Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Eddig is gyanús volt, hogy a macskánk szinte pitizik a... fórum

Eddig is gyanús volt, hogy a macskánk szinte pitizik a... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2022. nov. 27. 03:15
Köszönöm mindenkinek hogy leírtátok a tapasztalaitokat. 🙂
2022. nov. 26. 19:41

A mi macskánk is zöldségevő ( is ). Minden nap jócskán legel a kertben, majd vetek neki búzát télire. Az úgymond elérhető zöldek is érdeklik, a könnyező pálmákat dugdosni kell előle, de legnagyobb kedvence a kukoricavirág, bárhol van a lakásban megkeresi és rendesen betép tőle.

és szereti a sósat, szoktunk neki adni 1-2 db csipszet, nem is kér többet. Különben a legelését dijazni tudom, mert nagyon válogatós macska.

2022. nov. 26. 07:54

18 évig élt egy cicánk, aki egy falat tápot nem evett, viszont kedvence a görögdinnye és az ananász volt.

Ette a nyers krumplit, amit állítólag nem szabad adni nekik. Imádta a főtt kukoricát, gombát, répát, almát vetettem neki búzát mindig, azt legelte és nyes marhahúst evett.

A mostani cicám csak tápot hajlandó elfogadni, más az ízlése.

2022. nov. 25. 16:24
Volt egy cicánk, akinek a kedvence a húslevesben főtt zöldségek voltak. Paprika, paradicsom, gyökér zöldségek. Na meg a husi is.
11. Alnisa
2022. nov. 25. 07:23
Semmi baja nincs. Az természetes, hogy szereti és eszi a zöldet. Nálunk is szereti az egyik cica a chipet (csak 1 törést szokott kapni). De pl szeretik a kukoricát, borsót, lencsét, mindenféle növény zöldére rá vannak mozdulva. A chipses elől a csokit kell eldugni, mert nyalogatja.... :D
10. Sirga
2022. nov. 25. 06:52

A mienk még az asztalra is felment - pedig nem szokása -, hogy megegye az előfőzött zöldbabot.

De 8 hónaposan elcsente a csokimikulásomat: kibontotta a csomagolásból, és nagy részét bepuszilta. Hála Istennek semmi baja nem lett - mire kiderült, már késő lett volna. :( Azóta a csokit is elrejtjük előle. :D

2022. nov. 25. 00:21
Az én cicám imádta a gombát, a dinnyét, a kukoricát, a nyers krumplit, az uborkát. Én meg őt imádtam, de sajnos, nagyon régóta nincs már meg 😢
2022. nov. 24. 22:25
Mieink közül a legidősebb a karfiolér rajong. Egy időben így is neveztük. :)
7. timycat (válaszként erre: 5. - Greeneyed)
2022. nov. 24. 22:19

Nekünk is volt sütőtök kedvelő macskánk, sajnos ő már nincs 😕


Broméliánk, dracénánk nem lehet itthon mert tövig rágják őket.

6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Greeneyed)
2022. nov. 24. 22:11

Jéé!

Hát akkor ma is tanultam valamit. :)

2022. nov. 24. 21:50

A miénk legeli a szobanövényeket. Szereti a sütőtököt is.

De volt már olajbogyót és savanyúkáposztát evő macskánk is.

A csipsz alap :)

4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Timycat)
2022. nov. 24. 21:26

Volt több macskánk is, de a kukoricát leszámítva sosem ettek növényi dolgokat. 🤷‍♀️


Amúgy ő kijárós cica, ha szükséges lenne legelhetne kint is.


Mindenesetre megnyugtató amit írtál.

3. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 24. 20:34

A macskák szeretik a chipszet, eredeti Pringels nálunk az abszolút befutó.


A zöldet szeretik rágcsálni, folsavat így tudják felvenni. Kijár a cica, vagy van cicafüvetek? Bár nálunk van udvar én búzát szoktam a házban rendszeresen vetni, elrágcsálják.

2022. nov. 24. 20:15
Semmi furcsa nincs benne, vegyél neki macskafüvet.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook