Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ebay-en csak akkor zárjam be a fiókot, ha megérkezett a termék? fórum

Ebay-en csak akkor zárjam be a fiókot, ha megérkezett a termék? (tudásbázis kérdés)


4. bdiuci (válaszként erre: 3. - Vberni01)
2013. okt. 16. 16:13
Igen, de a reklamációval már nyitsz egy fiókot. Valami olyasmi hogy open case. Aztán ezen a fiókon keresztül komunikálsz az eladóval. Ha a probléma megoldódik, a fiók bezárul. (case has been closed)
2013. okt. 16. 16:04
én is szoktam rendelni e-bay-en de ez a fiók nyitása nekem új. Ha rendelek, kifizetem paypal-on keresztül, ha nem az jön, amit kértem, vagy nem olyan, lehet reklamálni. De mivel a hölgy felajánlotta, hogy elküldi a másikat, addig ne zárd be.
2013. okt. 16. 15:45
Jeleztem az eladónak aki vissza válaszolt, hogy sajnálja és hogy hagyjam meg az árut és ö majd elküldi nekem azt a ruhát amit megrendeltem. Az lenne a kérdésem, hogy ilyen esetben honnan fogom tudni, hogy ö elküldte a terméket?? Es a fiókat csak akkor zárjam be, ha már megjött a ruha???
2013. okt. 16. 15:43
Ebayen nyitottam fiókot (open case), mert a rendelt ruha helyett egy más árut küldtek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook