Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » E-On tartozás feltöltős óránál fórum

E-On tartozás feltöltős óránál (beszélgetős fórum)


9. aileron44 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 10. 17:14
Ez nagyon jó hír, köszönöm, hogy megírtad :D
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Aileron44)
2021. dec. 10. 13:30
Sikerült megegyeznem az E-onnal, nem kerül behajtásra,hanem vonni fogják a feltöltésekből,és amit utal az önkormányzat :)
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Aileron44)
2021. dec. 8. 20:04
Köszönöm szépen! Foglaltam péntekre időpontot kirendeltségre,és megpróbálom amit ajánlsz :)
6. aileron44 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 8. 18:18

Amikor felszerelték a feltöltős órát, nem kértél részletfizetést a tartozásra??


Ha igen, akkor ismételd meg, meg amit az önkormányzat fizet azt is vegyék figyelembe.


A végrehajtás azt gondolom mindenkinek beleírják, ha esetleg kicsivel többet tudsz törleszteni, mint amit a feltöltéskor veszel, talán engedik a részletfizetést.


Sok sikert hozzá és ne hagyd magad!

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Aileron44)
2021. dec. 8. 14:49
Írtam emailt nekik. Két hónapja van felszerelve az óra és eddig vonta is belőle a tartozást,de ma reggelre azt írták emailben hogy egyben kérik a tartozás megfizetését. Abszolút nem értem ezt már. Persze végrehajtással fenyegetve azonnal.........
4. aileron44 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 8. 13:38

Nem tudom mióta van feltöltő órád? Nekünk minden vásárolt feltöltésnél egy részét az elmaradásra vonta el, de ezzel mindig csökkent a tartozás. Ha van a vásárolt feltöltésről számlád, azon "elméletileg" látszania kellene, mennyit törlesztettél.


De az a biztos ha megkérdezed, vagy írsz nekik emailt!

3. elbb
2021. dec. 8. 10:46
Az E-onnál vmi átállás van, szóval simán lehet hogy most ezt mutatja az online felület, holnap meg mást. Hívd fel őket mindenképpen.
2. PanniBp. (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 8. 10:44
Az Ügyfélszolgálatot kellene felhivnod. Szia!
2021. dec. 8. 10:16
Egyszerűen nem értem, hogy mit akar az E-on! Szociálisan védendő fogyasztóként számlatartozás miatt 2 hónapja előretöltős órát kaptam. Az E-on azt mondta,hogy ilyenkor a tartozást az én feltöltéseim összegéből fogják vonni. Már 4 alkalommal töltöttem az órát,sőt az önkormányzat is fizet 4200 Ft-ot támogatásként az E-onnak! Erre ma megnézem a számlámat az online felületen,és megint követelik egy összegbe a tartozást. Most én vagyok hülye,vagy hogy van ez? Most akkor ugyanúgy kikapcsolhatják az áramot így,hogy védendő meg előretöltős órám van? Segítséget megköszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook