Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ebben az esetben mit tehetünk? fórum

Ebben az esetben mit tehetünk? (tudásbázis kérdés)


7. andi6020 (válaszként erre: 1. - Butterfly87)
2018. márc. 8. 20:33
Semmit.
6. Piroska52 (válaszként erre: 1. - Butterfly87)
2018. márc. 8. 19:56

ahol a lányom lakik ott is van egy ilyen ,,,banya,,,

80-éves süket mint az ágyú,de rikácsol hogy hajnalban!!! felébred az telefon ébresztőjére,

egyikük sem kel hajnalban,se ő ,se a lakótársa,



mosolyogjatok rá kedvesen,mert azzal nem tud mit kezdeni,

házőrzőnek jó,

5. PöttyösPanka (válaszként erre: 1. - Butterfly87)
2018. márc. 8. 18:43
Sűrítsétek a rendeléseket, és minden alkalommal széles mosollyal üdvözöljétek, és legyetek nagyon mézes-mázosak. Csak addig van étrtelme kikácsolni, míg meghozza a várt hatást. Ha látja, hogy senkit nem hat meg, befejezi. Én már szelidítettem meg így öregasszonyt. A lényeg, hogy minél jobban kiabál, annál jobban kell mosolyogni.
4. butterfly87 (válaszként erre: 3. - 31bc25d879)
2018. márc. 8. 18:26

Rakerdezett a tulaj a javitasokra - mert azonnal felhivta panaszkodas celjabol -, erre a kedves neni gyorsan letette a telefont. :D


Pont ugyanezt mondtak, hogy ide tuti nem lesz betores. :)

2018. márc. 8. 18:21

Én azt mondanám, hogy ezt a bődületes energiát és vehemenciát amellyel a ház iránt érzett elkötelezettségét prezentálja fordítsa inkább az általad felsorolt problémákra. Mindenki jobban fog járni, pozitív látszata lesz, mert így csak feleslegesen borzolja a kedélyeket.


Ezután mosolyogva megkérdezném, hogy akar-e ő is rendelni a futár által a hypermarketből.


Ezeket az embereket határozottan helyre kell tenni.

Egyébként meg nagyon jó "házőrzők" jobbak mint egy pitbull:)

2018. márc. 8. 18:18
Szerintem hagyd rá. Havonta egyszer átnézel rajta, kész :)
2018. márc. 8. 18:07

Kb. fel eve koltoztunk uj berelt lakasba.

Minden remek, kiveve az egyik lakot, aki egy idos no, egyben a kozos kepviselo.

A berlemenyunk tulajdonosa mar a kezdetekkor felhivta a figyelmunket, hogy tartsuk meg vele a tavolsagot, mert rosszindulatu.

Leszamitva, hogy minden lepesunket figyeli, nem is volt problema.

A baj akkor kezdodott, mikor elkezdtunk rendszeresen (havonta 1 alkalom) arut rendelni az egyik hipermarketbol.

A futar egy kis gumikereku kocsin hozza fel a ladakat az elso emeletre, es ez a no minden egyes alkalommal kiront a lakasabol, es olyan hangosan rikacsolni kezd, hogy a tobbi lako is kijon a lepcsohazba, mert nem tudjak elkepzelni mi tortent.

A problema az, hogy a futar zorog a kis kocsijaval, es hogy osszetori a lepcsot.

Szerinte.

Azt mondja, hogy o ezt nem engedi meg... Mert o tizen x eve itt lakik. De hogy beazik a teto, a bejarati ajto uveg ki van torve, vagy hogy omlik az egesz haz kivul-belul, az nem erdekli.

Es agressziv, uvolt, ahhoz kepest, hogy van vagy 80 eves, menni se tud, mikor megall a kocsi a haz elott, azonnal kint terem.

A tulajunk se tud vele mit kezdeni, mar szoltak neki, hogy fejezze be.

Mit tegyunk mi?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook