Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Eddig a menszeszem kb 7 napig tartott. Most késett kb. 11 napot, már a 6. napnál tartok és mindig elég sok van. Volt már így valaki? fórum

Eddig a menszeszem kb 7 napig tartott. Most késett kb. 11 napot, már a 6. napnál tartok és mindig elég sok van. Volt már így valaki? (tudásbázis kérdés)


2010. dec. 7. 14:14
nem szedek gyógyszert mert nem szedhetek ,de most egy stresszes időszakon vagyok túl 1,5 hónapos házfelújítás után .talán csak ez lehet az ok de ha nem rendeződik akkor orvoshoz megyek.Hogy mitől félek? 1.Terhes voltam 2. valami komoly bajom van.De remélem egyik sem.Köszi a hozzászólásokat
11. bebe19
2010. dec. 7. 11:14
a Gyógyszert 5-6 éve szedem, volt már ilyenem, ha az időjárás ingadozik nagyon, ill. fel-fel fázom akkor sajnos kijön ilyen formában. de természetesen elsősorba az ilyent nőgyógyászati UH-gal kell megnézetni, mert lehet az ilyen tönet akár sokkal komoylabb is valakinél
10. zakkanat52 (válaszként erre: 1. - Járminé Ritus)
2010. dec. 7. 09:39

Nekem azt mondta hasonlóra az orvos, hogy elvetéltem. Terhes voltam a tudtom nélkül: jobb, hogy látta, mert előfordulhat, hogy ilyenkor tisztítani is kell. Nekem nem kellett, távozott minden magától. Természetes kiválasztódás.


Szóval, jobb, ha elmész dokihoz, már csak a magad megnyugtatása végett.

2010. dec. 7. 08:54
Járminé: Ha eddig rendben megjött,látom már 35éves vagy,akkor most valami kis zavar,stressz is lehet,de az aggodalom miatt menj orvoshoz,hátha ő tudja az indokét!
8. arcansas (válaszként erre: 6. - Bebe19)
2010. dec. 7. 08:53
És 2hónapja szeded a gyógyszert?Mert ha igen,akkor ez közti vagy köztes vérzés...Ha nem múlik,akkor váltani kelll a gyógyszert másikra...
7. Titánia83 (válaszként erre: 6. - Bebe19)
2010. dec. 7. 08:49

Tehát két hetente van vérzésed?

UH-gal megnézett már?

2010. dec. 7. 08:46
Sziasztok. Nekem 2 hónapja 2 szer jön meg gyógyszer mellett is, orvos is mondta hogy ebbe az időjárásingadozásba ez nem kizárt, főleg ha valaki érzékeny a frontra, ill az időváltakozásra, annak pláne.
5. gatto4 (válaszként erre: 1. - Járminé Ritus)
2010. dec. 7. 08:46
Hát igen, inkább orvos... Mi itt nem tudjuk megváltani Neked a világot meg szerintem megnyugtatni sem tudunk... Csak egy szakember!
2010. dec. 7. 08:44

És mitől félsz?


Amúgy egyetértek az előttem szólóval.

Orvoshoz kéne menni. Ő mindenképpen több tud segíteni mint mi.

2010. dec. 7. 08:44
Próbálkoztatok babával???
2010. dec. 7. 08:42
menj orvoshoz, ahelyett, hogy itt ámíttatnád magad
2010. dec. 7. 08:40
Eddig a menszeszem kb 7 napig tartott.Most késett kb 11 napot és már a 6. napnál tartok és mindig elég sok van, Volt már így valaki? félek

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook