hogy a koplalós diéától, aminek nem írhatom ide a nevét, gyakorlatilag csak üres zöldséglevest, és fehérjeport lehetett enni 3 hétig, semmi bajom nem lett. 3-szor végigcsináltam, közte több hét szünetekkel. Sikeres volt, de utána több mint a dupláját híztam, tehát nem volt semmi értelme, talán csak annyi, hogy amíg nem ettem, nem fájtak a lábaim.

Úgyhogy valami mást kell kitalálni.

175. 2577cdcc12 (válaszként erre: 174. - Margitnéni)
2009. jan. 9. 20:37
Miért nem próbálod meg az Norbi módszert, ott nincs előírva, hogy mit kell enni, hanem egy rakás dologból lehet válogatni kedvedre. Persze nem állítom, hogy így nincs lemondás, de ez egy viszonylag könnyen tartható módszer, és mivel neked van bőven miből leadni, ezért szerintem elég hamar megindulnának a kilók lefele... És ez a módszer nem is drága...
2009. jan. 9. 20:19

Biztos rossz kaját eszek,ha hízok tőle. Rengetegszer nekifogtam már a diétának, de nekem pl. nem megy, hogy olyan dolgok is elő vannak esetleg írva, amit nem szeretek. Ilyenkor ezt kihagyom, a végén mindig ott tartok, hogy semmit nem eszek. Ezt még valahogy kibírom, de ha egy kicsit kell enni valamiből, már olyan éhes leszek, mint a vadkutya. Persze tudom, hogy éppen ez a legrosszabb.

Tavasszal egy betegség miatt két hétig egy falatot nem ettem. Nem is voltam éhes egyátalán.Érdekes, ilyenkor elmúlnak az összes fájdalmaim, és tök jól érzem magam. Most ősszel is volt egy hetes koplalós időszakom. Kibírom, hogy kimarad az evés az életemből, úgy gondolom, van akaraterőm! Csak a fogyás érdekében nem tudom mit tegyek!

173. 2577cdcc12 (válaszként erre: 172. - Margitnéni)
2009. jan. 8. 20:21
Az olcsó és egyszerű lehet jó, meg rossz kaja. Azzal nem lehet tartósan fogyni, hogy összeszűkíted a gyomrod. Lévén ha huzamosabb ideig keveset eszel, akkor ahhoz szokik hozzá a szervezet, tehát később, mikor normálisan, vagy csak egy kicsivel eszel többet, azt már tárolni fogja. A lényeg nem a mennyiségen, hanem a min van...
172. Margitnéni (válaszként erre: 170. - 2577cdcc12)
2009. jan. 8. 19:54
Miket eszek? Olcsó egyszerű dolgokat. Elég nehéz kitalálni, hogy mit is főzzünk, a fiam nagyon válogatós, én is, volt kitől örökölni.
171. Margitnéni (válaszként erre: 169. - Zsuzso100)
2009. jan. 8. 19:51

Már nagyon sokszor és sokféleképpen diétáztam. Fiatalabb koromban nagyon egyszerűen le tudtam adni nyáron a télen felszedett felesleget.

De sajnos mióta tényleg baj van, nem működik a diéta sem. Utoljára épp itt a Hoxán ismerkedtem meg egy diétával, végre valami, amit gond nélkül be tudtam tartani, és fogytam is tőle. Igenám, de utána hiába szűkült össze a gyomrom, nem is bírtam enni annyit mint előtte, mégis pillanatok alatt több, mint a dupláját visszaszedtem.

170. 2577cdcc12 (válaszként erre: 168. - Margitnéni)
2009. jan. 8. 19:16
Nem semmi a súlyod, azzal még a 4 kilóméter is tényleg sok lehet. Egyáltalán miket eszel? Tényleg gyorsan tenni kéne valamit, én pl szivesen segítek, csak nem tudok rólad semmit. Ha gondolod írj privit...
169. zsuzso100 (válaszként erre: 168. - Margitnéni)
2009. jan. 8. 16:40

Akkor talán diétával kéne kezdeni.

Szoktam nézni egy műsort, ahol lefogyasztják a szereplőt, és a végén kabátként rárakják azt a súlyt, amennyit fogytak, és alig bírják, meglepődnek, hogy mennyivel nehezebb azt is cipelni, pedig egykoron úgy volt.

2009. jan. 8. 15:54

Sziasztok!

Olvasom, hogy mennyit mozogtok, és valószínű még élvezitek is. Régen én is mozogtam, bár sosem voltam ügyes, de szerettek a tornatanárok, mert elszánt voltam és látták rajtam az akaratot.

Mindig kövér voltam, épp ezért úgy gondoltam, ha mozgok az javít valamit rajtam. Jártam úszni, kocogni, és rendszeresen tornáztam otthon, különösen hasizomgyakorlatokat. De nekem soha nem esett jól a mozgás, mindig szenvedés volt.

Most, hogy sajnos igazán kövér vagyok, még megmozdulni is fáj, és azt tapasztaltam, hogy sokkal jobban érzem magam, ha nem járkálok, csak üldögélek. A lábam ilyenkor legalább nem fáj. De tudom, hogy nem ez a megoldás, viszont fogalmam sincs mit tehetnék. Vízbe nem tudok menni, tehát az úszás kilőve. Naponta kb. 4 km-ert gyalogolok, illetve vonszolom magam a munkahelyemre és vissza, de ez kimaradhatna az életemből, mert baromira elfáradok, és fáj minden porcikám mire hazaérek. Pedig tudom az eszemmel, hogy az ízületeket mozgatni kell, de hogyan?

Ha orvos lát, és meghajlítgat, mindig csak azt hallom, hogy ó, hát remek. Persze mert valamikor nagyon hajlékony voltam, és abból még mindig maradt, csak mozogni nem bírok!

167. 2577cdcc12 (válaszként erre: 166. - F5c6739a81)
2009. jan. 7. 20:40
Hát akkor alább ott a 2 ok :o)
166. f5c6739a81 (válaszként erre: 164. - 2577cdcc12)
2009. jan. 7. 14:09
Ez érdekes...azt hittem egyedül vagy ezzel...anno még a másik teremben csináltam padon felüléseket én is, de úgy fájt utána a derekam, hogy mozdulni alig bírtam.
165. Tóth Ádám (válaszként erre: 164. - 2577cdcc12)
2009. jan. 7. 14:03
Köszi, reméltem, hogy csak 'kacsa' a hír.
164. 2577cdcc12 (válaszként erre: 163. - Tóth Ádám)
2009. jan. 7. 13:18
Nem igaz... Ha valakinek közben a dereka fáj, annak 2 oka lehet. Az egyik, hogy szarul csinálja, a másik hogy baromi gyenge az alsó hátizma. Mindkettőre van megoldás :o)
2009. jan. 7. 12:52
Igaz, hogy a sok felülés tönkreteszi a derekat? Minden edzés alkalmával szoktam felüléseket végezni, padon csinálom. Tegnap hallottam ezt az infót, és kicsit megijedtem.
2008. dec. 5. 20:54
Eltelt egy hónap, és szorgosan edzettem. Jobban is érzem magam, fittebb vagyok és energikusabb. Hetente 3x edzek, bringázni most kicsit ritkábban, kb. kétnaponta szoktam. Úszni viszont nem tudtam elmenni egyszer sem. Az a baj, hogy a hétvégéim mind foglaltak voltak, az estéim esélytelenek, hogy 7-ig odaérjek. Reggel, munka előtt meg azért nem szeretek járni, mert nagyon sokan vannak.
161. f5c6739a81 (válaszként erre: 159. - 2577cdcc12)
2008. nov. 6. 22:12
Valóban, nem egészen jól fogalmaztam, csak azt akartam mondani, hogy sok fehérje kell (mondjuk az mindig), és tömegeléskor sok szénhidrát mellé. De ez különbözteti meg a szálkásítástól, nem? Mármint én abban a hitben élek, hogy fehérje mindig sok kell, tömegeléskor sok ch-tal, szálkásításkor kevéssel és másfélével...remélem... :-D
160. Tóth Ádám (válaszként erre: 158. - F5c6739a81)
2008. nov. 6. 21:58
Tömegnövelésre igazándiból(?) nincs szükségem 92 kg vagyok a 186 centimhez. Világéletben egy "szálkás" testalkat voltam. Az utóbbi években valahogy "zömökebb" lettem, de nem híztam el. A baj az, hogy nem tudom, nekem most szálkásításra vagy tömegnövelésre volna szükségem, szóval egy darabig még csak simán edzek, és majd meglátom, hogy tetszik az eredmény, és majd akkor eldöntöm, hogy mit akarok.
159. 2577cdcc12 (válaszként erre: 158. - F5c6739a81)
2008. nov. 6. 21:43
A tömegnövelésben nem a fehérje a zöm :o)
158. f5c6739a81 (válaszként erre: 157. - Tóth Ádám)
2008. nov. 6. 20:48

Ezt legjobban a párom tudná megcáfolni. Ő évekig edzett majdnem eredménytelenül, ergó alig izmosodott, mert alig evett. Szálkásodott, látszott rajta, hogy edz, meg van rajta izom, de nagyobb tömeget nem tudott felszedni. Most már jól csinálja :-) szerencsétlenségére nem is egy nagy étkű vki, meg egyetemista, rendszertelen életvitellel, sok stresszel.

De sztem Villers is meg tudja erősíteni amit írtam, ugyanis ő is azt mondja, mint minden szakértő, h. az eredmény 70%-ban múlik a kajáláson, 30%-ban az edzésen. És izmosodásnál sztem ami a leginkább lényeg, hogy egyél eleget, zömében fehérjét.

2008. nov. 6. 18:27
Végeredményben, ha az ember edz, és súlyokat emelget, így is úgy is izmosodni fog. A többi, hogy mit mivel eszik-iszik, már csak ráadás. Kérdés, hogy kinek mi a célja. Testépítés, testszépítés, fogyás, hízás. :-)
156. Myrad (válaszként erre: 155. - 2577cdcc12)
2008. nov. 6. 12:35
Én nem szedek ilyeneket... semmit nem szedek... multivitaminokat, meg calciumot... de azt hiszem nagyjából ennyi... és nem eszek húst =( bár ennek ellenére nagyon izmosak a lábaim... meg valamennyire a hátam is, de azt annyira nem használom... ezért mertem a "csak mezei táncos" jelzőt alkalmazni, mert én nem testépítek... én testszépítek =)
155. 2577cdcc12 (válaszként erre: 154. - Myrad)
2008. nov. 6. 12:32
Minden laikus szerint van csodaszer, és minden testépítő tudja, hogy sok munka, és jó kaják, valamint táplálékkiegészítők a titok. Bármit beszedsz, ha nem edzel, nem fúj fel...
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook