Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ebizsu tapasztalatok fórum

Ebizsu tapasztalatok (beszélgetős fórum)

2014. febr. 17. 13:03

Sziasztok! Mindenkinek köszönöm szépen a válaszokat, nagyon hasznos volt!

Elianar76 én is attól tartottam, hogy rossz a minősége, és elég kicsik ezek az ékszerek, nem is mertem belevágni. Moonlight13 igen 13.000 Ft-tól ingyenes de ez lutri hogy annyi rendelésem lenne e belőle, és sajna nincs nagy ismeretségi köröm.

Hát akkor nem vágok bele, jó lenne vmi kis kiegészítő kereset, de ez nem éri meg! További szép napot nektek!! :)

2014. febr. 15. 23:20
Megnéztem a kínálatát, angyalszárnyas nyaklánc 4815.- ugyanilyenem van ebayről 280 forintért. Tollas nyaklánc 2880.- ugyanezt vettem meg ebayen szintén 280-ért. Nem is sorolom, szinte mindegyik amit megnéztem ismerős ebayről ahonnan 2-300 forintért meg lehet venni. Ma már annyira sokan vásárolnak onnan, hogy rizikós dolog sokszoros áron adni ugyanazt. Egyébként ezek nagyon szépen fényképezett és jól tálalt, de valójában nagyon olcsó bizsuk. Én szeretem ezeket, mert hamar megunok egyet, de pont annyit érnek, mint amennyiért én vettem meg őket. Sőt a facebook is tele van ugyanezekkel a cuccokkal, megveszi ebayen drágábban továbbadja, de közel se olyan áron, mint az ebizsu-s árak. Ha valaki tart a küldföldi aukciós oldalaktól, akkor is belebotlik facen ahol még mindig olcsóbb, mint az ebizsunál (és erre neked még kéne valami hasznot tenni)
2014. febr. 15. 21:01
sok helyről hallottam hogy nagyon rosz a minőségük ezért oda vissza postázás van.Ami azért nem kis összeg meg elég macerás.
9. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Mortisia 27)
2014. febr. 15. 20:27
Szerintem 10-15.000,-Ft rendelés alatt nem éri meg.
8. moonlight13 (válaszként erre: 3. - Mortisia 27)
2014. febr. 15. 20:25

Ha nincs olyan nagy ismeretségi köröd, akkor úgysem nagyon tudnál vele keresni. Számold ki! Legalább 5-6 kisebb darabot kell rendelned, hogy kijöjjön ez az összeg. A belföldi postaköltség sem olcsó, és a súly is számít.

Én nem ismerem ezeket a termékeket, de szerintem itthon is kapsz hasonló áron.

7. Mortisia 27 (válaszként erre: 6. - Guruljka)
2014. febr. 15. 20:16
hát azt én sem
6. Guruljka (válaszként erre: 5. - Mortisia 27)
2014. febr. 15. 20:12
Nem a valuta a lényeg, hanem hogy milyen törvények érvényesek ott. Azt nem tudom.
5. Mortisia 27 (válaszként erre: 4. - Guruljka)
2014. febr. 15. 20:09
igen én is olvastam , de utána leírják ugyan ezt forintban is , köszönöm azért :)
2014. febr. 15. 20:07

Román oldal, és a jutalékot sem Ft-ben írják. A magyar nyelvű oldalról másolom:


"15 százalékos árengedményt kap a képviselő, ha a rendelés értéke nem haladja meg a 200 ron-t, de az árengedmény akár 25 százalékos is lehet, ha 500 ron-nál többre rendelsz."

3. Mortisia 27 (válaszként erre: 2. - Moonlight13)
2014. febr. 15. 20:04
5000Ft-tól adnak 15%-os kedvezményt, viszont a postaköltségről csak annyit írnak, hogy 13.000 ft-tól ingyenes, de konkrétan nem írják mennyi ha nincs meg az összeg. Sajna nincs nagy ismeretségi köröm. Te rendeltél már tőlük? menniyre tartósak az ékszerek?
2. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Mortisia 27)
2014. febr. 15. 20:00

Nekem tetszenek, amik a katalógusban vannak.

Kérdés, hogy mennyi jutalékot/árengedményt adnak.

A másik kérdés, hogy van-e olyan ismeretségi köröd, akik ebből vásárolnának.

2014. febr. 15. 19:48

Sziasztok! Érdeklődnék, hogy valaki beregizett e az ebizsura? én még fontolgatom, nagyon szép kis ékszerek vannak , de nem tudom, hogy mint értékesítő megérné e ?


Köszönöm szépen a segítségeteket :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook