Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ebay-es licitálásban téren jártas társaim, segítenétek? fórum

Ebay-es licitálásban téren jártas társaim, segítenétek? (tudásbázis kérdés)

10. Noorah
2011. jún. 6. 11:18
Köszönöm a válaszokat, akkor egyelőre maradok a maximális "bid"-nél. :)
9. homern (válaszként erre: 5. - Hcs2)
2011. jún. 2. 15:53
Én is így szoktam teszen és vaterán,már több éve.Ez a programos nem egészen így működik,de nem tudom hogy elmagyarázni,én sem ismerem ennyire.
2011. jún. 2. 14:53
Én is erről beszéltem...
7. Bichi (válaszként erre: 5. - Hcs2)
2011. jún. 2. 13:04
A vaterán is van ilyen...
6. kicsivirag0402 (válaszként erre: 5. - Hcs2)
2011. jún. 2. 12:42
pontosan :)
5. hcs2
2011. jún. 2. 09:47
Nem kell hozzá program! Be tudsz állítani egy max összeget ami még megéri neked, és ha valaki más licitál autómatikusan rálicitál a megadott összegedig. De ha pl. beállítassz 50 USD-t és 30-nál lesz vége a licitnek nem kell az 50USD-t kifizetned, csak a 30-at, így nyugodtan beírhatsz nagyobb öszzeget is! (Én legalábbis már jártam így, meg is lepődtem rajta.)
4. homern (válaszként erre: 2. - Noorah)
2011. jún. 1. 22:04

Ezeket a programokat nem nagyon adják ki az emberek a kezükből,akkor is baromi drágán...arra mennek inkább,hogy plusz pénzért majd ők leütik neked vele.

Kijátszani nem tudod,nem az utolsó 5 másodperben licitálnak túl,hanem az utolsó tizedmásodpercben akár..ezt ember nem csinálja meg,csak program :S

3. 3dc5a222b9 (válaszként erre: 2. - Noorah)
2011. jún. 1. 21:36
Milyen program? Nem lehet, hogy valaki beírt jóelőre egy magasabb összeget, amit megér még neki, s ezért maradsz alul? Én Teszveszen és Vaterán vásárolok, de programról még nem hallottam...
2011. jún. 1. 15:23

Már kezdek sokkot kapni, annyira idegesít a dolog! Egy ideig csak magamnak vásárolgattam ezt-azt az ebay aukciós oldalain, de mostanában már mások is megbíznak vele. Viszont mióta több embernek kell dolgokat beszerezni, egyre inkább nem sikerül. Az ok pedig: mások licitálós programja. Hiába vagyok fent éjfélig, hogy az utolsó percekben leüthessem a kívánt árut, valakinek a programja az utolsó 5 másodpercben megteszi helyettem...


Nem akarok senkinek csalódást okozni és idegeskedni, úgyhogy ha valaki esetleg tudja, hogyan kell kijátszani ezeket a progikat, vagy hogyan szerezhetnék be én is egyet (és hogyna kell használni) kérem segítsen!!

2011. jún. 1. 15:19
Ebay-es licitálásban téren jártas társaim, kérlek segítsetek!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook