Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ebay.com Aukcios tapasztalatok fórum

Ebay.com Aukcios tapasztalatok (beszélgetős fórum)

2009. nov. 3. 07:50

Sziasztok!

Én két dolgot is rendeltem már az angol e-bayről, nem beszélek angolul, de a webfordító segítségével el tudtam mondani minden lényegeset az eladónak. Az etsyről pedig tegnap vettem pár terméket, és azt is a webfordító segítségével bonyolítottam le. Nem lehet más a német e-bay sem. Megnézed az értékeléseket, nagyjából lejön megbízható e az eladó, általában Paypal fizetést kérnek. Az eladók saját maguk állítják be az aukciónál, hova küldenek termékeket, tehát nem lehet probléma hogy magyar vagy, én sok olyat találtam amikor még csak nézelődtem , ahol nem is tudtam licitálni, mert a címem ugye Magyarország, és oda nem postázott az eladó .

Nekem Hong-Kongból másfél -két hét alatt jött meg a csomag.

7. reddyke (válaszként erre: 6. - B38fef89a3)
2009. ápr. 27. 18:45
Igen, számomra így nyelvi nehézségekbe ütközik. Tapasztalataid szerint az aukción mennyire vesznek komolyan ha magyar vagy? Nem lesznek nyűgösek, hogy külföldre kell postázni?
6. b38fef89a3 (válaszként erre: 5. - Reddyke)
2009. ápr. 26. 17:40
A világ legjobb dolga... Egy kattintás (tényleg egy) és kész, ki van fizetve a termék ÉS el van küldve a címed az eladónak. Nincs szükség emailezgetésre az eladóval, rózsaszín csekkre meg más időrabló dologra. Gyors és biztonságos. Mondjuk tegyük hozzá, hogy én még csak Angliából használtam (itt élek) de úgy tudom hogy már jópár éve Magyarországról is működik, forinttal, csak még nincs magyarra lefordítva a rendszer.
2009. márc. 29. 15:55
Ja, és teljesen sötét vagyok! Mi is ez a playpal?
2009. márc. 29. 15:43
Nem problémáznak hogyha az Usa-ból ide kell postázni? Mennyi idő míg ideér a megnyert árú?
2009. márc. 29. 15:12
szia, en angol es amerikai rendszeres ebay vasarlo vagyok. csak jokat tudok mondani. rendszeresen kinabol vasarolok, mert olcso termekek vanna es jok is. de ugyanez a helyzet az usaval is. en is paypalt hasznalok, a leggyorsabb fizetest teszi lehetove.
2. 584e02e271 (válaszként erre: 1. - Reddyke)
2009. márc. 29. 15:09

Szia, én az angol Ebay-ről rendszeresen vásárolok festményeket, rajzokat. Semmi problémám nem volt még, németek is árulnak ott.

Számlanyitás: Én a Paypal-t választottam, ahhoz pedig hitelkártya vagy betéti kártya kitűnő, csak meglegyen rajta a fedezet.

Nekem eddig egyetlen festményem veszett el, pedig volt, hogy Kínából is vettem festményt, az is megjött.

2009. márc. 29. 15:03
Vásárolatok már a Német ebay-ról? Van tapasztalat ezzel kapcsolatban? Gondolok itt a ragisztrációra, a számlanyitásra, stb.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook