Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » E-ON probléma fórum

E-ON probléma (beszélgetős fórum)


5. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Dusan25)
2014. ápr. 26. 10:37

Valamit nem értek! Ha a 32A-es óra le lett cserélve 48A-re, gondolom az óraállást időnként ellenőrizni kellett az E-on emberének. Az óra számának is valahol fel kell, hogy legyen írva.

Miért csak most vették észre a cserét?

A két óra állása is különböző kellett, hogy legyen a lecserélés után!

Ezeknek nézzen utána az E-On és hajtsa be azon az összeget, akitől eddig elfelejtette, ne pedig Rajtad!

Én ezekre hivatkoznék írásban, ajánlott, tértivevényes levélben. Ne telefonon beszéld meg ezeket a dolgokat, mindenképp írd le!

2014. ápr. 26. 07:16
x időnként cserélik az órákat. Ebbe a kérdésbe kapaszkodnék,hogy az elmúlt időszakban akkor mit néztek? Vagy miért nem tulajcserekor néztek rá?
2014. ápr. 25. 21:55

Fura nézetei vannak az E.On-nak, az ügyintézők nem is minden esetben értenek a felmerült problémához, mire kifut az ügy, beleőszülsz.


Amúgy tuti hogy kell neked a 48A?


Meg igen, ha papíron 32A van leszerződve, de anno valaki megcsinálta nekik 48-ra (khm), akkor jogosan kérik.


Az, hogy eddig nem foglalkoztak vele, arra nincs magyarázat.

2014. ápr. 25. 21:26

velemenyt lehet nyilvanitani ugyan, de ez nem befolyasolja az eon hozzaallasat;

vagy sikerul toluk kitapsolni vagy sem;

2014. ápr. 25. 21:03

Sziasztok.


A véleményetekre lennék kíváncsi. Adott egy 1997-ben épült ház. A ház tulajai meghalnak, és a gyerekek, akik a szülők halála előtt már elköltöztek, és 1 napot sem laktak benne utána, megöröklik a házat 2008-ban. Akkor ugye ez tulajdonos váltással jár, átírják a villanyórát is az örökösök nevére. Ezutána ház 5 évig lakatlan. Egy alkalommal az alapdíj nem fizetése miatt az ársamot kikapcsoljáék, majd vissza. Mi 2013-ban vesszük meg a házat, de csak idén költözünk be. Jönnek átírás miatt ellenőrizni az órát és megállapítják, hogy az - amúgy ingyenesen bekötött 32 A helyett - 48 A van bekötve a megszkítókkal. Azt mondják fizessek kb. 100.000 Ft-ot, ha kell nekem a + 16 A. Ha nem, akkor visszakorlátozza 32 A-re. Nekem kell a 48 A, de én jóhiszeműen úgy vettem meg a házat, hogy abba 48 A van. Véleményem szerint szerzett jogot ilyen módon korlátozni nem lehet. Van értlme panasszal élni az E-on felé? Több ok miatt is ebben gondolkodom. 1997-től 2014-ig hogy nem vette észre az E-on, hogy valami nem stimmel? A 2008-as tulajdonos váltásnál, hogy vette ezt észre? Miért csak nálam? Úgy gondolom, hogy a szolgáltató hibájából engem kár ért. Vélemények?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook