Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » E-light szőrtelenítés fórum

E-light szőrtelenítés (beszélgetős fórum)


9. Gumicsirke (válaszként erre: 8. - Ebe5acb8e6)
2013. jan. 27. 20:30
:D de nem rosszabb, mint az IPL, meg ártani nem árt, nem? Jelenleg egy ajánlattal olcsóbb, mint az IPL, szóval az is elég, ha nem rosszabb:D
8. ebe5acb8e6 (válaszként erre: 7. - Gumicsirke)
2013. jan. 27. 20:28
Ez tényleg hablaty. Reklámfogás csupán, azoknak készült akiket meggyőz valami tudományosnak ható szöveg, de úgysem értik.
7. Gumicsirke (válaszként erre: 6. - Ebe5acb8e6)
2013. jan. 27. 20:23

Oké:)


"Az IPL szőrtelenítés során a fényenergia elnyelődik a szőrszálak (melanin) festéktartományában, hővé alakul és roncsolja a szőrt termelő (matrix) sejteket. Ez az energia azonban csupán a sötét (pigmentált), megerősödött szőrszálakban képes elnyelődni. Ezért elengedhetetlen a rádiófrekvencia egyidejű alkalmazása.


Ez az összetett energia szőrszíntől és bőrtípustól függetlenül képes felmelegíteni a szőrtüszőt kiküszöbölve az IPL eddigi hiányosságait. Az optikai és elektromos pulzus együttes kibocsátása az elektromos energiát a szőrtüszőnek arra a részére irányítja, amit már az elnyelt fény felmelegített.

Az RF energia a melanin hiányában is fel tudja melegíteni a szőrtüszőt és a gyökeret. Mivel a melanin nem nyeli el a rádiófrekvenciát, és az RF technológia független a bőrtípustól is, ezáltal előnye elődjével az IPL-el szemben, hogy sokkal biztonságosabb lehetőséget kínál a tartós szőrtelenítésre, csökken a bőr sérülésének lehetősége. Az E-Light technológiával sokkal nagyobb és fókuszáltabb THERMO-hatás éri a célzott területet, mint egy sima fénypulzus esetében, és a kisebb fényenergia-szükséglet miatt csökken az esetleges égés lehetőségének esélye. Egyszóval, a tartós szőrtelenítés ma létező leghatékonyabb módszere az E-LIGHT technológia alkalmazása. "

6. ebe5acb8e6 (válaszként erre: 5. - Gumicsirke)
2013. jan. 27. 20:21
Én értek a fizikához, másold be!
5. Gumicsirke (válaszként erre: 4. - Ebe5acb8e6)
2013. jan. 27. 20:21

Ez igen jó kérdés..a leírást elolvastam, de én ezeket a fizikai hablatyokat nem értem sajna:)

Azt írták, h jobb, mint az IPL, de ezt a szolgáltatást nyújtó cég írta, így meg szkeptikus vagyok.

Bár, ha nem rosszabb, mint az IPL, az is elég. Ártani meg gondolom nem árthat.

4. ebe5acb8e6 (válaszként erre: 3. - Gumicsirke)
2013. jan. 27. 20:19

Mit csinál az egészben a rádiófrekvencia?

Ami egyébként szintén elektromágneses sugárzás, de a fénynél nagyobb hullámhosszú.

3. Gumicsirke (válaszként erre: 2. - Ebe5acb8e6)
2013. jan. 27. 20:15

Te mindenhol ott vagy?:)


Az ipl elvben villanófény, a rádiófrekvencia meg..rádiófrekvencia:D ipl-en voltam már, az nem rossz, de ez elvben jobb.

2. ebe5acb8e6 (válaszként erre: 1. - Gumicsirke)
2013. jan. 27. 20:13
A lézer jó lehet. A rádiófrekvencia része parasztvakítás.
2013. jan. 27. 19:19

Sziasztok, nincs tapasztalata valakinek erről a típusú végleges szőrtelenítésről?

IPL-en voltam már, ez elvben IPL+rádiófrekvencia. Próbálta már valaki?:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook