Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Édesanyák eszmecseréje csemetéikről fórum

Édesanyák eszmecseréje csemetéikről (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
7687. kszilvi
2009. máj. 31. 10:44
Boldog gyermeknapot minden lurkónak!:)
7686. kszilvi (válaszként erre: 7683. - Mágika75)
2009. máj. 31. 10:44

Megnéztem, nagyon aranyos!:)

Édesek ketten Csengével!:)


Ok, majd várjuk a beszámolót!

7685. Minya (válaszként erre: 7683. - Mágika75)
2009. máj. 31. 09:15
Gyönyörű baba Csongor mégegyszer gratulálok.
2009. máj. 31. 08:41

sziasztok jó reggelt boldog gyereknapot a gyerekeknek

Palocsay Zsigmond: Tudod- e?

A játékok nem alszanak,

mogyorót se majszolgatnak,

őrködnek az ágyak mellett-

a bölcsőben ringó gyermek-

álmában is sejti, tudja.

jó tündérek minden útja

álompallón visz keresztül,

azt őrzik ők seregestül!

Kicsit- mégis- másra vágynak,

gondolják, hogy azzá válnak,

amit éppen utánoznak-

Nyuszi: nyúlként futkározna!

Ha maciból medve lenne,

attól nagyot hízna kedve!

7683. Mágika75
2009. máj. 29. 22:00

Sziasztok!


Köszönöm a gratulációkat és a jókívánságokat.

A beszámoló készül...

Néhány képet már tettem fel a naplókba.

7682. Minya (válaszként erre: 7680. - Dus)
2009. máj. 29. 12:44

Csatlakozom az előttem szólókhoz :)

Jó egészséget és sok boldogságot kívánok nektek.

7681. kszilvi (válaszként erre: 7680. - Dus)
2009. máj. 29. 08:11

Szívből gratulálok Nektek! Jó egészséget kívánok!


Mágika, ha tudsz, majd írj pár sort! Persze első a család, és hogy pihenj!

7680. dus
2009. máj. 28. 20:19

Sziasztok!


Mágikának a következő sorok ékítik a naplóját:


" 2009.05.26 hajnali 2óra 48perc

Csongor megérkezett!!! :-))


Most jöttünk haza a kórházból.

Jól vagyunk.

A többit majd később. "



Kedves Mágika!


Jó egészséget és nagyon sok boldogságot kívánunk Nektek!

Remélem könnyű szülésed volt, csodálkozom, hogy már otthon vagytok a kórházból! Csenge hogy fogadta a kistesót?

Ha majd helyre rázódsz, várjuk a beszámolót!

Vigyázz magatokra!


Puszi: Dus

2009. máj. 22. 14:13
A Budapesti Vidámpark idén megkülönböztetett figyelemmel és szeretettel várja a kisgyermekes családokat. Kifejezetten a 3 és 12 év közötti korosztálynak készült a legújabb tematikus kispark, a Dzsungel Mesepark, amely Húsvét hétvégén nyitotta meg kapuit, mintegy 4.000 négyzetméteren, különleges atmoszférával, 14 játékkal, és a felújított Tréfás Dzsungel Vasúttal.
7678. Minya (válaszként erre: 7676. - Dus)
2009. máj. 19. 10:46

Szia Dus!


Sajnos nem volt dokink így csak ma tudom vinni du-án.Az a rossz benne hogy nappal semmi gond egy köhintés sincs hajnalban meg annyira köhög.Hát tényleg igazi kis dumagép lett :)Sokat segített a logopédus is meg annyit mesélek neki amennyit csak tudok így szerintem ezért beszél ennyit.Még mindig járunk logopédushoz mert addig kell menni míg vissza nem hívnak minket a fejlesztőbe.

Ovit nagyon várja már de azt hiszi én is ott leszek.Mindenkinek dicsekszik hogy szeptembertől megy oviba.Legjobban atól félek hogy majd nem akar hazajönni :)tudom ez hülyeség de annyira nem akart hazajönni a nyíltnapról,sírt meg minden volt.Élvezem is a közösen eltöltött időt szerintem nem lesz már ennyi időm mint most van vele foglalkozni,de majd igyekszem hogy mindenre jusson idő főleg rá :D

Köszönjük a gyógypuszikat remélem használni fognak.


Örülök hogy veletek minden rendben van.Hová mentek kirándulni?Bizti szuper lesz.

Puszi nektek!Megyek mert már itt toporog hogy gyere Anya játszunk már.

Kellemes napot nektek

7677. dus (válaszként erre: 7671. - Mylene)
2009. máj. 18. 13:17

Szia Mylene!


Én is gratulálok a sikeres írásbeli érettségi vizsgádhoz! Meglásd, a szóbeli is szuperül fog sikerülni! Majd szorítok Neked!


Nem irigyellek! Gyerek és háztartás mellett vizsgákra készülni! Le a kalappal....!!!!

Írtad, Nóri milyen nagy! Szép paraméterek! Húú, mi még meg sem közelítünk benneteket! De ami kési, nem múlik! :)

Olvasom, hogy mentek bölcsibe ősztől! Készülj fel minden létező összeszedhető bacira! Sajnos mi ebben a cipőben járunk most! Talán kezd megerősödni, de a taknyosság sajnos állandó.

Kúráltam előtte vitaminokkal, most a FLAVON KIDS nevű vitamin lekvárt adom neki, talán ez segít a leghatásosabban, ahogy én látom!


Puszi Nektek!

7676. dus (válaszként erre: 7672. - Minya)
2009. máj. 18. 13:03

Szia Minya!


Szomorúan olvasom, hogy köhögtök! Mit mondott a doki? Remélem nincs semmi komoly!

Tök jó, hogy Csibid ilyen sokat beszél! Ezek szerint ennyit számít egy logopédus segítsége! Meddig jártatok? Kell még visszamennetek?

Az óvodában tutira nem lesz semmi gond! Várja már? Biztosan Te is izgulsz, hogy hogyan fogja fogadni a közösséget!

Nincs már olyan messze szeptember! :)) Addig élvezzétek ki a közös időt!

Remélem hamar meggyógyultok! Gyógypuszi Nektek!

7675. dus
2009. máj. 18. 12:58

Sziasztok.


Mi is jól vagyunk, csak hát időm az nem sok van!

A gyerekek nőnek, mint a gomba! Bálint már lassan 2 hónapja bölcsődébe jár, néha beteg, néha nem, de mostanában egyre jobban bírja! Imád közösségben lenni, szereti a gondozókat is, így semmi baj nincs! Néha reggel sír, ha eljövök, de az csak nekem szóló lelkiismeret furdalást előidéző sírás! :))Rengeteget beszél, nagy dumagép! Mi is próbálkozunk a szobatisztasággal, itthon abszolút nincs rajta pelus és mindent a bilibe/Wc-be intéz!

Bazsinak jól megy a suli, nagyon jók az eredményei és a nyelvvel sincs semmi gond. Bár ez Anyósomnak köszönhető, hisz Ő foglalkozik vele Szlovákul, mi Apával sajnos nem beszéljük a nyelvet!


Még 3 hétig vagyok itthon, aztán én is dolgozó anyuka leszek! Már nagyon várom, de egy kis félelem is van bennem! Előtte elmegyünk nyaralni, kitúrázzuk magunkat.


Remélem mindenki jól van, egészségesen, felkészülve a forró nyárra! :))


Puszi!

Dus

2009. máj. 18. 07:56
sziasztok Jó reggelt, szép napot kívánok mindenkinek, és kellemes hetet
7673. mylene (válaszként erre: 7672. - Minya)
2009. máj. 16. 07:49

Szia Minya!


Köszönöm szépen!


Remélem nem komoly az a köhögés Csibinél. Küldjük a gyógypuszikat Nórival ! Cupp-cupp-cupp.

Már kész nagyfiú (olvasgatom a naplódat és megnéztem a képeket is), nagyon büszke lehetsz rá. Olvastam, hogy szeptembertől óvodás lesz. Biztosan nagyon tetszeni fog majd neki.


Gratulálok a teljes szobatisztasághoz!

Talán a nyáron Nóri is megkedveli a bilizést és rájön, hogy jobb pelus nélkül.


Mi is további csodaszép hétvégét kívánunk Nektek Nórival és puszilunk Benneteket!

7672. Minya (válaszként erre: 7671. - Mylene)
2009. máj. 16. 06:26

Szia!


Gratuálok a sikeres írásbelihez :)és további sikeres felkészülést kívánok a szóbelihez.


Mi jól vagyunk bár Csibészke kicsit köhög majd látom mi lesz hétfőig ha mégjobban fog viszem orvoshoz.Nekem is magyaráz egyfolytában mostanában mindekitől azt kérdezi hol született és mikor :)Minden érdekli mindenben segíteni akar,de Anya majd Én egyedül.A bilizéshez kitartást kívánok.Csibike teljesen szobatiszta már éjszaka sincs pelus neki.

További szép napot nektek puszi

7671. mylene
2009. máj. 15. 16:19

Szép napsütéses napot Mindenkinek!


Túl vagyok az írásbeli érettségiken (valami jól, valami kevésbé jól sikerült). Most egy kicsit pihizek, majd készülök a szóbelire (június 22. vagy 23. vagy 24.).

Most lesz időm egy kicsit írogatni is ide.

Remélem Mindenki jól van!


Nóri csak nől és nől. Kész dumagép a kis csaj. Egész nap szövegel, énekel, mondókákat szaval.

Tegnap voltunk tanácsadáson: 14 kg és 92 cm.

Szeret enni. Szerencsére mindent megeszik, nem válogatós.

Szeptembertől bölcsődés lesz. A bilizéssel még mindig hadilábon állunk, talán a nyár hoz majd valamiféle változást.


Kérlek, írjatok pár sort (kivel mi van???)!


Puszilunk Nórival Mindenkit

2009. máj. 2. 20:44

Sziasztok

Minden édesanyáknak szeretettel


Úgy szeretném meghálálni

Két kezemmel megszolgálni azt,

Hogy felnevelt, dédelgetett erő felett.


Légy ezentúl mindig boldog,

Míg én élek nincs több gondod,

Én vigyázok rád, már ezután. . .


Úgy szeretném meghálálni

Vagy, legalább megpróbálni mind,

Mind azt a jót, mit értem tett az én anyám.


Úgy szeretném meghálálni

Két kezemmel megszolgálni azt,

Hogy felnevelt, dédelgetett erő felett.


Légy ezentúl mindig boldog,

Míg én élek nincs több gondod,

Én vigyázok rád, már ezután. . .


Úgy szeretném meghálálni

Vagy, legalább megpróbálni mind,

Mind azt a jót, mit értem tett az én anyám. :ll

7669. Minya (válaszként erre: 7667. - Kszilvi)
2009. ápr. 25. 20:58

Szia!


Hát igen nagyon gyorsan eltelt az idQ :(

Nagyon bízom benne hogy minden rendben lesz és szeretni fog járni oviba.A szobatisztaság:büszke vagyok rá mert vagy 5 napja már nics pelus éjjel sem hajnalban pisil utána alszik tovább reggelig.

Hát igen mostmár be nem áll a szája egyfolytában szövegel mindent kérdez ki mit csinál miért úgy csinálja.Már a korai fejlesztésen is azt mondja a logopédus hogy teljesen utol érte a kortársait és szerinte nincs szükség tovébbi fejlesztésre,de míg vissza nem hívnak minket a méásik feljesztQbe addig járni kell.


Ti hogy vagytok?Petya megszokta már a diétás étrendet?Meg úgy az egészet?Pannával jól kijönnek?


Puszi nektek

7668. kszilvi
2009. ápr. 22. 22:02
Mindenkinek puszi! :)
7667. kszilvi (válaszként erre: 7660. - Minya)
2009. ápr. 22. 22:00

Szia!


Csibi már igazi nagyfiú! Nemsokára 3 éves lesz!:)

Örülök,hogy tetszik neki az ovi! Biztos nem lesz gond, ha elkezdi majd!

A szobatisztasággal hogy áll?


Ügyes, hogy már mondókákat mond!-emlékszel korábban, írtad, féltél, nem beszél eleget!:)


Biciklivel mentetek vásárolni! Ez igen! nagyon ügyes fiú!:)

7666. kszilvi (válaszként erre: 7659. - Mylene)
2009. ápr. 22. 21:55

Szia!


Jó hallani felőletek is!:)

Látom nálatok is kevés néha a nap 24 órája...

Biztos nehezebb most tanulni, de azért megéri.

Biztos sikerülni fognak a vizsgák!:)


Nagyon ügyes Nóri, hogy már ilyen ügyesen beszél!

A bilizés majd kialakul! Nyáron remélem Peti is szobatiszta lesz majd-legalább nappalra.


Akkor ti is nagy munkában voltatok- ami a házat illeti! Mi tavaly költöztünk, de azért még most is van mit csinálni-főleg az udvaron, de lassan az is alakul.

7665. kszilvi (válaszként erre: 7656. - Mágika75)
2009. ápr. 22. 21:50

Szia!

Örülök, hogy jól vagytok! Én is olvasgatom a naplóidat, ha van egy kis időm. Mostanában csekély, de azért néha belefér:)

Hú, már igen csak visszafelé számoltok. Biztos várod már nagyon, hogy Csongort a kezedben tarthatsd! Úgy repül az idő... Pannám is már 8 hónapos lesz:)

Jó egészséget nektek! A vége felé kitartás-amikor már kicsit nehézkes a mozgás, és úgy minden:)

Csenge várja már az ovit?

7664. kszilvi (válaszként erre: 7655. - Dee)
2009. ápr. 22. 21:46

Szia!

Neked utólag is boldog névnapot kívánok! Balázsnak pedig nagyon megkésve, de annál nagyobb szerettettel boldog második szülinapot!:)

Megnéztem, nagyon aranyos, nagyfiú már! Látom tetszett neki a sok szülinapi meglepetés:)

Ügyesek vagytok, hogy már bölcsis-te pedig dolgozó.

7663. kszilvi (válaszként erre: 7654. - Dus)
2009. ápr. 22. 21:21

Szia!


Olvasom a naplóidat!:) Csak eddig még nem volt időm írni.

Bazsi nagyon ügyesen helyt áll a suliban! Szorgalmas, hogy még otthon is ír-olvas! Elhiszem, hogy büszke vagy rá (is)!

Bálint is szépen beszokott a bölcsibe! Nem is tudom, hogy bírtátok a beszoktatás idején! Én nem tudom, nálunk fog e ilyen könnyen menni az ovi kezdés ősszel... (ha eljön az ideje, nehezen fogom megállni, hogy ne pityeregjek, ha Peti keservesen fog sírni.-de muszály lesz.)

Jó, hogy hozzánk nagyon közel van az ovi (kb. az 5.épület tőlünk), így ha valami gond van, és szólnak, hamar oda tudok érni. Na majd meglátjuk hogy alakul. Addig még szobatisztának kellene lennie, és a beszédének is fejlődnie kell még egy kicsit. Most egyre többet beszél, egyre érthetőbben, tisztán.-most már meg akarja magát értetni másokkal is.



Jó nagy munkába kezdtetek ti is! Ha kész lesz, akkor biztos nagyon szép lesz-bár már most is látszik, milyen szépen haladtok! Nem is csoda, ahol ilyen ügyes munkaerő van!:)

Le a kalappal előttetek! Felújítás, bölcsibe szokás, iskola, és közben házimunka stb...

7662. kszilvi
2009. ápr. 22. 21:11

Sziasztok!


Mi jól vagyunk. Nagyon kevés időm van a gyerekek, és a háztartás mellett. Ha mégis, akkor a naplókat olvasgatom, de fórumokra már nem marad időm.

Én is írok néha pár sort a naplómba-nem tudom olvastátok e.

Most pedig írok a hozzászólásokra:)

7661. dus
2009. ápr. 17. 20:00

Sziasztok!


Ismét visszatértem!

Lassan kész vagyunk a házacskánkkal, már beköltöztünk, a gyerekek is jobban értékelik a rendetlenség eltüntetését.

Bálint sajnos 2 hétig beteg volt, hörghurutja volt és be is volt fulladva. Ma voltunk dokinál, mára meggyógyultunk, így hétfőn mehet a legény bölcsibe.

Bazsi szerencsére nem volt beteg, de őt könnyebben ki tudom kúrálni, mint Bálintot.


A húsvét jól telt. Első napját anyukáméknál, második napját anyósoméknál töltöttük. 10 év alatt ez volt az első húsvét, hogy nem voltunk itthon, nem főztem, nem sütöttem és nem vártam locsolókat. Nagyon élveztem!

Remélem mindenkinél jól telt az ünnep: a lányok és anyukák meg lettek locsolva, a fiúk pedig sok piros tojással megtelt kosárral tértek haza.


Sok puszi mindenkinek és kellemes hétvégét kívánunk!

Dus

7660. Minya
2009. ápr. 15. 13:12

Sziasztok!


Megvolt az oviba a beiratkozás Csibészke nagyon élvezte főleg azért mert ő mondhatta meg hogy hívják Anyát,apát meg hol lakik és választhatott magának jelet is.Húsvét kinek hogyan telt?A naplóban teszek fel képet Csibészkéről húsvéti ünneplőben.

Puszi mindenkinek,további szép napot.

7659. mylene
2009. márc. 30. 00:39

Sziasztok Anyukák!


Igen, egy kicsit el vagyok veszve. Örömmel olvasom, hogy Mindenki jól van.


Dus, Mágika!


Éjszakánként ha gépközelben vagyok mindig olvasom a naplóitokat, beszámolóitokat.


Sajnos vészesen közeleg az érettségi időpontja. Napközben Nórival foglalkozom, elvégzem a házimunkát (főzés, takarítás stb.), éjszaka pedig (ha még van erőm) tanulok, készülők az érettségire. Nagyon nehéz, de én nem tanultam tovább és most felnőtt fejjel már máshogyan gondolkodik az ember.


Nóri már kész hölgy (tettem fel képeket Róla). Rengeteget dumál (már összefüggően is), mondókákat szaval, énekel. Szeptemberben kezdjük a bölcsit, ha lesz szabad hely (várólistán vagyunk). A bilizéssel még hadilábon állunk. Próbálkozások vannak, de nem erőltetem (nyáron remélem könnyebb lesz elhagynunk a pelust).


Dus!


Mi is túl vagyunk egy átépítésen. Maximálisan együtt érzek Veled. Alig vártam, hogy készen legyünk mindennel. Miért is ne, mi a tél közepén (hidegben, hóban) vágtunk neki a dolognak, de megérte. Igaz vannak még apróságok, amiket meg kell csinálni, de külön épületbe költöztünk anyósoméktól. Rengeteg vita, összezörrenés volt közöttünk, szerencsére azóta változott a helyzet. Hétfőn és szerdán, mikor iskolában vagyok (15.00-20.15) Ő vigyázz rá, addig míg Sanyi (párom) haza nem érkezik a munkából. Nóri szeret vele lenni.

Nagyon büszke lehetsz Bálintra és Bazsira! Két szuper fiad van (Bálint ügyesen veszi az akadályokat a bölcsiben, Bazsi pedig az iskolában remekel). Remélem Nóri is hamar beszokik majd.



Mágika!


Kitartás! Nem sok van már hátra.

Én is nagyon örülök, hogy jól vagy ill. vagytok!!!

Csenge biztosan nagyon várja már, hogy Csongor megszülessen.

Jó egészséget kívánok Nektek!!! Vigyázz Magatokra!!!


Minya!


Nagyon várja már Csibi az óvodát, ha haza sem akart menni. Remélem jól vagytok Ti is!



Ha tudok (csak így éjszakánként, esetleg napközben is) jövök!


Mindenkit puszilunk Nórival

7658. Minya
2009. márc. 29. 18:34

Sziasztok!


Nálunk is zajlik az élet Csibike egyre jobban várja az ovit.Volt nyiltnap is az oviba persze sírva jöttünk el mert ő még maradni szeretet volna.


Puszi mindenkinek!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook