Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ebay.hu fórum

Ebay.hu (beszélgetős fórum)

2014. febr. 4. 11:54
En mar tobb mindent rendeltem onnan, es eddig meg vagyok elegedve.
14. Ágot (válaszként erre: 1. - Lilasrozsaszin)
2014. febr. 3. 12:57
Engem átvert az eBay. Nem adták fel a megrendelt és visszaigazolt téli kabátot, és a pénzt sem utalták vissza.
2013. nov. 2. 21:55
kármit = bármit
2013. nov. 2. 20:35
Azt szeretném megkérdezni,hogyha ruhát rendelek ebay-ről Kínából, ott meg van adva egy szállítási ktg. Az tartalmaz minden ktg-et? Vagy azon felül kell ég fizetni valamit a szállításért? Vámot vagy illetéket vagy kármit?
11. emma81 (válaszként erre: 9. - Zolee08)
2012. ápr. 20. 20:35

Szia!


Hát ilyen nagy dolgot nem vettem még és a futárokkal kapcsolatban sem igazán vagyok képben. Annyit tudok, hogy akár te itthon is megrendelheted, kint felveszik és te itthon fizeted a szállítást. De az ilyen nagy és nehéz dolog piszok drága.

De most ránéztem az eladóra, akitől vettem a laptomom, és azt 25 euro-ért küldi németből. A laptop meg azhért a 5 kg-ba belefér. Szóval 100 euro simán lenne szerintem, de attól még rá lehet keresni, hátha.


A bankártya: alapban dombornyomottal működik, mindegy milyen fajta. Simával meg bankfüggő. Ezt a saját bankoddal kellene egyeztetned.

10. Ezti (válaszként erre: 9. - Zolee08)
2012. ápr. 19. 23:59
A futárszolgálat nagyon drága ilyen nehéz tárgyra, olyan 30-40 ezer forint körül lenne, de van sok szolgálat, google megmutatja, írd be, hogy "angol-magyar futár". Legtöbbön van árlista is, de mondom, ekkora holmi nem éri meg:(
9. zolee08 (válaszként erre: 2. - Emma81)
2012. ápr. 19. 15:24

Szia!

Neked Írok, mert: "Én évek óta ebay-ezek. Általában angliából szoktam venni dolgokat. De volt, hogy németországból vettem, pl a laptopom. A paypal meg egy elég egyszerű és nagyon biztonságos fizetési rendszer. Nem kell félni tőle, csak olyan bankkártya kell, amivel lehet regisztrálni. Ha lenne kérdésed, nyugodtan írj:)"

látom otthon vagy a témában..., de bárki tud segíthet...

Angliából vagy Németből szeretnék venni hangszert(szintetizátort, 120x50x20cm és 15kg)

A licitálást azt hiszem értem?!...

A paypal-hoz jó a sima OTP / K&H maestro kártya???

Szállításhoz tudtok javasolni valamit (futárcég)... hallotam olyat, hogy a megnyert árut felveszik pl.: Angliában itthon házhoz szállítják és a fuvart forintban utólag kell fizetni...

Ha erről tudtok bővebbet kérem a segítségeteket..

Előre is Köszi... Zolee

8. lilasrozsaszin (válaszként erre: 7. - Ezti)
2012. ápr. 18. 21:32
igen.Alapból a Chrom-ot használom. Kicsit kuszán fordít, de legalább a lényeget ki tudom olvasni.Nem igazán merek bele menni semmibe. Nagyon jó árakon vannak egyes termékek.Keresek egy ismerőst aki rendel és hátha tud nekem is rendelni, persze úgy, hogy rendezem felé a költségeket.Köszi
7. Ezti
2012. ápr. 18. 21:27
Csatlakozom az előttem szólókhoz, szuper az ebay, a paypal szintúgy, de egy alapfokú angol nyelvtudás nélkül nehogy gubanc vagy félreértés legyen belőle. Ha vslamit nagyon nagyon szeretnél, ajánlom, böngéssz google chrome-mal, ott felkínálja, hogy az egész site-ot fordítsa magyarra. Igaz elég sután:)))
2012. ápr. 18. 21:21
én az ebay.com használom, ebben nem tudok segíteni
2012. ápr. 18. 21:20
Csak akkor ajánlom ha beszélsz angolul, hiába a magyar ebay, az eladókkal csak angolul lehet kommunikálni
2012. ápr. 18. 21:19
Nekem kicsit gubancos a dolog.Most megcsináltam a regisztrálást, de valahogy nem tudok kiigazodni rajta.Szeretnék és is több mindent venni, csak nem tudom, hogy hogyan kell.Egy kérdés: Hogyan lehet olyat csinálni, hogy egy eladónak megnézni a termékeit és ha lehet akkor forintos árakat mutasson? Köszönöm az eddigi válaszokat is.
2012. ápr. 18. 20:59
Sok dolgot vettünk már ebay-en, angliából, kínából, usa-ból, minden rendben volt. Mi is paypal-lal fizettünk, szerintem is jó.
2. emma81 (válaszként erre: 1. - Lilasrozsaszin)
2012. ápr. 18. 20:56

Szia!


Én évek óta ebay-ezek. Általában angliából szoktam venni dolgokat. De volt, hogy németországból vettem, pl a laptopom. A paypal meg egy elég egyszerű és nagyon biztonságos fizetési rendszer. Nem kell félni tőle, csak olyan bankkártya kell, amivel lehet regisztrálni. Ha lenne kérdésed, nyugodtan írj:)

2012. ápr. 18. 20:46
Ismeritek az ebay oldalt?Vélemények, tapasztalatok érdekelnek. Illetve a Paypal-os fizetése.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook