Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Édes kettesbe belefér a hármas? fórum

Édes kettesbe belefér a hármas? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
22. blackgirl86 (válaszként erre: 15. - Sipumsipum)
2010. aug. 12. 07:22

Igazából csak egyszer jött fel a téma, annyira nem is mentünk bele, azt tudja hogy engem 2 pasi nem érdekelne, egy nő és egy férfi együtt talán (kíváncsiságból), persze csak ha egyedülálló lennék, a négyes meg csak azért mert akkor nem lenne mit egymás szemére hányni.

Egyszer beszéltem egy lánnyal szintén boldog párkapcsolatban voltak, mindketten kíváncsiak voltak, így megbeszélték kipróbálnak egy négyest, de csak egyszer! megtették, és azóta is minden szép is jó! Kipróbálták, kész ennyi! úgy gondolom szerencsések,hogy nem ment rá a kapcsolat!

2010. aug. 12. 07:15
KÖSZÖNÖK MINDEN EDDIGI VÉLEMÉNYT, MEGJEGYZÉST, HOZZÁSZÓLÁST!
20. blackgirl86 (válaszként erre: 17. - Sirga)
2010. aug. 12. 07:14
Ez a lényeg! Remélem nálunk is lecsengett ez az egy alkalommal a téma! :) További sok boldogságot édeskettesben! (illetve majd gyerkőcökkel)
19. 26f998f9d0 (válaszként erre: 14. - Blackgirl86)
2010. aug. 12. 07:14

a menőséget én is idézőjelbe tettem :) nincs benne semmi ilyesmi, igazából a páromon kívül senki nem tudja rólam (csak most ti).

Egyébként nálunk is így indult, először csak felvetette, aztán vagy egy éven keresztül fel-felhozta. Ha nem lettem volna szexuálisan kíváncsi, akkor - ismerve a jellemét - megpróbált volna erőteljesen rávenni, csak így nem volt erre szükség.

Egyébként meg nem értem a férfiak zsongását, hogy így hármas meg úgy hármas (persze 2 nős felállásban csak!), hiszen a nagy többsége még azt az egy nőt sem tudja maradéktalanul kielégíteni, akivel egyébként van. Sokat akar a szarka... :)

18. blackgirl86 (válaszként erre: 13. - Sirga)
2010. aug. 12. 07:12
Köszönöm a választ. Felesleges lenne előállnom egy fordított helyzettel, mert tudja hogy az engem nem vonz!!!
17. Sirga (válaszként erre: 13. - Sirga)
2010. aug. 12. 07:11
Lehet, félreérthető voltam: cask taktikából dobtam be a másik variációs hármas ötletét, kíváncsi voltam, ehhez vajon mit szólna - bejött! ;) Egyébként azóta is boldogan élünk, minden rendben van, és évek óta szóba se került ez a téma. :)
16. blackgirl86 (válaszként erre: 7. - Klarici)
2010. aug. 12. 07:07

Én nem érzem ettől megalázva magam, nem úgy adta elő magát hogy ez a lételeme. Ez pusztán egy kíváncsiság részéről, melyet mint tudjuk a férfiak nagyobb többsége szintúgy szeretne.

Sőt! az a része a dolognak boldoggá tett, hogy őszintén elmondta megfordult a fejében ilyen is!

Amúgy egyetlen egyszer hozta fel a témát, gondolom próba szerencseképp. :)

15. sipumsipum (válaszként erre: 1. - Blackgirl86)
2010. aug. 12. 07:05

szerintem nincs az a férfi, aki ne kacérkodna a gondolattal :)


neki elmondtad már az aggályaidat? ez a legfontosabb! mit mondott?


szerintem nagyon nem fair, hogy csaj jöhet, de mondjuk még egy pasi nem... ha ő nem szívesen nézi, hogy egy másik pasik játszik veled, akkor kmiért kéri azt tőled, hogy nézd, ahogy egy másik nő játszik vele...


ezt most nagyon lesarkítom: lehet, hogy szex közben elveszti az ember a fejét, és nem érdekli más, csak az öröm, de szerintem mi nők, akkor is "észnél" vagyunk :) és nekem pl nagyon rossz lenne látnom egy ilyen "tiszta" pillanatomban, hogy azt a férfit, akit szeretek egy másik nő öleli...


valóban, ha nem párkapcsolatról lenne szó, úgy "könnyebb" lenne

14. blackgirl86 (válaszként erre: 9. - 26f998f9d0)
2010. aug. 12. 07:04

mint írtam, egyedülállóként én is kipróbálnám egyszer,és nem menőségből, de így azért más tészta.

És pont ugyanettől tartok, amit leírtál. Tuti én sem tudnám végignézni!

13. Sirga
2010. aug. 12. 07:04

Fogalmam sincs, mit tennék!

Bevallom, nálunk is szóba került hasonló. Nem történt meg, és egy pillanatig se bánom! Amikor a párom forszírozta a dolgot, és azt feleltem: oké, de utána 2 sráccal is, komolyan megijedt. Azt már nem tudta volna elviselni, hogy én másik pasit öleljek - valahol itt fulladt ki a téma. :) Nálatok ilyesmit felvetni "cserébe" nem lenne célravezető?

Tudom, hogy boldogok vagytok, szeretitek egymást, de azt tanácsolom: ha nem szeretnéd Te is 100%-osan, akkor próbáld elkerülni! Lehet, épp az vezetne szakításhoz, hogy látnád, ahogy mást ölel ...

Sok sikert kívánok! Vigyázz Magatokra!

12. 26f998f9d0 (válaszként erre: 7. - Klarici)
2010. aug. 12. 07:04
ezt nem szokták szeretni. ezt is ki akartam próbálni (nem titkolom, egy kis revans-oka is volt ennek), de zsigerből elutasította, azt mondta, hogy ő nem akar maga körül még egy pucér férfit látni, mert ő nem buzi (!!) Szép, mi?
11. blackgirl86 (válaszként erre: 7. - Klarici)
2010. aug. 12. 07:02
Nem csak neki nem tetszene! Nekem se!!!
2010. aug. 12. 07:01

Értem. Látom eddig mindenki ellene van. Az eszem nekem is ezt mondja, sőt a szívem is, de úgy gondolom, hogyha egyszer megtenné, akkor inkább ott szeretnék lenni bármennyire is fáj, minthogy otthon ülve lerágjam a 10 körmöm ideggörcsben.

Természetesen ez mind csak feltételezés, vagyunk annyira őszinték egymáshoz hogy ha ilyenre készülne szólna. Lehet az is, soha az életben nem fogja megtapasztalni ezt az "örömöt"!

2010. aug. 12. 07:01

Mi az exemmel kipróbáltuk. Én is akartam, kíváncsiságból. A kapcsolatunk akkor volt kábé 4 éves, és ráment.

Azt a mardosó féltékenységet, amit akkor éreztem, amikor a másik lánnyal volt (aki egyébként az én ismerősöm, mondhatni jó havernőm volt), amikor beléhatolt - soha többé nem akarom érezni. Persze, nem naivan mentem bele ebbe a dologba, számoltam a negatív következménnyel.

Az eredmény: "frankó", hogy "elmondhatom" magamról, kipróbáltam a hármast, de mínusz egy db párkapcsolat és mínusz egy barátnő. Egyikkel sem tartom azóta a kapcsolatot. Levontam a saját hülyeségem tanulságait.

Szvsz egy párkapcsolatba ez nem fér bele nálam. Ha mindenki független, akkor viszont egy izgalmas kaland.

Az én szerelmemet megmételyezte ez az egész.

A köv. kapcsolatomnál jó ideig rettegtem, hogy mi van, ha ő is akarja (szinte mind ezt akarják), de átbeszéltük többször is, és a mostani párom többször kifejezte, hogy neki ez párkapcsolatba nem fér bele, különben is teljesen elégedett velem, velünk, nincs is szüksége erre :)

Azt szokta mondani, hogy "egy farkam van, erre elég egyszerre egy nő is" :)

8. 3e98087e57 (válaszként erre: 7. - Klarici)
2010. aug. 12. 07:00
nem vagy maradi:-)
2010. aug. 12. 06:59
Kíváncsi lennék mit szólna ahhoz a 3-as felálláshoz, hogy 2 férfi és te. Gondolom nem tetszene neki. Ha így van, neked se kell belemenni a 2 lányos variációba! És mégcsak vita sem lehet belőle. Egyébként pedig én nagyon megalázva érezném magam, ha a párom ilyen ötlettel állna elő. De lehet, hogy én vagyok túl maradi.
2010. aug. 12. 06:56

Egy nagyon kedves ismerős házaspár, boldogan élt, amíg bele nem mentek egy másik házaspárral 1 alkalomba. Nem tervezték meg előre, iszogattak, hülyéskedtek...

Mára mindkét pár elvált.

Az egyik, akiket ismerek, ez miatt az éjszaka miatt. Egyszerűen a pasi nem tudta feldolgozni, hogy a felesége a szeme láttára, egy másik férfival. Szerintem nagyon veszélyes vízre evezel, ha belemész, akár egy hármasba is!

2010. aug. 12. 06:50
Szerintem ezt a legtöbben elutasítják. Aztán vannak azok, akik kipróbálnák, de nem merik. Kevesebben ugyan, de vannak, akik kipróbálták, de egy a lényeg, azok vannak legkevesebben, akiknek nem sínylette meg a kapcsolatát ez a kis kaland. Szerintem legalábbis.
2010. aug. 12. 06:39
Nem, semmiképpen sem csak a szex köt össze. Minden más téren is rendben vagyunk. Közös álmok, vágyak, célok. És nekem is megfordultak a fejemben azok amiket leírtatok. Köszönöm a válaszokat!
2010. aug. 12. 06:33

Szia!


Tudom hogy nem a kérdésedre fogok válaszolni,és lehet az én felfogásommal van a baj,de egy boldog párkapcsolatban nincs szükség egy harmadikra.Lehet kíváncsiságnak nevezni,de ha ezen gondolkodtok,és meg is történik,akkor el kellene azon gondolkodni,vajon tényleg boldogok vagytok-e.

És azon is,hogy ha megtörténik,és a párod a harmadikkal nagyszerűen érzi majd magát,neked hogy fog esni??

Persze ha csak a szex köt össze benneteket akkor sok mindent ki lehet próbálni,kíváncsiságból is.De ha közös jövőt,családot szeretnétek,szerintem ezt sürgősen el kellene felejteni.

2010. aug. 12. 06:32

A helyedben semmiképpen nem egyeznék bele. Nem kockáztatnám a meglévő, mindenféle szempontból jó kapcsolatomat.

Az ember annyi mindenre kíváncsi, amit soha nem tapasztalhat meg. Legyen nektek ez csak egy a sok közül.

2010. aug. 12. 06:26

Hello Mindenki!


Előre leszegezem hogy a véleményetekre vagyok kíváncsi és nem kioktatásra! Köszönöm!


Boldog párkapcsolatban élek, minden rendben van szexuális téren, de van egy de! Mint szinte, hangsúlyozom szinte (persze vannak kivételek) férfi, az én párom is elgondolkodott egy kis 3as hancúrozáson. Nem azért mert nem lenne jó együtt, pusztán a kíváncsisága hajtaná.

És itt a bibi. Egyenlőre ez csak egy ábránd neki.

Őszintén szólva elgondolkodtam rajta mi lenne, ha kipróbálnánk. Nem miatta, nem kényszerből!!!

Egy kicsit talán én is kíváncsi lennék rá, és ha egyedülálló lennék mindenképp kipróbálnám egyszer, de így hogy az én páromról és egy 3. lányról van szó, így kicsit megrémiszt a dolog. Úgy érzem nem tudnám végignézni, ahogy egy másik lánnyal szeretkezik. Még mielőtt egy négyes felállást tanácsolna valaki, le kell szögeznem, én részemről benne lennék, de csak azért, mert akkor nem tudnánk egymás szemére hányni semmit sem utólag, és nem azért mert más férfire vágynék.

Amúgy a négyes számára tabu.

Most biztosan megint azon gondolkodtok, a négyesben nem lenne benne, de a hármasban igen.. Van benne valami, de ez nem bánt!

Nos a kérdésem a következő lenne: Biztosan volt már közületek más is ilyen szituban. Mit tett?

Van még egy félelmem: ha mégis bevállalnám, és jól sülne el, mert miért ne így lenne?!, akkor mi van rákapna a dologra...???

Szeretném kikérni a véleményetek melyet előre is köszönök!!!

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook