Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ebből lehet újra kapcsolat? fórum

Ebből lehet újra kapcsolat? (beszélgetős fórum)


9. de144d61cb (válaszként erre: 8. - 74f8c12b8e)
2012. aug. 17. 12:49
Ha belémszeret, megszakítom a kapcsolatot.
2012. aug. 17. 06:27
Ennyi kockázatot vállani kell az életben.Ha mégis beléd zúg,az,úgymond,az ő problémája.és ha figyelsz,akkor ezt hamar meg fogod neszelni,és időben kiléphetsz a dologból,ha ennyire esélytelennek látod részedről.
7. de144d61cb (válaszként erre: 6. - Kisj)
2012. aug. 17. 06:23
Barátság jöhetne, de így...
6. kisj
2012. aug. 16. 22:09

Szakított, majd a barátságát ajánlotta fel, de közben fél, hogy beléd zúg, Te pedig nem szeretnéd, hogy beléd zúgjon.....

Számomra ez követhetetlenül értelmetlennek tűnik.

5. de144d61cb (válaszként erre: 3. - Globus)
2012. aug. 16. 21:48
Ő ajánlotta a barátságot.
4. de144d61cb (válaszként erre: 2. - Kiskornis)
2012. aug. 16. 21:37
A barátságnak örülnék, de nem szeretném, ha belémszeretne. A barátságot ő ajánlotta fel.
2012. aug. 16. 21:35
Megdöglött a kutya, de azért megtartjuk?
2012. aug. 16. 21:33

Én ezt nem annyira értem...a párkapcsolattól beijedtél,de ő azzal az indokkal szakított,hogy megfojtod?

A cím,hogy lehet e ebből még kapcsolat,de azt írod,nem akarod újra kezdeni.

Nem értem mi a kérdés...szeretnél barátkozni vele,de nem akarod félrevezetni,nem akarod,hogy érzelmeket tápláljon irántad,erről van szó?

2012. aug. 16. 21:29

Lenne nekem egy elég cifra történetem, megpróbálom érthetően elmagyarázni. A volt párommal június 28-án jöttünk össze.. Eléggé viszakoztam a kapcsolattól, a párkapcsolattól ijedtem be. Szakított azzal az indokkal, hogy megfojtom, de pár napja találkoztunk, és kiderült nem ez volt a fő indoka... Rövid, de tömör kapcsolat volt... Pár napja felajánlotta, hogy legyünk barátok, de előtte egy héttel egy másik lánynál arról regélt, hogy mi van, ha belémzúg és, ő nem kell neki...


Mit kéne tenni? Félreértés ne essék, nem akarom vele újrakezdeni, inkább attól félek, hogy, ha barátok maradunk, akkor milyen érzelmeket válhatok ki belőle.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook