Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Eboltás! Mikor mit kell? fórum

Eboltás! Mikor mit kell? (tudásbázis kérdés)


2009. máj. 5. 09:20
Akkor elmeletileg, meg kapta a kotelezo oltasokat, gyakorlatilag ha elviszed az allatorvos megmondja, hogy mi kell meg...
2009. máj. 5. 09:07
Van könyvecskéja,asszem 2 vagy 3 pecsét van benne,persze fogalmam sincs h melyik-melyik.Most májusban terveztem elvinni,10-ike,fizu után.Elvileg a kötelező oltásai megvannak.Passz h melyik pecsét mit jelent...
2009. máj. 5. 09:03

Szia!

Szerintem el kene vinni egy allatorvoshoz...amugy, ha mar be volt oltva arrol kene legyen a konyvecskejebe pecset es minden egyebb...ha meg nincs konyvecskeje akkor ha elviszed az allatorvoshoz az csinal neki...es nem csak a veszettseg ellen kene oltani hanem, parvo es mas kutyabetegsegek ellen is, ne es persze 3 havonta feregteleniteni is kene...szerintem nem csusztal le semmirol...de ilyenkor jo vigyazni, hogy ne harapjon meg senkit vagy eppen ot ne harapja meg senki...ha fenall ennek a veszelye...

2009. máj. 5. 09:03
Amikor elviszed, akkor beoltják. Nem marad le róla. Veszettség ellen mindenképp beoltják. De jó lenne, ha meglenne az oltási könyve, mert lehet, hogy a többi oltását sem kapta meg, és az baj, mert akkor könnyen elkaphatja a nagyobb kutyáktól a betegségeket, és elpusztul.
2009. máj. 5. 08:54
Sziasztok!Segítség kéne!van egy 6 hónapos tacsim,akitől vettük azt mondta a veszettség ellenit 6 hónapos korába kell beadni,viszont egy csomó helyen azt olvastam h 3.hónap után kell beadni neki.Most akkor mi van?most lépett bele a 6. hónapban,vinni is fogom de jó lenne tudni h már lecsúsztam róla?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook