Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » E-coli baktérium terhesség alatt volt már valakinek? Mi használt ellene? fórum

E-coli baktérium terhesség alatt volt már valakinek? Mi használt ellene? (beszélgetős fórum)


15. grapefruit85 (válaszként erre: 14. - Zsanci79)
2017. máj. 12. 14:28
Jól hangzik! Köszi! :-)
2017. máj. 12. 11:15
Ebben az a jó, hogy nem terheli a szervezeted, a vesében választódik csak ki. Tényleg nagyon jó, nem egy lórúgás antibiotikum.
2017. máj. 12. 10:01
Okés, köszi szépen, fejben tartom!! Az elmúlt egy hónapban megcsináltam egy Aktil és egy Zinnat kúrát, a doki egyelőre nem írt fel újabb antibiotikumot, gondolom az már sok lenne. Június elején megyek vissza hozzá, ha addig nem múlik akkor szólni fogok neki erről a porról. Tőzegáfonyát szedem, meg próbálok rengeteget inni/pisilni.
12. kondygirl (válaszként erre: 11. - Zsanci79)
2017. máj. 11. 19:47
Igen, az az.:) Csak a nevét nem tudtam fejből.
11. zsanci79 (válaszként erre: 10. - Kondygirl)
2017. máj. 11. 19:13
Monural por. A legjobb!
10. kondygirl (válaszként erre: 9. - Grapefruit85)
2017. máj. 11. 18:42
Nekem a 16. hét körül kellett mennem urológushoz, mert csípett és fájt a pisilés, sajnos nem találtam meg a leletet a pontos érték miatt. Azt az antibiotikumot írta fel, amit már előzőleg is kaptam húgyúti fertőzésre. Egy zacsi por, vízben kell feloldani, este meginni, hogy minnél tovább legyen a hólyagban. Két zacsival kellett inni, 48 óra különbséggel. Már az első után elmúltak a tüneteim. Plusz tőzegáfonya kapszulát, amit végig szedtem terhesség alatt.
9. grapefruit85 (válaszként erre: 8. - Kondygirl)
2017. máj. 11. 17:01
Igen, valami olyasmi! Annyi hogy olyan sűrű, azonnal szaladós pisilési inger nincs mint ami a felfázásra jellemző. "Csak"a csípő érzés. De az sem túl erősen. Az a baj hogy elfelejtettem a dokit megkérdezni hogy mennyire kiugró az értéke vizeletben a bakteriumoknak. Mert 1000 alatt még egészséges az érték, nekem meg 2000 van. Nem tudom másoknak mennyi, akiknek mondjuk több tünete van.
2017. máj. 11. 16:04
Szia! Ha jól értem "felfázásos" tüneteid vannak? Tehát a hólyagodba jutottak fel E-coli bacik?
7. grapefruit85 (válaszként erre: 6. - Zsanci79)
2017. máj. 11. 15:53
Nekem annyi a tünet, hogy nagyjából csak reggelente enyhén csíp pisilés közben. Nem tudom mik a gombás jellegű tünetek, szerencsére az még nem volt nekem. Köszönöm a bíztató szavakat!! Javítottak a kedélyállapotomon. :-)
6. zsanci79 (válaszként erre: 5. - Grapefruit85)
2017. máj. 11. 15:16

Semmi gond nem volt. Természetes úton, nagyon könnyen, a kiírt napon megszületett, s három nap múlva már otthon is voltunk.

Én bíztam a dokimban, azt mondta nem lesz baj, és a pimafucort kúp nem árt. Egyébként a streptococcus B baktérium az, amitől súlyos fertőzést,betegséget kaphat a baba, de ezt szűrik a a harmadik trimeszterben, igaz nem kötelező, de szerintem mindig megcsinálják.

Amit még tudok javasolni, ha gombás jellegű tüneteid vannak, az az, hogy vegyél Gynoflor hüvelytabit, ez szépen rendbe teszi a hüvely ph-ját, nekem ez is szokott használni.

Kitartás! Nem lesz semmi gond!

5. grapefruit85 (válaszként erre: 4. - Zsanci79)
2017. máj. 11. 14:51
Nagyon is car... :-( Első terhességem, és nem tudom úgy megélni ahogy azt szerettem volna mert aggódok ez miatt,hogy ne ártson a babának, sokkal sűrűbbek a vizsgálatok, és eleve elég sok macerával jár. De persze a sok macera a legkevesebb. Olvastam azt is hogy okozhat koraszülést, vagy szülés közben megfertőződhet a baba ami nála súlyosabb betegséget is okozhat. Nálad hogy volt a szülés? Természetes úton? Ha igen akkor kaptál előtte valamit kimondottan erre?
4. zsanci79 (válaszként erre: 3. - Grapefruit85)
2017. máj. 11. 13:09

Nekem végig e-coli volt, de gombás jellegű tünetekkel. Én a terhességem végén már konkrétan pimafucort kúpon éltem!

Megszültem, s aztán ezt is, mintha elvágták volna!

Tudom, elég car....

3. grapefruit85 (válaszként erre: 2. - B7fafd7baf)
2017. máj. 11. 07:13
Már túl vagyok kettő antibiotikum kúrán, egyik sem használt.
2017. máj. 11. 07:04
Nyugodj meg, széklet eredtü, antibiotikum használ, és adható is.
2017. máj. 11. 06:50
E-coli baktérium terhesség alatt volt már valakinek? Mi használt ellene?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook