Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » E-book olvasó vagy ipad? fórum

E-book olvasó vagy ipad? (beszélgetős fórum)


2012. máj. 31. 16:41
Keresőben megtalálod, ha simán beírod az Amazon Kindle-t. Enyém nem 3G-s, még teljes billentyűzetes. Mostanában anélkül reklámozzák.
2012. máj. 31. 16:36
A pdf nagyon kis betűvel jelenik meg rajta, de párom valami programmal át szokta alakítani. Doc és txt formátumot használok főleg. Enyém amazonról volt rendelve. Kaptunk egy e-mail címet hozzá, oda küldöm át a könyveket és átalakítva küldi vissza pár perc múlva.
7. c671b9ecbd (válaszként erre: 5. - Kitrákotty)
2012. máj. 31. 15:22

[link]


Igazából szerintem elég alap kategória lehet, bár nem a legolcsóbb volt, de voltak nála jóval drágábbak is.

Nekem viszont célnak megfelelő :D Én csak ajánlani tudom

6. 8e9170fe09 (válaszként erre: 1. - Kitrákotty)
2012. máj. 31. 15:18
Ipad3 retina kijelzővel.
5. kitrákotty (válaszként erre: 3. - C671b9ecbd)
2012. máj. 31. 15:17

és milyen fajta? (az olvasó)


e-inkes?

jobb ez mint a színes (ipad/tablet)?

4. kitrákotty (válaszként erre: 2. - Skóciababy)
2012. máj. 31. 15:17

és kindleből melyik fajta?


pdf és doc kiterjesztésű könyveket is tudsz rajta olvasni?

(nekem ilyenek vannak, meg néhány txt)

2012. máj. 31. 15:17
Én Hollandiában élek, és itt is vettem az e-bookomat. Imádom. Rengeteg magyar könyvet tudok letölteni, sőt a betűket lehet nagyítani, ami nekem különösen jó, mert a szemem már nem a régi.
2012. máj. 31. 15:01

Nekem Kindle e-book olvasóm van. Külföldön élek, ezzel tudok magyarul olvasni. Imádom, mindenhová jön velem.:-)Itt nagyon népszerű, főleg ezt a típust látom mindenkinél. Én csak olvasásra használom.

A többi fajtát nem nagyon ismerem,párom nézett neten jobban körül,mielőtt megvettük.

2012. máj. 31. 14:54

Melyiket ajánlod/vennéd?

Miért/miért nem?


Márka/típus tekintetében mit ajánlasz, mit nem?


elsősorban olvasásra használnám, ha ezirányú tapasztalatod van (pl. mindkét fajtát használtad már könyvolvasásra), akkor azt is oszd meg légyszíves!


köszi a tanácsokat, tapasztalatokat! :-))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook