Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » e-mail fórum

e-mail (beszélgetős fórum)

1 2 3
2006. okt. 28. 17:59
hurrá, van vipmailes címem!
2006. okt. 28. 17:58

Szia!

A Gmailt nem ismered? 2500 megabájt(2 gigabájt) ingyenes tárhely áll a rendelkezésre. Nekem még nem volt gondom vele, bezzeg a citromail....

2006. okt. 28. 17:53
Köszönöm a tanácsokat, a freemailről mostanában én is sok rosszat hallottam, nem is használom, csak alternatív e-mailként,m hogy oda menjen pl. egy elfelejetett jelszó. Oda kértem a citromosat is, hátha vami nem stimmt, de nem küldték rá, ezt sem értem, midegy. Csak azt bánom, hogy csomó emilcím oda volt elmentve, a citromra. :-( Bettibaba! hogy csináltál vipmailes címet?
2006. okt. 28. 16:46
Nekem vipmail-em van,én elégedett vagyok vele.
2006. okt. 28. 15:40
A citromaillel nekem is sok gondom van mostanában, pedig anno a freemailról váltottam oda át, akkor az elején teljesen meg voltam vele elégedve. De most rendszeresen kiderül utólag, hogy nem kaptak meg leveleket, volt hogy nekem nem jött meg, pedig nincs tele a postaládám, stb, úgyhogy nagyon gondolkodom én is ezen. Csak hát nekem van 3 emailcímem (egy hivatalos, egy ismerkedős, 1 kizárólag közeli barátoknak :D), és mind citromailes...Szóval ötleteket én is várok a többiektől :)
2006. okt. 28. 15:37

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni! Sajnos valami oknál fogva nem tudom megnézni a citromailes leveleimet, nem fogadja el a jelszavamat az oldal, ezért új postafiókot szeretnék létrehozni, adjatok nekem tanácsot, hol és hogyan tudnék, mi a leghasználhatóbb. Előre is köszönöm!

rosewood

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook