Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Édes kettesbe belefér a hármas? fórum

Édes kettesbe belefér a hármas? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2010. aug. 12. 10:41
nem
51. 40163fd81d (válaszként erre: 49. - 5bfba16667)
2010. aug. 12. 10:37
Nanáá:)))
2010. aug. 12. 09:44
nem!!!!
2010. aug. 12. 09:43
Egy másik érdekes kérdés, hogy ha Te vagy a független nő/pasi (de leginkább nő).. Belemész egy pár játékába? Lennél a 3.?
2010. aug. 12. 09:39
nem!!!!
2010. aug. 12. 09:26
mikor szerelmes voltam életem szerelmébe akkoriban,akkor ölni tudtam volna,de vannak más helyzetek
2010. aug. 12. 09:23
bele
45. 40163fd81d (válaszként erre: 43. - Cickány64)
2010. aug. 12. 09:22

"amikor ők csinálnák, te csak csendes megfigyelő lennél!"


....hát ha így lenne ,valóban senki ne menjen bele egy ilyenbe,mert akkor semmi szükség rá...

2010. aug. 12. 08:49
Nem fér bele szerintem sem. De azért ez annyira tipikus, hogy a két nő egy ffi felállást elképzelhetőnek tartó férfiak is mereven elutasítják a két ffi egy nő hármast.
2010. aug. 12. 08:48

hánykolódtam a régi házasságomban.....

egy szemét volt,vert,ivott stb.mégse tudtam sokáig elhagyni,mert"szerettem," és volt tőle 2 gyerekem.de vagyon el akartam hagyni.aztán valahol olvastam,hogy akkor nem ér egy házasság már semmit,ha elképzeled,hogy a párod szembe jön veled az utcán,egy másik nő kezét fogva,és nem érzel már semmit. és itt a "szembe jönön" van a hangsúly,nem is a szexen!!!!!



mert szerintem,ha 3-an szexszelnétek,amikor ők csinálnák,te csak csendes megfigyelő lennél!

42. vajola
2010. aug. 12. 08:46
En csak annyit tudok hozza fuzni ha engem syeret vagy ha en kellek neki nem hisszem hogy vagyna meg eggy nore melletem az agyba!
2010. aug. 12. 08:45
Nekem se férne bele. egyik változat se. Csaj meg én és a férjem, vagy én és a férjem meg még 1 pasi. Neeemmm.
40. manul (válaszként erre: 1. - Blackgirl86)
2010. aug. 12. 08:37

Én nem vállalnám be.Engem vérig sértene a férjem ezzel a kéréssel.

De ahány ház annyi szokás!

2010. aug. 12. 08:36

Szia!

én sem egyeznék bele, az tuti. Végignézni ahogy a párom egy másik lányhoz nyúl hozzá? na neeeem...én ezt nem bírnám.

38. Ncilány (válaszként erre: 24. - 5bfba16667)
2010. aug. 12. 08:36
Nem kell ahhoz hogy megcsókolja. Elég ha szerelmes tekintetet sugároz, néz a másik hölgyre. És ezt te látod...
2010. aug. 12. 08:33
Ez teljesen emberfüggő, mindenkinek más az erkölcsrendszere, kinek mi fér bele.
36. Ncilány (válaszként erre: 9. - 26f998f9d0)
2010. aug. 12. 08:28

"egy farkam van, erre elég egyszerre egy nő is" Jó ez a mondat. Mi nők is mondhatjuk ezt nekik..

alig olvastam el pár hszt, és nem mennék bele.

35. krisztinucika (válaszként erre: 34. - 40163fd81d)
2010. aug. 12. 08:22
:) Blackgirl, küldök privit:)
34. 40163fd81d (válaszként erre: 33. - Blackgirl86)
2010. aug. 12. 08:17

Majd akkor térjetek vissza rá,ha te is és a barátod is lefutottátok azokat a tipikus,automatikus ,illő, erkölcsi betanult köröket amík itt is elhangzottak a te és mások szájából is.

Ha utána is így gondolkodtok,akkor valóban rossz ötlet.

De ha elkezditek izgatónak találni a szituációt,minden féltékenység,fájdalom és egyéb más érzések megjelenése nélkül ,akkor jöhet szerintem majd csak ez a kérdés elő újra...


:))

2010. aug. 12. 08:10
Köszönöm a válaszokat! Eddigis minimális volt az esélye a dolognak, de a hozzászólásoknak köszönhetően, ha mondhatni ilyet, még inkább ..
32. 40163fd81d (válaszként erre: 1. - Blackgirl86)
2010. aug. 12. 08:09

Szerintem sem te ,sem Ő nincs megérve egy ilyenfajta szexuális játékra.

Szerintem felejtsétek el a dolgot ,mert akár tönkre teheti a kapcsolatotokat.

2010. aug. 12. 08:05

Ami miatt azt mondom, ne tedd meg: a kételyek, amik benned támadtak. Mert ezekkel meg is adtad a választ az összes kérdésedre.


És pont ezek miatt, nagy valószínűséggel rosszul sülne el a dolog, ha nem is rögtön, de valami poszttraumás hatása biztosan lenne.

2010. aug. 12. 07:52

Én egyszer álmodtam ilyet, hogy na akkor 3an. Egy másik nővel.. Sírva keltem, iszonyúan fájt még álmomban is, mással látni.. Aztán megnyugtatott a párom, hogy engem szeret, velem van, és csak velem akar lenni..

Ez a normális.. A kíváncsiság sok területen merül fel, de őszintén, hány %-át tesszük is meg?


Ez is legyen a végtelennek tűnő,- majd egyszer, ha olyanom lesz- listán..

HA valakit szeretsz, ő csak a Tied..


Ezt hívják akkor legális megcsalásnak?

Paradox kicsit...

2010. aug. 12. 07:52

Sziasztok!

Az én véleményem (ami eddig sokak véleménye is): ha a kapcsolat komoly és mély érzelmekkel teli, akkor ez nem fér bele. Semmiféle képpen sem...

De... ha ennyire izgalmas a párod számára a téma, és te is kíváncsi vagy, egy dolgot még mindig tehettek... ez pedig a fantáziálás... erre sztem még egy kapcsolat sem ment rá... söt... tüzben tartja mindkét felet, feldobja a szexuális életet... és a fantáziának csak ti szabhattok határt...

Én férjnél vagyok, van egy tüneményes kicsi Fiunk. De a fantáziánk igen vad, és akkora tüzet tud adni az együttlétekkor, h szinte robbanunk... viszont én is azt vallom, h egy komoly kapcsolatban a valódi hármasoknak, négyeseknek semmi helye... ugyanis semmi garancia rá, h a most jó kapcsolat megmarad, avagy az ember jól érzi-e magát a "kis történet" alat... ha igen... akkor mi lesz a köv. lépés? Talán az, h függövé válik az ember, és az a kapcsolat a felszínesség szintjére fejlödik vissza, és lehet, nem azonnal, de valóban tönkremegy.

A hangos fantáziálás pedig sztem csak jót tesz egy kapcsolatnak, persze mindkét félnek megfelelö határokon belül...

28. genia
2010. aug. 12. 07:47
SZerintem semmikepp nem fer bele!! Tonkre tenne mindet ,nem eri meg!!!
2010. aug. 12. 07:42
Az előttem szólók véleményét osztom, független emberként más a helyzet, de egy boldog kapcsolatba ez nem fér bele, bizony nagy a tét.Én is ismerek egy már elvált párt akiknek ezekre a dolgokra ment rá a házassága.A másik, hogy hallottam férfiaktól hogy nem akkora buli mint azt hiszik, hiszen kétfelé nem tudnak úgy koncentrálni és teljesíteni:)El is hiszem és valaki itt írta hogy sokat akar a szarka...de nagyon igaz:)
2010. aug. 12. 07:39

Nekem is volt ilyenben részem. Megterveztük, meg minden. A legjobb barátnőm volt a 3. Ő nem akarta, csak azért, h nekem ne legyen rossz érzés. Az volt. A barátnő megmaradt, a pasi nem. Azt hittem, majd milyen izgi lesz, de minden volt, csak éppen izgalmas nem. VISZONT: Ha Te is úgy gondolod, h van a kapcsolatotok olyan mély, és van Köztetek annyi bizalom, és Te is szeretnéd őszintén, akkor és csakis akkor érdemes ezt a témát felhozni és alaposan átbeszélni. Viszont, ha nem bízol annyira Magadban és a Párodban, h ez jól működjön, akkor le kell zárni. A jelenlegi pasimmal 7 éve vagyok együtt. Beszélgettünk ilyesmiről és azt mondta, h kipróbálná, de míg együtt vagyunk, addig nem. Én nem bíznék magamban annyira, h elviseljem, meg Benne sem, h foglalkozna velem úgy, mintha tényleg én lennék a szerelme, a lány meg csak egy beugró.

Bocsi a hosszúért! :D

25. klarici (válaszként erre: 24. - 5bfba16667)
2010. aug. 12. 07:39
Ez a legjobb válasz a kérdésre.
2010. aug. 12. 07:29

Csak a szituációt képzeld el, és megkapod a választ..


Látod a világ legintimebb, és számotokra legszebb pillanatban a párodat, ahogy megcsókol egy nőt, ahogy hozzáér, ahogy megöleli.. Ahogy Te pár pillanatra el vagy felejtve..


Örökre beleégne ez a tudatodba.. ÉS ha valóban szereted, nem tuti, hogy fel tudnád dolgozni...

2010. aug. 12. 07:28

14 évnyi házasság ment rá nálunk,hogy belementem egy ilyenbe.beleszeretett, a hölgybe.

azota uj családom van és még a gondolatátol is irtozom az ilyennek.amugy a kiváncsiság hajtott anno,és ráfásztam.....

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook