Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Édesanyák eszmecseréje csemetéikről fórum

Édesanyák eszmecseréje csemetéikről (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
7717. Mágika75 (válaszként erre: 7716. - Minya)
2009. aug. 19. 23:57

Szia!


Oh, mi nagyszerűen vagyunk.

Csenge készül az ovira. :-) A mi okos, ügyes, gyönyörű lánykánk 28-án lesz 3 éves. (Mintha ma született volna. Hogy elrepült ez a 3 év...)


Csongor olyan álompasi, hogy szinte alig hallani a hangját. Eszik, alszik. Szépen fejlődik. Kezdi felfedezni a kezét. Hosszú percekig tudja elmélyülten vizsgálni az ökleit, ujjait. :-)


Apácska meg csak dolgozik, dolgozik, dolgozik... :-)


Én meg már a következő babán töröm a fejem... pedig 1,5-2 évet várni kell még... :-) Nekem a babavárás, szülés annyira kellemes élmény volt eddig, hogy akár holnap kezdeném is. :-)


Többi Mama? Nyaraltok?

Irjatok! Hogy vannak a csemeték?


Jó egészséget!

7716. Minya
2009. aug. 18. 15:41
Azt el felejtettem kérdezni ti hogy vagytok Mágika?
7715. Minya
2009. aug. 18. 15:39

Sziasztok!


Nagyon elfáradtam kicsit kemény volt a nap :)Hát nem a régi helyemre mentem vissza mert ott 3 műszak van,de ez is azon a helyen van csak itt 2 műszakba vagyok.Itt nálunk vagy ezen a helyen dolgozol vagy munkanélküli vagy :(Csibikém nagyon nagy örömmel szalad hozzám mikor meglátotalid akarta elengedni a nyakam mikor le akartam tenni.Majd neki is jó lesz jövő héten az oviba,csak sajnos nem én megyek érte hanem Apa én csak reggel viszem az oviba.Na megyek mert már itt toporog hogy még játszunk mert Apa nem akart vele játszani./Ami bizti nem így volt/ :D

7714. Mágika75 (válaszként erre: 7713. - Minya)
2009. aug. 18. 15:26

Szia!


Hogy sikerült az első "munkás" napod?

A régi helyedre mentél vissza vagy új állást sikerült találnod?

Hogy viselte Csibid nélküled?

7713. Minya
2009. aug. 17. 13:01

Sziasztok!


Holnaptól dogozó nő leszek.Csibikém pedig jövő héten megy oviba.Majd írom az élménybeszámolot :)

Addig is mindenkinek szép napot.Puszi nektek

7712. kszilvi (válaszként erre: 7709. - Mylene)
2009. júl. 29. 10:34

Szia!


Nem baj, hogy Nóri még nem bilizik! Látod Petya is csak most lett szobatiszta, de kb. 2 hét alatt napközbenre, és aztán rögtön alváshoz is! Nem hittem, hogy valaha is elérjük ezt:)


Én már mindent kitaláltam! Mondtam, hogy pisilni kell a halaknak, hogy a Bodrogban a víz több legyen, és jobban tudjanak úszni. Mert oda megy a pisi, ha a bácsik megtisztítják:) Ezután szorgalmasan szaladt, ha kellett neki. Nehogy már a halacskák víz nélkül maradjanak!:DDD

Kakinál nagyon megdícsértük, tapsoltunk-Ő is! Mondatm, hogy most hú, de fog örülni mama, papa, dédi, keri-mikor ki. Ha jöttek, elújságolta, és tényleg örült mindenki.


Ha máshogy nem megy, akkor kint továbbra is hagyd pelus nélkül. Esetleg vigyétek ki a bilit is.

Ha már néha szól, érzi, hogy kell, akkor rászánhatod majd magad, hogy bent is levedd róla a pelsut. Reggel ébredés után Peti az elején kérte, hogy picit maradhasson rajta, de utána levettem, és pisilt a bilibe. Onnantól gatyókában volt-ha meleg volt, csak abban, hogy könnyebb legyen lehúzni. Persze két hétig mindenütt pisi volt:S Nem szídtam sose, de a kezébe adtam a rongyot, hogy törölje fel. Mondtam, ha nem pisil mindenhová, csak a bilibe, vagy a nagy wc-be, akkor kap szép új gatyókákat. Ez nagy lökés volt az ügyben. Megígértük, kap mimi-vagyis micimackós gatyókát. Amikor egy nap 2x volt siker a bilibe, meg is kapta másnap!


Most pedig azt mondogatjuk neki, hogy milyen ügyes, már várják az oviban is! Azért festették az ovit! Ott már nem pisilnek be a gyerekek!


Röviden így haladtunk a cél felé, mindent bevetve:)

7711. kszilvi (válaszként erre: 7708. - Mágika75)
2009. júl. 29. 10:25

Szia!


Gratula Csengének is a szobatisztasághoz! Nem hiszem, hogy gond, hogy a kaki még nem megy! Petinek pl. az ment hamarabb a bilibe...minden gyerek más. Majd megy az is! Lehet, hogy Csongor érkezése miatt is ragaszkodik még a pelushoz olyankor...ki tudja...


A kisfiad (is) csodaszép! Meglestem a többi képen is!:) Jó, hogy nem hasfájós, és ilyen nyugodt baba! Tartsa meg jó szokását!:))


A "hol van?" nálunk is napi kérdés, ha eltűnik a látószögéből Panna:) pl. elvittem aludni, míg ő kint játszott az udvaron. Azonnal hiányolja! Azért ez jó!:)

7710. kszilvi (válaszként erre: 7707. - Minya)
2009. júl. 29. 10:21

Szia!


Örülök, hogy jól vagytok, és várja már Csibi az ovit!:) Ez jó jel! Biztos nem lesz gond a beszokással. Jöv. hónapban mi is ellátogatunk az oviba ismerkedni, megbeszélni, mikortól mehetünk.


Én is meglepődtem, milyen ügyesen szobatiszta lett Peti. Hú az elején hányszor becsurgott ide-oda:) Most is szárazon ébredt reggel, sőtt még bírta reggel is egy jó ideig. Kérdeztem, de még nem kellett neki. Aztán ment egyedül, és elintézte, amikor kellett:)


Puszi!

7709. mylene
2009. júl. 25. 15:01

Sziasztok Édesanyák!


Én is nagyon örülök, hogy Mindenki jól van!

Mi is jól vagyunk. Nóri szeptembertől bölcsődés lesz (szeptember 21-én kezdjük a beszoktatást). Igazi kis dumagép, egész nap be nem áll a szája. Olykor nála is előjön egy kis hiszti, de nem vészes.

Nagyon élvezi a napsütést, imád kint lenni a levegőn, a szabadban, fürödni a medencéjében (alig tudom kirángatni belőle). Névnapjára egy biciklit és egy ugrálóvárat kapott a nagyszülőktől, most ezek a slágerek.


Dus!


Bazsinak utólag kívánunk nagyon de nagyon sok boldog születésnapot!!!

Bálint nagyon ügyes, hogy csak éjszakára kell neki pelus.

Nórinál semmi változás. Néha rá-rá ül a bilire, de nem pisil bele. Viszont ha rákerül a pelus, akkor abba pisil. Napközben legtöbbször pelus nélkül van odakint a levegőn. Néha úgy érzem valamit rosszul csinálhatok, ill. valamit rosszul csináltam nála ez ügyben.


Mágika!


Csenge nagyon ügyes! Már kész nagylány!

Csongor egy álombaba!


Minya!


Örülök, hogy Csibinél minden rendben a beszéd terén. Biztosan nagyon fogja élvezni az óvodát.


Szilvi!


Köszönöm kedves soraidat Nóriról!

Petya már kész nagyfiú és Panna is hatalmasat nőtt.


Ha időm engedi (általában éjszaka) bele-bele olvasok mindenki naplójába, így tudom követi kivel,mikor, mi is történt.


Jó egészséget, napsütéses szép nyarat kívánunk Mindenkinek Nórival! Puszi

7708. Mágika75
2009. júl. 25. 10:44

Sziasztok!


Örülök, hogy mindenki jól van!

Bazsit - utólag is - Isten éltesse!


Csenge kb május óta szobatiszta, éjszakára sem kell pelus. DE! Ha kakilni kell, akkor szól, hogy adjunk rá pelust... az csak a pelusba megy :-)


Csongor egy álom! Szopizik, alszik. Egyre többet van ébren napközben és olyankor "beszél", hadonászik, nagyokat mosolyog. És szerencsére egyre többet alszik éjszaka, 6-8 órát. Vasárnap lesz 2 hónapos. :-)


Csenge imádja a kistesóját. Bár néha jobban szeretné, ha Csongorral nem foglalkoznánk... Olyankor szörnyű hisztis. Különben pedig mindig az az első kérdése, hogy "Csongor, hol van?".


Jó egészséget mindenkinek!

7707. Minya
2009. júl. 25. 06:50

Sziasztok!


Mi is jól vagyunk tele munkával/uborka eltevés/

Csibikém nagyon várja már az ovit.Annyi kérdése van csak győzzek neki válaszolni :)aminek nagyon örülök.Logopédiára nem kell mennünk majd csak augusztus közepén,azt mondták annyit fejlődöt nincs igazán szüksége további fejlesztésre.


dus


Így utólag is boldog szülinapot Bazsinak.Bálint nagyon ügyi ha már csak éjjelre kell neki pelus :)

Puszi nektek


Szilvi


Örülök hogy Peti neked is szobatiszta :)Még Csibinél is előfordul ha este sokat iszik lefekvés előtt hogy becsurog neki.

Puszi nektek

7706. kszilvi (válaszként erre: 7705. - Dus)
2009. júl. 24. 08:04

Szia!


Gratulálok!-itt is:) Láttam ám a képeket!


Bálint nagyon ügyes, hogy már most szobatiszta nappalra! Petikém már teljesen az! Úgy örülök! Rögtön az első este, amikor nem kapott pelust, száraz maradt, utána 2x volt baleset, de csak reggelre, du-án sose. Most pedig szépen átalussza az éjszakát. Reggelre sem pisil be! Remélem így marad!:)


Puszi! Naplódat olvasom!:)

7705. dus
2009. júl. 23. 22:09

Sziasztok.


Mi is jól vagyunk!

A hétvégén ünnepeltük Bazsi 8. születésnapját. Volt minden: szülinapi torta, sok-sok ajándék és családi grill party. Bálint nagy kópé, rengeteget beszél és nappali szobatiszta( csak éjjelre van pelus rajta).


Sajnos elég sokat dolgozok, így nagyon kevés időm van gép elé ülni. Néha írok a naplómba, de azzal is el vagyok maradva.


Remélem mindenki jól van és viszonylag jól viselitek ezt a hatalmas hőséget. Babákra vigyázzatok és Magatokra is!


Puszi Mindenkinek!

Dus

7704. kszilvi
2009. júl. 22. 11:46
Remélem mindenki jól van, és csak azért pang a fórum,mert nem értek rá!
7703. kszilvi (válaszként erre: 7702. - Mylene)
2009. júl. 22. 11:45
Aranyos Nóri az új képeken (is)! :)
7702. mylene (válaszként erre: 7700. - Kszilvi)
2009. júl. 11. 07:55

Szia Szilvi!


Nagyon szépen köszönöm!

7701. kszilvi (válaszként erre: 7697. - Mágika75)
2009. júl. 3. 19:06

Szia!

Szépen nő a kis drága!:)

Tényleg jó baba!

7700. kszilvi (válaszként erre: 7692. - Mylene)
2009. júl. 3. 19:05
Szia! Szívből gratulálok! Nagyon ügyes vagy!
7699. mylene (válaszként erre: 7696. - Mágika75)
2009. jún. 26. 20:29

Köszönöm!


Csongor gyönyörű baba!!! Mi is csak gratulálni tudunk hozzá!!!

7698. mylene (válaszként erre: 7695. - Dus)
2009. jún. 26. 20:28

Köszönöm!


(Azért a fizika írásbelim után egy kicsit be voltam sz..... Szerencsére a szóbelin jó tételt tudtam húzni és a max. pontot kaptam, így lett 3-as.)


Hát igen! Szombaton egy kicsit elengedem magamat, de csak pár pohár Baileys erejéig.

7697. Mágika75
2009. jún. 26. 09:43

Sziasztok!


Csongor ma 1 hónapos.

Tegnap voltunk mázsáláson: 5110gr.

A 4 hét alatt, amióta itthon vagyunk kerek 1kg-t hízott. :-)

Nagyon jó baba! Eszik, alszik. Amikor ébren van, akkor csendben nézelődik vagy a kezével játszik.


Csengének nincs bölcsi július 19-ig. Édesnégyesben tellnek a napjaink. Kár, hogy a héten nem lehetett sehova sem menni a rossz idő miatt!

Jövő héten csak hármasban leszünk, mert Csenge nagymamázik (vagy a Mama Csengézik).


Szép napot!

7696. Mágika75 (válaszként erre: 7692. - Mylene)
2009. jún. 26. 09:39

Gratulálunk!

Ügyes lány vagy!

7695. dus (válaszként erre: 7692. - Mylene)
2009. jún. 25. 21:08

Szióka!


G R A T U L Á L O K !!!!!!!


Nagyon ügyes vagy!

Látod, nem volt mitől félni!

Jó bulizást szombatra!


Puszi mindenkinek!

7694. mylene (válaszként erre: 7693. - Minya)
2009. jún. 25. 11:06
Nagyon szépen köszönöm!
7693. Minya (válaszként erre: 7692. - Mylene)
2009. jún. 25. 10:54
Gratulálok nagyon ügyi vagy,minden elismerésem :)
7692. mylene
2009. jún. 25. 07:30

Sziasztok Édesanyák!!!


Jelentem, kedden sikeresen leérettségiztem. Az eredményeim:


Magyar nyelv és irodalom 86% jeles

Matematika 64% jó

Történelem 85% jeles

Fizika 57% közepes

Földrajz 66% jó


Irodalomból (szóbeli és írásbeli eredmények), történelemből és fizikából (szóbeli eredmény) vizsgabiztosi dicséretet kaptam.

Az osztályból a 2. legjobb eredmény lett az enyém (úgy, hogy Nóri mellett csak éjszaka tudtam tanulni).

Szombaton este bankett.

Remélem Mindenki jól van, a gyerekek szépen fejlődnek, okosodnak és huncutabbak!

Most már többet tudok jönni!


Puszilunk Mindenkit Nórival

7691. kszilvi (válaszként erre: 7690. - Minya)
2009. jún. 3. 10:32

Szia!


Néztem! Már milyen nagyfiú!

Aranyos nagyon!:)

7690. Minya
2009. jún. 1. 10:32

Sziasztok!

Tettem fel pár képet a naplómba :)

7689. Mágika75
2009. máj. 31. 21:24

Köszönjük a gratulákat.

A két gyerek tényleg gyönyörű! :-)

7688. Mágika75
2009. máj. 31. 21:23

Sziasztok!

Élménybeszámoló Csongor születéséről elérhető "Újabb Kincsünk" naplómban. :-)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook